Триндю-бриндю• 06 декабря 2025
Дисплазія
Дівчата, поділіться досвідом, в кого був діагноз легка дисплазія, та виявили ВПЧ 16 (клінічно малозначуще), які препарати можливо вітаміни приймали , як часто обстежувалися, чи змогли позбутися ВПЧ 16. Давайте поговоримо на цю тему((
Триндю-бриндю
• 06 декабря 2025
Ответ дляКолишня муза
дисплазия чего у вас? Шейки, эндометрия?
Дисплазія плоского епітелію
Стрекозей• 06 декабря 2025
Ответ дляКолишня муза
эмали может
Триндю-бриндю
• 06 декабря 2025
Ответ дляКолишня муза
автор отправляли материал на исследование?
Звісно, є результати
Колишня муза• 06 декабря 2025
по поводу впч, вам анализы назначали? вылечить его нереально. оно вообще не только половым путем но и по наследству передается. у меня у бабушки поирапиной линии вся спина в папиломах была. так что у меня он 109% есть. у папы не проявился за его 70 лет. а у меня после 40 иногда появляются единично на теле. стараюсь меньше сладкого и мучного есть. В 2023 выросла кандилома на эпителии возле влагалища, гинеколог сказала если не мешает не трогать
Колишня муза• 06 декабря 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
Звісно, є результати
и что там? атипичных клеток не выявлено?
КараПузовна• 06 декабря 2025
Якщо матеріал перевіряли і все ок, то так і буде.
В мене перший раз прожигали/морозили щийку матки в 19 років, другий в 22 і третій раз в 33 на фоні війни.
Тобто, 3 рази за 20 років майже.
Вилікувати нереально.
Просто обов´язково раз на рік ходити до гінеколога, щоб вона дивилася шийку матки і перевіряла, що все ок.
Насправді, треба було до 16 років зробити щеплення по ВПЛ.
Дорослих жінкам вже його не роблять.
Ну і звичайно, спосіб життя, харчування і т.д.
Щоб імунітет міг працювати.
Автор, це не супер страшно.
Але перевірятися і берегится - обов´язково
Тобто, 3 рази за 20 років майже.
Вилікувати нереально.
Дорослих жінкам вже його не роблять.
Щоб імунітет міг працювати.
Автор, це не супер страшно.
Триндю-бриндю
• 06 декабря 2025
Ответ дляКолишня муза
Ну так дисплазія легка- це ж вже атипічні клітини. Якщо є все вірно розумію
Триндю-бриндю
• 06 декабря 2025
Ответ дляКараПузовна
Тобто, 3 рази за 20 років майже.
Вилікувати нереально.
Дорослих жінкам вже його не роблять.
Щоб імунітет міг працювати.
Автор, це не супер страшно.
Тобто, 3 рази за 20 років майже.
Вилікувати нереально.
Дорослих жінкам вже його не роблять.
Щоб імунітет міг працювати.
Автор, це не супер страшно.
Дорослим жінкам також роблять щеплення, це точно
КараПузовна• 06 декабря 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
Якщо він у Вас уже є, то уже ж не допоможе....
Насправді, він є у 70% людей.
Головне, щоб імунітет контролював і стримував той ВПЛ
Насправді, він є у 70% людей.
Триндю-бриндю
• 06 декабря 2025
Ответ дляКараПузовна
Насправді, він є у 70% людей.
Це так, від ВПЧ 16 не допоможе, але ж там ще багато інших видів. Хоча пишуть что 16 можно позбутися і потім робити щеплення
Колишня муза• 06 декабря 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
взрослым до 40 делают если не проявилось. а если у вас уже есть. это тоже самое что делать прививку от кори когда ты уже ею болеешь
Триндю-бриндю
• 06 декабря 2025
Ответ дляКараПузовна
Насправді, він є у 70% людей.
У 70% ВПЧ за 24 місяці зникає і аналізи в нормі
КараПузовна• 06 декабря 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
Не знаю.
Мені жодна з гінекологів не говорила, що можливо вилікувати.
А зараз я закордоном 3 роки, то тут з цим ще важче.
’Лишнє’ і ’бо просто хочу’ тут не роблять.
Лише по показанням і черга 6 місяців повсюди ((
Триндю-бриндю
• 06 декабря 2025
Ответ дляКолишня муза
Я не писала що я планую щеплення , але роблять і після 50, якщо жінка хоче
Триндю-бриндю
• 06 декабря 2025
Ответ дляКараПузовна
Не знаю.
Я читала медичні статті на цю тему. Може зникати вірус сам, але там є нюанси
Виннипуховна• 06 декабря 2025
Не маю впч,але була в онко,стояла в черзі до гінеколога,конізацію мені робили.То багато з цими аналізами позитивними,обговорювали в черзі люди.Лікуються я так зрозуміла довго.Думаю це серйозно,треба спостерігати в хорошого фахівця.
Дівчина Гілмор• 06 декабря 2025
Від впч чарівної пігулки нема. Треба підняти імунітет. Дисплазію вам приберуть і потім буде спостереження раз на пів року. Робити пап тест, дивитися динаміку
Триндю-бриндю
• 06 декабря 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Я так розумію дисплазію легку ступень теж тільки наблюдають
Мати драконів• 06 декабря 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
Мені онкогінеколог зткихвської обласної вщагалі так розклала по поличкам. Оскільки ти вже 40+ і міняти чоловіка не плануєш, тоді здаєш аналіз, якщо є , тоя рекомендую вакцину, якщо нема то спостереження.
Тобто вона взагалі пропонує вакцинацію саме вже коли людина заражена. Знайомій робили конус, от після конусу впч аналіз був чистий. Але чи надовго хз.
Мати драконів• 06 декабря 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
Це не так, у подруги тип 33, здає періодично і він є.
Дівчина Гілмор• 06 декабря 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
Я не знаю, а сенс спостерігати якщо воно прогресує в погану сторону? Дисплазія ж не береться одразу, вона вже зявляється після всіх попередніх етапів
Вся в кредитах• 06 декабря 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Диспозиція 1 ст не потребує оперативного лікування.
Вона частіше проходить сама
Мати драконів• 06 декабря 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
З дисплазією ситуація така, можна спостерігать, але мати на увазі, що 1 ступінь її прижигають, морозять, інші ліґайт процедури у звичайного гінеколога. А 2 ст то вже відправляють до онколога і там тільк конус ( а це вже оперрація з наркозом і т д)
Тішуся неперетішуся• 06 декабря 2025
Автор сьогодні тільки від лікаря. 6 років я регулярно 1 раз на рік перевіряюсь, впч в аналізах більше не було, сьогодні ще раз здала на всі типи подивлюсь. В минулому році взагалі пап тест був ідеальний. В мене було багато лікарів і поки легка дисплазія вони рекомендують просто дивитися і зробити вакцину в 3 етапи
Триндю-бриндю
• 06 декабря 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Все таки при наявності ВПЧ 16 рекомендують вакцинуватися? А який у вас вік?
Триндю-бриндю
• 06 декабря 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
У вас імунна система справилася з вірусом без ніякого лікування , вірно я розумію ?
Тішуся неперетішуся• 06 декабря 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
Мені 30
Тішуся неперетішуся• 06 декабря 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
Так, було місцеве лікування для імунітету свічками, але не в них справа