Латвийские_Номера• 05 декабря в 22:38
Роуминг в Шарме. Киевстар, Мтс или их карту покупать?
Кто недавно был? Что подскажете?
Радикальная• 05 декабря в 22:40
Якщо вистачило грошей на Шарм, то різниця в операторах не має бути принциповою
Завтра не пью• 05 декабря в 22:44
Ответ дляРадикальная
Человек сам решит, что ему «має бути принциповим».
А я с Рио-де-Житомира!• 05 декабря в 22:52
Зависит от вашего пакета кстар. У меня 12Гб входит в стоимость.
Зубачистка• 05 декабря в 23:30
Там купуйте, тільки найдешевшу з найменшими гігами (все одно надурять падли). За весь час, що їздю тільки раз була заявлена кількість інтернету. Найдешевше 7$ здається.
Чемна панночка• 06 декабря в 01:15
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Круто.
А можно подробности ?
Латвийские_Номера
• 06 декабря в 01:56
Ответ дляЧемна панночка
Круто.
А можно подробности ?
Присоединюсь
Латвийские_Номера
• 06 декабря в 01:57
Ответ дляЗубачистка
Дякую.
Латвийские_Номера
• 06 декабря в 01:57
Ответ дляЗавтра не пью
Местную карту купите, выгоднее всего.
А какую?
Зубачистка• 06 декабря в 09:42
Якщо в аеропорту будете купувати, то там де менша черга, у всіх гарне покриття.
Головне, щоб вони її встановили при Вас і вона запрацювала.
Запрацює через 10 хв такий варіант не приймайте), бо не запрацює.
Ще згадала при останньому візиті то їх почали гіди продавати в автобусі, що розвозить по готелях, 10$, теж варіант до речі.
АяВсёЗнаю• 06 декабря в 10:53
Я теж пакую валіз, планую користуватися вай фай, київстар пропонує щось фігню якусь...
Латвийские_Номера
• 07 декабря в 00:32
Ответ дляЗубачистка
Дякую за поради.