СБУ, НАБУ та САП у Києві викрили групу, яку очолювала нардепка Анна Скороход. Парламентарку підозрюють в отриманні хабаря."Задокументовано, як парламентарка разом із спільниками вимагала з підприємця 250 тисяч доларів США", - пише видання УП.
Згодом у НАБУ підтвердили обшук.
НАБУ та САП спільно зі Службою безпеки України викрили злочинну групу, очолювану народною депутаткою України.
Згодом у НАБУ підтвердили обшук.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Люди Зеленського мають право
Війна все спише
Ваш варіант
Команда Зеленського злодії