Не будь КакСвета• 07 декабря 2025

Подарунок похреснику

На вашу думку, чи нормально похреснику дарити Миколая - подарунковий сертифікат з магазину іграшок, типу Монако, Будинок іграшок і тд.
Хлопчику 5 років, в нього є все на світі, в мене вже фантазія не працює, що дарувати, подумала, може б батьки могли щось купити йому з шкільного приладдя, він піде на підготовку в школу скоро.
Сам подарунок планую через маму передати.
Ваша прЭлесть• 07 декабря 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Крестные и не должны этого делать
согласна и не спорю
автор Не будь КакСвета • 07 декабря 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Не слухайте Ви декого. Тут любителі пофантазувати. Ба більше скажу, одиниці вітають з Миколаєм( я маю на увазі хрещених). В принципі, з Вашої сторони і солодощів досить.
Ви вітаєте ще і з Новим роком/ Різдвом?
Я чітко вітаю малого на Миколая, подарунки ,солодощі зажди було - це база, і його день народження теж
Ответ дляВаша прЭлесть
я мама двух ребенков, при этом ни одна крестная не поздравила детей с николаем, так что на моем фоне автор молодец
Дякую, я намагаюсь все щось придумати новеньке, минулого року дарувала малому робота проектора , цього року вже незнаю
Ку ка ку ка ку• 07 декабря 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Ви вітаєте ще і з Новим роком/ Різдвом?
Де одиниці?
ТочноБудет• 07 декабря 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
два дня назад покупали подарок ребенку в будынке... с тысячей там делать нечего, точнее можно взять лишь бы что
на 1500 сладостей купить и передать хотя праздник уже прошел, или просто деньги маме перевести и пусть дарит что считает нужным
Обеспечивать детей это забота родителей, а не кумовей. Тем более с какой радости переводить деньги?
ТочноБудет• 07 декабря 2025
Автор, купите Лего. Базовый набор кубиков не будет лишним. Для ребенка такого возраста деньги на карту маме, бумажка (сертификат) не ассоциируются с вами и подарком от вас.
Безсовісна кума• 07 декабря 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
Де одиниці?
В житті. Серед моїх знайомих немає тих, які вітають похресників з Миколаєм. З Новим роком-так, навіть з Різдвом, а для Миколая є батьки і бабусі з дідусями.
Ку ка ку ка ку• 07 декабря 2025
Ответ дляБезсовісна кума
В моєму житті всі вітають