Регионщица• Изменено 06 декабря 2025
Дівчата в кого недавно чи зараз був схожий вірус чи що?
Син пару днів тому жалівся що трохи голова побалює після школи, міряли темпу то була 37.2 але на ніч 36.6 то в школу пішов зранку,а сьогодні зранку в мене з не с того не з сього почало морозити, потім в жар кинуло темпа піднялася до 37.3 потім за кілька годин спала до 36.7 а ось знову
В горлі зовсім легке печіння, не знаю чи повʼязано і голова болить жахливо
І трішки якби в шлунку спазми якісь, син говорив що теж трохи побалював живіт і сьогодні в нього зранку теж каже голова і 37.3
Просто вперше стикнулася і якось це не типово, бо в основному нежить і тд
Сусідка знизу• 06 декабря 2025
У дочки было
Но ночью высокая температура и горло и сильная слабость
Тошнило
Лежала дома пластом двое суток
На третий день стало легче
16 лет. Это как раз на этой неделе
Сейчас ещё кашель есть
Тошнило
Лежала дома пластом двое суток
На третий день стало легче
16 лет. Это как раз на этой неделе
Сейчас ещё кашель есть
Регионщица
• 06 декабря 2025
Ответ дляБаррикадница
А ребенка в школу больного выперли. Потерпит.
Так на ночь было 36.6 и утром ничего также
Я никогда больного не пускаю в школу
Баррикадница• 06 декабря 2025
Ответ дляРегионщица
Я никогда больного не пускаю в школу
Но по симптомам то ему нехорошо было, он же сам вам сказал.
Такое, легкий энтеровирус, ноу драма.
Регионщица
• 06 декабря 2025
Ответ дляБаррикадница
Такое, легкий энтеровирус, ноу драма.
Просто подумала, что совпало как то
А энтеровирус может быть без рвоты и поноса? Но в животе спазмы немного переодически и бурлит
Баррикадница• 06 декабря 2025
Ответ дляРегионщица
Просто подумала, что совпало как то
Конечно, этих энтеровирусов сотни
Пацака-задирака• 06 декабря 2025
Ми тільки перехворіли таким. Не звернули увагу на головний біль та температуру, бо вже лікували ГРВІ.
А виявилось ГРВІ + норовірус.
Нудота, діарея по 2 дні в кожного. Далі кращає. Але похворіли всі в сім´ї. І ця штука сильно заразна.
А виявилось ГРВІ + норовірус.
Регионщица
• 06 декабря 2025
Ответ дляПацака-задирака
А виявилось ГРВІ + норовірус.
Теж апетиту не було і особливо ніяких симптомів як при звичайному орві? А яка темпа була?
Пацака-задирака• 06 декабря 2025
Ответ дляРегионщица
37.3 в дитини. 37.1 в дорослих
Пацака-задирака• 06 декабря 2025
Ответ дляРегионщица
Спочатку трохи занудило та не було апетиту. Потім вже блювота та діарея різко починались.
Електроліти пили потрошку.