Слухи-руки не распускаю• 07 декабря 2025

Не пожалейте час своего времени

Доброе утро, вчера посмотрела интервью
Теперь настоятельно, хотя бы фоном, желаю посмотреть его каждой из вас
"Полковник ЧЕРВІНСЬКИЙ: Єрмака ЗДАВ БРАТ. У схемі була СІМ´Я Зеленського. АБ працював на Росію" - название на ютуб.
Краткое описания - Що насправді відбувається у верхівці української влади під час війни? Червінський у відвертій розмові розкриває шокуючі деталі про «очищення» судів, політичний тиск і страх еліт перед зміною влади. Він пояснює, чому називає свою справу сфабрикованою, і пов’язує переслідування з «плівками Єрмака», підготовкою «вагнерівської операції» та викриттям корупції в Міноборони. Центральна частина — покрокова історія зриву операції: перенесення дат, дзвінок Зеленського Лукашенку, маніпуляції ТСК та спроби приховати правду. Чи справді російська агентура проникла у силові структури й Офіс президента, і як це вплинуло на катастрофічну неготовність до вторгнення у 2022 році?

Может не с утра, под вечер или через пару дней, когда у вас будет свободное время
Ответы на многие вопросы... и в то же время ступор, лично у меня..
вижу как люди в чатах грызут друг друга за мову, за прилеты - господи, это все такая пыль, лишь бы чем забить наши пустые головы
Кто категорически не хочет - не смотрите, многие фамилии могут быть не знакомы, но вскрывается очень много правды, в то же время лжи, общую картину поймет каждая... какой ужас творится
Носки на подтяжках• 07 декабря 2025
Не верю никому
Все они друг на друга спихивают, пять шкур имеют, которые ,,снимают,, как только нужно
ПростоБелка• 07 декабря 2025
И нах оно мне? Я с ночной
ШанельКуКу• 07 декабря 2025
Ответ дляЗамріяна
І що мені від того?
Потрібно було думати,як на вибори йшли, в тепер - бачили очі,що купляли, їжте.
іх абманулі це єдине, про що ці ходуни зараз жаліють. До речі, процитувала це дослівно, неодноразово почуте.
ШанельКуКу• 07 декабря 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Если хотя бы пару человек добавит в закладки для просмотра - уже все это будет не зря
хто вміє думати - вже давно дивиться такий контент. А 73%ним воно і не треба, бо тоді пальцем на себе треба показати. А воно ой як таким не хочеться. Як мені один сказав, ’то шо, хочеш сказати, що я був дурний?’
автор Слухи-руки не распускаю • 07 декабря 2025
Ответ дляШанельКуКу
так хотелось бы что б больше людей, хотя бы одним глазком взглянули
за буданова для меня было открытие
встала какая то разбитая
ШанельКуКу• 07 декабря 2025
Ответ дляЗупка_цем
Нужно было не идти ?
ні, ьреба було думати перед тим, як галочку ставити, а не вестись на відосики і серіальчики/плівочки, змонтовані руснею і за кацапські гроші. Але ж бігли: одні за кінцем епохи бідності, хоча їм показували обрізаний ’кінець’, інші - в надії, що ’апять вмєстє в расієй будєм’, про що тут писали відкрито, навіть без анонімів
Продавчиня кіз• 07 декабря 2025
Дякую, я подивлюся сьогодні ввечері.
Зупка_цем• 07 декабря 2025
Ответ дляШанельКуКу
Очнитесь, кандидаты были подобраны не обычными людьми
И оба ! Воевали бы
И оба обещали войну закончить. И все это одна шайка, которая продала Украину далеко до 2019
Ответ дляШанельКуКу
раз вы в теме - кто ваш кандидат на след выборах?
интересно послушать умного человека
ШанельКуКу• 07 декабря 2025
Ответ дляСтервочка
Это тот брат, который должностями торговал?
https://babel.ua/ru/news/41233-deputat-ot-sn-leros...
снайпер))))
ШанельКуКу• 07 декабря 2025
Ответ дляЗупка_цем
И оба ! Воевали бы
угу.... класична пісенька 73%них і ждунів
Дама_из_рекламы• 07 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Мне не холодно и не тепло то того, что там идут разборки.
Назовите мне хоть одну власть в Украине когда такого не было?
И ? Будем и дальше как рабы- терпилы покорно сидеть и молчать ?
Триндичіха Байрактар• 07 декабря 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Конечно нет!
Создадим еще пар тем, и все наладится
Anasta25• 07 декабря 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
С удовольствием посмотрю . Я уже третий год пишу , что готова брать вилы
Триндичіха Байрактар• 07 декабря 2025
Ответ дляAnasta25
Третий год готовы брать и никак не возьмете. Наверное ключ потерялся от сарая где вилы стоят.
Anasta25• 07 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Я такую блевотину не смотрю
У вас свои методички . Кстати , сколько вам платят?
Триндичіха Байрактар• 07 декабря 2025
Ответ дляAnasta25
Методички у партейных
А с 2014 вне партий и ориентаций
Anasta25• 07 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Первой не буду , но как только там будет 2 человека , не сомневайтесь , я буду третей.
Триндичіха Байрактар• 07 декабря 2025
Ответ дляAnasta25
Сейчас мы вам наберем коллектив из 2, а может даже 3 советчиц которые готовы 3 год взяться за вилы, да тоже никак не соберуться.
ШанельКуКу• 07 декабря 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
интересно послушать умного человека
Побачимо списки, хоча мої кандидати точно не пройдуть. Хоча, будь моя воля, то років зо 5 я б ніякі вибори не проводила, поясню чому: бо оцим безмозглим скажи зараз путін, що приєднає і відкриє кордон, з радісним виском дадуть йому 101%. Як на мене, то на перехідний період найкращий варіант - це сформований позапартійний уряд народної довіри чи національної єдності, суть - не назва. Котрий візьме на себе відповідальність за країну. Але мрії, мрії....
Ответ дляШанельКуКу
а из тех кто не пройдет - но хотели бы - это кто?
Триндичіха Байрактар• 07 декабря 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Я за За
АБВГДэшница• 07 декабря 2025
Ответ дляЗупка_цем
Нужно было не идти ?
Да, на майдан 12 лет назад
Капитошечка• 07 декабря 2025
Ответ дляШанельКуКу
І хто ж в цьому уряді буде керувати? Ви така наївна як моя баба в 91…
ШанельКуКу• 07 декабря 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
для себе особисто, як мінімум, бачу тандем Порошенко Президент, Залужний - Головнокомандувач
Триндичіха Байрактар• 07 декабря 2025
Ответ дляШанельКуКу
Залужный Президент
Ответ дляШанельКуКу
те же яйца - только в профиль ( мое мнение)
спасибо
ШанельКуКу• 07 декабря 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Да, на майдан 12 лет назад
ото ждунам і акакаразніці Майдан поперек горла, аж притягли в 2019 своїм вибором малороса-ждуна, щоб відомстити
Триндичіха Байрактар• 07 декабря 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
интересно послушать умного человека
За
ШанельКуКу• 07 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Залужный Президент
Ні, кожний повинен займатись тим, в чому він професіонал і на тій посаді, де найкраще реалізує свої знання і професійні якості