Та_шо_ж_таке• 06 декабря 2025
Подруга розкритикувала мої губи.
У мене є на роботі подруга. І ось вона запросила мене на презентацію з вечіркою. Коли я прийшла, вона була рада мене бачити, обіймала, але побачивши мою червону помаду на губах, скривилася і сказала, що мені не личить. Помада була не прямо так щоб яскраво червона , скоріше теракотова. Що у мене вузька верхня губа і чи не хочу я підколоти губи. Коли я сказала, що не хочу, що мені і так добре, вона ще раз скривилася, настирливо потягла мене до вбиральні і просто в наказовому тоні сказала витерти губи , і нанести нюдову помаду. Сказала, що я схожа на Джокера. Що мені жахливо. Я здивувалася.. адже і чоловіку, і іншим знайомим усе подобається. У мене гарна зовнішність, від чоловіків уваги не бракує. Але витерла. Бо не хотіла сперечатися. Адже я трохи залежу від неї по роботі. . Але мені було дуже неприємно. Чому вона так зробила? Раніше навпаки вона робила компліменти моїй зовнішності. Поруч з нею був її чоловік і він приязно зі мною привітався . А вона як побачила помаду то наче я прийшла з рогами а не помадою. Що це було? Чи дійсно не варто з моїм типом губ використовувати червону помаду? Але мені подобається і комфортно саме з цією помадою. Я взагалі не фанат яскравих помад, але тут прямо зайшло. Зазвичай вдень я використовую нюдову, але вечері захотілося чогось яскравішого. Подивіться, невже дійсно так все погано, що аж треба йти витирати?
Та_шо_ж_таке
• 06 декабря 2025
Ответ дляdulenok
если вам нравится, то все отлично.
Дякую! Просто мене здивувала і образила її реакція, ще й при моєму чоловіку і поруч були й інші люди.
Та_шо_ж_таке
• 06 декабря 2025
Ответ дляНапланетянка
Вы реально вытерли помаду? Работайте над собой
Реально витерла :(. Бо не хотіла конфлікту. Її прямо це якось сильно заділо. Не розумію чому.
База_птеродактилей• 06 декабря 2025
Та ні, на фото наче нормально. Але можливо в загальному образі не дуже. Проте все одно дії вашої колеги дивні. Може в неї щось не так йшло або пмс вкурвив?
Най хоч раз• 06 декабря 2025
Ответ дляНапланетянка
вот вот
автор, в след раз вытирайте хотя б ее рукавом
База_птеродактилей• 06 декабря 2025
Ответ дляНай хоч раз
вот вот
Або її губи )))
Напланетянка• 06 декабря 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Какой может быть конфликт, разве что у нее в голове Завтра ей не понравится ваша прическа, фигура, голос Научитесь давать культурно отпор
Малая еще та• 06 декабря 2025
Честно, мне не нравится. Цвет такой бабский. Но делать так, как она указала.. серьезно? Сколько вам лет?
Та_шо_ж_таке
• 06 декабря 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
То й мені це було дивно. Загальний образ був лаконічний . Сірі брюки і сірий пуловер. Лаконічний макіяж , єдине що контрастувало це помада, трішки яскравіше , щоб зробити акцент.
Напланетянка• 06 декабря 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Странность тут только одна и это то что последовали ее указаниям против своего желания
Христя в тiстi• 06 декабря 2025
Нормальные губы и цвет. Ничего не надо подкалывать, вы красивы в своей естественности. Ваша знакомая просто глупа и невоспитана, жаль что вы уступили ей.
Малая еще та• 06 декабря 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Еще и на людях? Не наедине. Я бы развернулась и ушла. Но если было бы настроение особых дней, то накрасила бы и ее. Что это за отношения и унижение
Та_шо_ж_таке
• 06 декабря 2025
Ответ дляНай хоч раз
вот вот
Вона взагалі сама взяла серветку в туалеті і протягнула мені . Я взяла іншу серветку своєю рукою. Це мені нагадало коли в дитинстві в школі вчителі водили дівчат з яскравим макіяжем умиватися . Дуже принизливо.
Та_шо_ж_таке
• 06 декабря 2025
Ответ дляМалая еще та
Мені 44. Їй трішки більше.
Метелики на душі• 06 декабря 2025
Поки не бачила фото, подумала, що колега заздрить. Але ні, не заздрить.
Трейдер кріпти• 06 декабря 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Красьтесь так,как считаете нужным.И при чём то,что Вы зависите от нее на работе к тому,что произошло?
Та_шо_ж_таке
• 06 декабря 2025
Ответ дляНапланетянка
Сама розумію. Відчуття ніби мене продавили і я піддалася. Фу 😢
Та_шо_ж_таке
• 06 декабря 2025
Ответ дляМетелики на душі
Що не так?
Малая еще та• 06 декабря 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Мені 44. Їй трішки більше.
Очень тогда печально у вас. Именно у вас в неуверенности в себе. Но именно этот оттенок помады очень специфический
Метелики на душі• 06 декабря 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Що не так?
Я думаю, що це не ваші фото.
Най хоч раз• 06 декабря 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
и вы ее подругой называете, заметьте
Та_шо_ж_таке
• 06 декабря 2025
Ответ дляМалая еще та
Розумію, що є таке, чомусь розгубилася. Зазвичай я не тютя, але тут мені було спочатку смішно, потім дивно. Бо я не могла повірити що доросла людина вимагає стерти помаду.
Напланетянка• 06 декабря 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
прекрасно, что вы это осознали Вы не обязаны соответствовать чьим-то вкусам, вы имеете право выглядеть так, как вы хотите, помните это всегда
Шкала Радощів• 06 декабря 2025
Вам следует выучить фразу: «Не говорите что мне делать, и я не скажу куда вам идти!»
Малая еще та• 06 декабря 2025
Ответ дляНай хоч раз
и вы ее подругой называете, заметьте
Тоже поразило
Простецкая• 06 декабря 2025
Ответ дляМалая еще та
А автор девочка)? Вы фото видели?
А я з косою• 06 декабря 2025
автор, головне щоб вам подобалось..але..я якось купила сапоги, а подружка порадила купити інші по висоті голенища. дуже їй дякую за пораду. я прислухаюсь, але маю свою думку... і якщо б намалювала червону помаду то на вулиці б не стирала її.