Христя в тiстi• 06 декабря в 21:37
Пʼяні балачки. Наливаємо хто що має, і починаємо.
Тема просто так, поскаржитись і про все на світі. Налила собі віскі з колою, завтра буде мені як завжди погано, але як є.
Я почну перша:
Розлучаюсь, здоровʼя дуже і дуже полетіло, вага вилетіла , волосся вилазить скоро облисію. Роботу втратила:)
Де взяла віскі не питайте , то подарунок:)
Ну і попри це все зустріла в компанії одного хлопця який так сподобався мені, забути не можу. Ну але нащо йому розлучена з дитиною, він молодий йому 26.
Мені майже 30.
Вперше за багато років відчула симпатію сильну. Тепер ваша черга.
Я почну перша:
Мені майже 30.
Н@Диете• 06 декабря в 21:48
Все буває в житті, я вірю ви справитися). Про по товсті ти і випадання волосся і що в 30 не буває, тому хто пише не смішіть мене, буває на нервах в будь-якому віці. Але автор ви молода вам легше відновитися і хлопець який сподобався буде стимулом)
Ковбой Хагис• 06 декабря в 21:48
Что- то рано вы крест на себе ставите.
Это молодость, прекрасный возраст
Сама собі лікар• 06 декабря в 21:50
Синька до добра не доведе.
Пити можна коли тобі вже за 50,все здійснилось,дім-повна чаша.Діти виросли,чоловік поруч...Тоді наливаєш собі трошкі,і подумки милуєшся тим всім.
А в 30,то не той напій,який вам потрібен.Кидайте.
Угги_в_горошек• 06 декабря в 21:49
Какие ваши годы.
Мне было 29, а ему 26 когда мы встретились.
С мужем были на грани развода, таки через год развелись и разъехались.
Сейчас мне 49, ему 46, моя дочь и наш сын)
Буду пить кофе)
Христя в тiстi
• 06 декабря в 21:49
Ответ дляН@Диете
Дякую вам)) ох, дівчата))) я коли його згадую - мурашки по тілу)))
Але вже мабуть не знаю навіть чи колись зустріну його
Характер 10/10
Зовнішньо - мій типаж на 100%.
Ех🥹
Характер 10/10
Зовнішньо - мій типаж на 100%.
Ех🥹
ХтоЯкщоНеЯ• 06 декабря в 21:50
Ответ дляХристя в тiстi
Він до мене симпатію мабуть не відчув)
Ну і він знав що я одружена , а не вже майже розлучена.
Думала, что Вам по тексту, за 60 .. прям безнадёга безнадёжная и драма...
Творю чудеса• 06 декабря в 21:50
Ответ дляХристя в тiстi
??? До чого тут вони?))) 🤣
так балачки ж. чи тільки ваші проблеми можна в цій темі обговорювати?
я от зайшла те саме написати.
Христя в тiстi
• 06 декабря в 21:50
Ответ дляУгги_в_горошек
Какие ваши годы.
Буду пить кофе)
♥️щаслива історія.
І я хотіла б таку. Щастя вашій сімʼї
Христя в тiстi
• 06 декабря в 21:51
Ответ дляТворю чудеса
я от зайшла те саме написати.
Аааа, вибачте я не так зрозуміла))
Я подумала що то на мене кажуть))
Христя в тiстi
• 06 декабря в 21:51
Ответ дляКовбой Хагис
Что- то рано вы крест на себе ставите.
Это молодость, прекрасный возраст
🥹не знаю
Відчуття ніби я вже стаоа стара 🤣
Угги_в_горошек• 06 декабря в 21:51
Ответ дляХристя в тiстi
♥️щаслива історія.
І я хотіла б таку. Щастя вашій сімʼї
Всё у вас будет. Главное сказать: тряпка, соберись!
Спасибо.
Христя в тiстi
• 06 декабря в 21:51
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
🤣🤣🤣🤣
Христя в тiстi
• 06 декабря в 21:52
Ответ дляСама собі лікар
Синька до добра не доведе.
Я не пʼю часто. Десь колись раз у місяць)
Христя в тiстi
• 06 декабря в 21:52
Ответ дляУгги_в_горошек
Спасибо.
Ох я вже себе і матюкала і що тільки не робила))
Н@Диете• 06 декабря в 21:55
А взагалі я вже протверезіла, після таблеток від мигрені. Випила хоча й не можна. Треба їхати перевірити стан будинку (був розбитий пару років тому трохи сама підлатала але не для життя ), я вже рік не була. А я не можу, як подумаю про це, згадаю як ми там були щасливі то починається панічна атака. Ругаю себе що бомжі заселяться чи дуже розумні приберуть (будинок в гарному місці і я ще спадок не до оформила) але істерика і все. Все моє життя там але мою родину забрала ця клята руссня до якої я повинна бути толерантною, ненавиджу
іронічна антитеза• 06 декабря в 21:55
Ответ дляХристя в тiстi
Характер 10/10
Зовнішньо - мій типаж на 100%.
Ех🥹
Характер 10/10
Зовнішньо - мій типаж на 100%.
Ех🥹
Откуда вы знаете его характер? За одну встречу
іронічна антитеза• 06 декабря в 21:56
Мой меня моложе на три года
Не чувствую разницы между нами - он намного серьезнее и ответственнее чем я.
іронічна антитеза• 06 декабря в 21:58
Ответ дляН@Диете
Почему вы должны до русни быть толерантной?
Галя із Дарниці• 06 декабря в 21:58
Ответ дляХристя в тiстi
Дякую 🤩 просто за довгий час а це років 10 трапився хлопець який справді підійшов мені 10:10.
Але нічого не вийде.
Сподіваюсь, ви не із-за хлопця розлучаєтесь. Бо наломаєте дрів.
Ну а те, що ви закохалися і він вам ’підходить’, хоча стосунків нема, говорить лише про те, що він вище за вас по багатьом параметрам,. І є всі шанси після розлучення - з головою в новий омут. Охолоньте.
Н@Диете• 06 декабря в 21:59
Ответ дляіронічна антитеза
В голову залізли ті кляті 28 пунктів. То там про толерантність. Мене прям заглючило на цьому
іронічна антитеза• 06 декабря в 22:00
Ответ дляН@Диете
Так уже должно было отпустить
Этим пунктам уже неделя
К сожалению наша реальность такова😢
Этим пунктам уже неделя
К сожалению наша реальность такова😢
Не обижаюсь• 06 декабря в 22:01
Ответ дляіронічна антитеза
Мой меня моложе на три года
У нас 4.5 года разница, я старше. 23 года вместе
Христя в тiстi
• 06 декабря в 22:01
Ответ дляГаля із Дарниці
Нііі) мій колишній дуже бив мене, ні за що не тримав.
Грошей не давав, в одному місці мене мав
А шо сталося?• 06 декабря в 22:03
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Коли це в 30 ви встигли полисіти і розтовстіти, в такому віці якщо слідкувати за собою, то швидко приходиш у норму. І якщо вам сподобався хлопчина на 4 роки молодший, то тим більше. Займіться собою, дитиною, все інше зявиться саме.
Я в 21 развелась 🤭
Христя в тiстi
• 06 декабря в 22:04
Ответ дляПоліцейський патруль
Свекруха зіпсувала свято
Чим? Та пошліть ту свекруху ))
Христя в тiстi
• 06 декабря в 22:04
Ответ дляН@Диете
Боже 😧
Христя в тiстi
• 06 декабря в 22:05
Ответ дляА шо сталося?
Я в 21 развелась 🤭
І молодець) була б я розумніша то теж розлучилась би раніше
Починаю
Віскі не має, тільки пиво і трохи
Не розлучаюсь, але іноді звичайно хочется
Задовбалась за цей місяць ( минулий ), що морально, що фізично
Схудла, а потім ще захворіла на вірусняк, як бонус плюс, і додатково ще схудла
Чекаю завтра друзів в гості, щоб хоч трохи поносили «на ручках»
Віскі не має, тільки пиво і трохи
Христя в тiстi
• 06 декабря в 22:05
Ответ дляСhanelKa
Починаю
Віскі не має, тільки пиво і трохи
А ну то все більш менш
І слава Богу)