Перша леді колгоспу• 06 декабря в 19:51
Алла Мазур - про знущання над українськими пасажирами.
Прямий залізничний маршрут Київ-Відень вже кілька років супроводжують скандали. Причепних вагонів лише два, і дуже незручних. Квитки на них - і далі переважно у перекупників. Торік - угорські провідники намагалися здерти з українських пасажирів подвійну плату. Але те, що відбувається на цьому маршруті зараз - перетворилося у свідоме приниження українців з боку угорських прикордонників. Алла Мазур стала свідком деяких ситуацій, дізналась подробиці від провідників. І ставить запитання людям з влади: як припинити ці провокації? Поки вони не призвели до реального скандалу міжнародного.
SnowMaiden• 07 декабря в 18:45
Ответ дляБалаболка
Ви неадекватна.
Митники та прикордонники знали на яку роботу йдуть. Не подоба - пшли нах дупи німцям мити, а не мозок туристам виносити.
Знайшли кого жаліти.
Дикого неадеквата вам зеркало показывает.
Ну и, судя по данным пассажам, всем присутствующим тоже.
Балаболка• 07 декабря в 20:47
Ответ дляSnowMaiden
О, неадекватне ніяк не заспокоїться