Веселуха Муха• 06 декабря в 22:00
Что опять со светом?
А почему свет на дольше отключили сегодня? Попали куда-то или что произошло?
Веселуха Муха
• 06 декабря в 22:17
Ответ дляПік Антна
Вітаю! Таких одиниці. Взагалі це дуже правильно. Для чого цей інформаційний мусор. Так легше жити і спокійніше
Я привчила себе до цього. Всі тг канали видалила, коли обстріли, намагаюсь спати. Інакше я не виживу зі своєю нервовою системою.
Чудо в декрете• 06 декабря в 22:19
Ответ дляВеселуха Муха
Ну как хотите. Я новости не читаю просто.
Так тут можна і не читати, але як не чути, що робиться навколо….
Чудо в декрете• 06 декабря в 22:20
Ответ дляДуб береза
Не понимаю, почему так напали на автора. Я не в Киеве. Но графики отключения на завтра просто обескуражили.
То, що ви пропонуєте?
Тріль підпільний• 06 декабря в 22:21
Ответ дляВиннипуховна
Хіба на святошино є електростанції?
На Святошино есть авиазавод и промзоны куда частенько прилетает
З родзинкою• 06 декабря в 22:23
Ответ дляНічна ненажера
Та що там вас так вражає. Не так давно було і гірше
Світло буде 7 годин по сукупності...
Гірше було тільки коли в трансформатор попали
Виннипуховна• 06 декабря в 22:23
Ответ дляЧудо в декрете
Ну от сьогодні вночі біля мене на мінській було тихо. Ну і плюс ми все одно всі в берушах спимо.
Пишна молодиця• 06 декабря в 22:24
Ответ дляНічний дожор
Брехати негарно
В Києві сьогодні було тихо вночі
Жинси на дитину• 06 декабря в 22:24
Ответ дляНічна ненажера
А сьогодні вночі типу нічого не було, все ок, автор спала як у танку?
До речі, на певному краї міста справді нічого не було чутно. Хто не дуже вчитується в новини, той може і не знати подробиці.
Дуб береза• 06 декабря в 22:25
Ответ дляЧудо в декрете
То, що ви пропонуєте?
Предлагаю отвечать без насмешек и иронии. Вот и все. Ничего крамольного автор не спросила.
З родзинкою• 06 декабря в 22:26
Ответ дляЧудо в декрете
В нас сьогодні на правому нічого крім звуку прольоту ракет ефект Маха вродє чутно не було
Але все рівно не заснути, нєрвяк
Жинси на дитину• 06 декабря в 22:26
Ответ дляЧудо в декрете
Не всюди було чутно.
Кудряшка Сью• 06 декабря в 22:27
Якби попали автор то світла б не було взагалі, в так втирають втирають мівіну зелену на вуха,сміхотв папаши сьогодні зранку, а відключення на завтра)
Каляка маляка• 06 декабря в 22:27
У нас наоборот на шесть часов меньше отключили, часа три всего не было.
Топтунша• 06 декабря в 22:31
Ответ дляочки_ннадо
то ви ще мабуть на завтра графік не бачили
я охренела, в моей подгруппе свет будет 4 часа за день, напотужничали, бл-ть
ШобВам_КакНам• 06 декабря в 22:32
Ответ дляВеселуха Муха
Я не в курсе видно
так все не в курсе, нельзя ж ни писать ни остальное,кацапы ж коректировку сделают (маразм полнейший) они все и так знают , в Киеве было тихо,но со светом полнейшая задница ,мы за всех где не прилетит тушат козлы дтек
Топтунша• 06 декабря в 22:32
Ответ дляНічна ненажера
А шо було! ? Я ничего не слышала, Киев. Харьков не откобчают, Житомир и еще массу городов
Кудряшка Сью• 06 декабря в 22:33
Зато ми вдарили одним дроном по Грозному,( всі решта вкрадені) тішимся, бавовна, а світло то таке, нашо воно нам треба
Топтунша• 06 декабря в 22:33
Ответ дляНічна ненажера
А тим, хто в Україні і не потрібно читати новини, вони чують і бачать
Слушайте, уважаемое, сегодня и вчера было тихо в Киеве, на левом берегу там точно
Кудряшка Сью• 06 декабря в 22:34
Ответ дляНічна ненажера
Все з позбивали потужно хіба ні? А електрика в нас захищена трьома саркофагами
Топтунша• 06 декабря в 22:35
Ответ дляКудряшка Сью
бриты приказали потужничать, макроны фон дер ляйны
Кудряшка Сью• 06 декабря в 22:36
Ответ дляТоптунша
Будь-якою ціною навалюють щоб тільки війна не закінчилась,
Топтунша• 06 декабря в 22:37
Ответ дляКудряшка Сью
та да, хотят нами потужничать до 2030, уже зеблан просел, народ прозрел, а этим упырям неймется, соросня и глобалюги за продолжение марлезонского балета
Нічна ненажера• 06 декабря в 22:38
Ответ дляЗ родзинкою
Але все рівно не заснути, нєрвяк
Я теж була вночі на правому, добре було чути
Топтунша• 06 декабря в 22:38
Ответ дляКаляка маляка
Удалено администрацией...
Бесконечность-не предел• 06 декабря в 22:38
Перед кожним здорожчанням енергії, людей трииають у жорсткому блекауті. Щоб люди казали - головне щоб світло було, нічого що здорожчало, головне щоб було. І всім стає байдуже, як же так, місяці не могли відремонтувати енергосистему, а як ціну підняли - хоп і все працює.
Все будет, но потом• 06 декабря в 22:39
Ответ дляНічна ненажера
Я з Києва. Вночи спала. Вранці правда новини читала. Автор може не читала
Бесконечность-не предел• 06 декабря в 22:39
Ответ дляЧудо в декрете
То, що ви пропонуєте?
А ви що о закрити рота і не пікати?
Веселуха Муха
• 06 декабря в 22:42
Ответ дляТоптунша
Правда? Житомир не отключали прошлые года. Я туда ездила в первый блекаут. Вообще не отключали город. Вот как так?
Топтунша• 06 декабря в 22:40
Ответ дляБесконечность-не предел
Свириденко, еще будучи министром экономики, вещала что свет будет у тех, кто будет брать по коммерческим тарифам, а это ессно в несколько раз дороже, нежели сейчас. И это был 2023.
Каляка маляка• 06 декабря в 22:41
Ответ дляТоптунша
Удалено администрацией...