Красота неземная• 07 декабря 2025
Операція по видаленню міжхребцевих гриж Київ
Хто видаляв останнім часом? Цікавить Киів /область ,саме де ,можливо лікаря порадьте ,і цінову політмку приблизно,дякую!
Відірву та викину• 07 декабря 2025
не цінову політику, а ціновий діапазон.
раджу клініку доктора Берсєнєва у києві. там розробили спеціальну методику, коли голочку втикають в грижу і впорскують ліки, які убивають цю саму грижу чи іннервують її. моя мама таке робила і всім родичам потім радила, кому треба було. це менш травматично і швидше проходить реабілітаційний період.
Мексиканочка• 07 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
не цінову політику, а ціновий діапазон.
Механическое выпячивание части пульпозного ядра межпозвоночного диска за пределы фиброзного кольца убивают лекарствами
Відірву та викину• 07 декабря 2025
Ответ дляМексиканочка
ну я не лікар, пояснила так, як я зрозуміла, своїми словами.
тут завжди все обплюють. а де ж ваша порада прекрасна?
Безпорадна Кроко• 07 декабря 2025
Чоловіку видаляли 2 грижі літом, ставили стабілізацію і титанові кейджі. Вийшло 4 тисячі, робили в 7 лікарні в Києві
Мексиканочка• 07 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
Вы не объяснили, а написали полную ерунду. Моя порада -только вытяжение позвоночника, как я и делала себе Но я этого не пишу потому, что автор спросила про операцию
Відірву та викину• 07 декабря 2025
Ответ дляМексиканочка
ну так а моя мама робила саме таку процедуру і вона дієва.
а єрундою називати те, про що ви не знаєте, це грубо і хамство, в дусі совєтчиці.
Мексиканочка• 07 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
Я знаю до хрена и больше про межпозвоночные грыжи и последствия хирургических вмешательств ( в отличии от вас). Именно поэтому никаких операций автору и не советую
Мексиканочка• 07 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
У вас логика абсолютно отсутствует? Как можно механическое повреждение убить лекарством? Прижмите палец дверью и колите в него лекарства, не отпуская двери. Поможет? Или все таки лучше разжать?
Відірву та викину• 07 декабря 2025
Ответ дляМексиканочка
ось тут відео, де лікар пояснює, що саме вони роблять.