Радостина• 06 декабря 2025
Хто дивився Ти - Космос?
Як вам?
Най хоч раз• 06 декабря 2025
Ответ дляПокорительная
На Хмельниччині чоловік подав до суду заяву з матюками і його судили за прояв неповаги до суду
а в вино митци им можна выявляти неповагу
еще и дети смотрят - неужели они бы меньше впечатлились если б те же диалоги и монологи были литературными
Єдине з чим погоджуся, що потрібно було вказати все ж вік, як мінімум 15+, звісно діти все це чують але колезі не радила брати з собою підлітків, то не про них ще кіно. Те ,що потрібно не зрозуміють, а те, на що не варто робити акцент і воно там не як матюки, а для колориту, винесуть. Літературна мова це не про кіно, у ’Кайдашах’ мова жива, та, якою, розмовляють, в житті люди не говорять ідальною літературною мовою.
Света С Приветом• 06 декабря 2025
Фільм, який треба піти і подивитися.
Апокаліптична, приречена на відсутність хеппі енда ніжність та тендітність.
Саундтрек - пожежа.
Света С Приветом• 06 декабря 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Прекрасний фільм. Я в принципі фанатка Павла Острікова, але від фільму нічого серйозного не очікувала, пішла просто щоб підтримати українське кіно, доки чекала доньку з побачення, щоб перебути час. Пішла сама, без очікувань, і це було щось неймовірне. Я і поплакала, і посміялась і залишилася з супер приємний післясмаком від драматичності фіналу. Вже другий тиждень намагаюсь піймати білети на ранкові сеанси, щоб завести туди куму, але через графіки відключень світла не вдається :(
Ну, бачте, а жіночки, окрім суржику та матюків (їх за годину, сорок хвилин було, ну, може вісім штук) більш нічого не побачили, не відчули і не запам´ятали.
Прикуси Язика• 06 декабря 2025
Ответ дляКусман Сиру
Де можна подивитись, крім кінотеатру?
Поки прокат - ніде, потім напевно світ.тв буде показувати для своїх підписників, вони зараз дуже намагаються переплюнути мегого і викуповують усілякі прем´єри. Але це фільм не для домашнього перегляду, він саме в кіно гарно заходить
Гадаю_По_шнуркам• 06 декабря 2025
Ответ для Alpha Centauri
Так. Кацапський мат там є) і багато
а шо у мата есть национальность?
Кусман Сиру• 06 декабря 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Дякую.
Жена миллионера• 06 декабря 2025
Ответ дляРеалістка
На 95й квартал -теж завжди повний зал був.
Вам видніше мабуть, я не знаю, не ходила.
Жена миллионера• 06 декабря 2025
Ответ дляПокорительная
мне 53 я никогда не материлась - материлась подружка одно время и то прикольно а не кондово например - в этом магазине продается всякая поебень. такие легкие матерные акценты в разговоре
сейчас молодежь матерится очень грязно неприятно
Та там з усіх матюків у фільмі тільки слово «фігня» було і «к їбені матері», а тут вже розвели😄
Радостина
• 06 декабря 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Це те що всередині них, тай все
Радостина
• 06 декабря 2025
Ответ дляРеалістка
Так і зараз повний
як і повний пиздець з цього приводу
Гадаю_По_шнуркам• 06 декабря 2025
Ответ дляПокорительная
нафига такое снимать не понимаю - неужели нормализация русского мата сейчас задача такая у всех
молодежь и так сейчас матерится при взрослых как так и надо
вот только что посмотрела, ни одного мата не услышала, кроме ’нахер’
Радостина
• 06 декабря 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
И как Вам?
Гадаю_По_шнуркам• 06 декабря 2025
Ответ дляРадостина
И как Вам?
не скажу, что вау, но смотрится легко и держит внимание до конца
Гадаю_По_шнуркам• 06 декабря 2025
Ответ дляРадостина
И как Вам?
Концовка печальна Я так и не поняла, Андрей жив остался или нет?
ВЫВсеВрете• 06 декабря 2025
Ответ для Alpha Centauri
Чекаємо на звіт
Трагический про любовь. Поплакали с подругой
ВЫВсеВрете• 06 декабря 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Нет конечно. У него же оставалось 11% воздуха, когда он был еще далеко от нее. И она отсоединилась от корабля и ушла с ним в открытый космос чтоб умереть, когда и у нее закончится воздух
Зяблик протестант• 06 декабря 2025
Мені і сподобався, і не сподобався водночас.
Фільм і затишний, і щемкий, і веселий місцями, і трагічний.
Сподобалась музика і картинка.
Не сподобався головний персонаж - для мене такий інфантилізм із ´обідками´ і вибаченнями у дорослого чоловіка - це red flag, але у фільмі розкривають досить непогано його історію.
Також не сподобались деякі ляпсуси - типу душ у космосі. Камон, я повний профан у фізиці, але навіть мені це було дуже дивно бачити.
Сходіть, підтримайте українське кіно.
Вам будуть писати різні враження, йдіть, щоб сформувати своє.
Потім ще цікаво огляди, кінокритику та інтерв´ю дивитись (уже будучи в контексті).
Я ходила сьогодні, зал був повний.
Сподобалась музика і картинка.
Сходіть, підтримайте українське кіно.
Я ходила сьогодні, зал був повний.