Лагшмивара• 07 декабря 2025

Меня раздражает готовка и мытьё посуды

Постоянно готовлю, мою посуду, посудомойка есть, но все равно есть что то что нужно мыть руками. Особенно раздражает эта готовка на раз. Типа пельмени сварили, съели, кастрюля грязная, только ее помыл, опять что то готовь. Или терка, готовила макароны, помыла тёрку, потом борщ, снова терка, сегодня ее достала, понимаю, что уже ненавижу ее.
Это у меня что то с головой?
Язикувата Хвеська• 07 декабря 2025
Ответ дляПерша скрипка
Всі готують.В нас всі з руками і ногами,побутових інвалідів нема.Вчора я готувала,зварила бульйон,вариться 2-3 год,але підготовка 5 хв,гречку,сирники,куряче філе запекла в аерогриль,салат з зелені.Хто хоче більше-кухня відкрита.
Ну-ну, на це все 30 хв в день Особливо з сирниками. Це як борщ за 15 хвилин зварити
Йосип_молодий• 07 декабря 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Борщ готую велику каструлю на 3-4 дні. Сніданки кожен сам що любить. Вечеря займає 15-20 хв. Посуду всі миють
А коли електрики немає? Стоїть 3-4 дні?
Фиона Шрековна• 07 декабря 2025
Ответ дляЙосип_молодий
А коли електрики немає? Стоїть 3-4 дні?
Я не відчуваю відключень, все організовано.
Йосип_молодий• 07 декабря 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Ну в нас наприклад 16 годин сьогодні світла немає, як тоді той борщ істи
Фиона Шрековна• 07 декабря 2025
Ответ дляЙосип_молодий
То не варіть. До чого тут я?
Йосип_молодий• 07 декабря 2025
Ответ дляФиона Шрековна
То не варіть. До чого тут я?
Нащо такі поради давати🤦‍♀️
Фиона Шрековна• 07 декабря 2025
Ответ дляЙосип_молодий
Нащо такі поради давати🤦‍♀️
Які такі? Я вам її давала чи що?
У автора посудомийна нонстоп працює, якщо почитаєте
Простецкая• 07 декабря 2025
Автор, терка нк винна.
Вас щось інше дратує, розбирайтесь глобально.
Йосип_молодий• 07 декабря 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Які такі? Я вам її давала чи що?
Ви її даєте тут усім. Думайте будь ласка
Нічого вдягти• 07 декабря 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
вы много готовите
можно упростить себе жизнь
если сможете конечно
Не уявляю як можна упростить з дітьми.
І не розумію, як можуть дітям не готовить, а пічкать всякою хернею
Фиона Шрековна• 07 декабря 2025
Ответ дляЙосип_молодий
Випийте заспокійливого
Залізний занавіс• 07 декабря 2025
Ответ дляНічого вдягти
Не уявляю як можна упростить з дітьми.
вы сутками у мартена как автор?
Йосип_молодий• 07 декабря 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Випийте заспокійливого
Діліться, ви вже випили бачу
Фиона Шрековна• 07 декабря 2025
Ответ дляНічого вдягти
Не уявляю як можна упростить з дітьми.
Дітям найкраще найпростіша їжа.
Фиона Шрековна• 07 декабря 2025
Ответ дляЙосип_молодий
Діліться, ви вже випили бачу
Вам мої поради не підходять)) гарного дня
Даха-сваха• 07 декабря 2025
Я думала, я одна такая. Мне так хорошо было, когда я работала. А пахала я как конь. И меня хотя бы были выходные. Так вот вся эта домашняя работа все соки из меня высосала.
Бокс-орун• 07 декабря 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Я сырники быстро делаю 🤷‍♀️
Ду да ду да ду• 07 декабря 2025
Это реальность брака. Многие туда хотят. Но цена именно такая, как вы описали. Обязанности бесконечные, бытовуха, взаимное охлаждение, раздражение друг на друга. Ну.. Так общество велит.. Идти в брак) Не отбиваться от стаи со своими новомодными ’эгоистичными’ форматами жизни и взаимоотношений. Вот и идут туда.. За опытом.
графиняВишенка• 07 декабря 2025
Ответ дляЛагшмивара
Много да, но нас четверо и трое постоянно дома, приходится
Так пусть сами и готовят себе, и моют за собой посуду раз дома торчат
Мама Чели• 07 декабря 2025
Натираю повну миску моркви, нарізаю цибулю. Засмажую і все в морозильних. На разів 10-15 вистачає
Нічого вдягти• 07 декабря 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Дітям найкраще найпростіша їжа.
Так і готовим.
Відварне, печене, тушене м´ясо. Супи, гарніри.
Це все вимагає дофігіще часу. Всі по 3 рази в день їдять
Нічого вдягти• 07 декабря 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
вы сутками у мартена как автор?
Ну сутками не сутками, але часу це займає багато. Бо діти їдять 3 рази в день. Нормально їдять. Це основа.
Можу щось на 2 прийоми приготовить. Борщ на 2 дні. Але кожен день треба щось готувать все одно.
І про посуду розумію автора. В мене нема посудомийки, бо тпеба кухню переробить, щоб її поставить. Я жду цей момент.
Під час готовки дофігіще посуди. Кухня юзається і мажеться постійно від готовки, тиру плита, витяжка, духовка, плитка, шафи, мийка....да все.
Якщо домашні тарілку аісля себе і ложку сполоснуть, то це все одно не рятує від гор посуди мене. Так як основна її кількість при готовці збирається
Трусиковед• 07 декабря 2025
Ответ дляВинник
Я пропустила.
Просто цікаво, що саме ви миєте руками?
Я дерев´яні дошки.
Все, більше нічого. Та й то... Я пробувала, потім нові треба купувати.

Манала я руками...
А нащо вам дерев´яні? Залишилась одна, для краси. Все інше скло і пластик - чудово служать і прекрасно миються в пмм
Трусиковед• 07 декабря 2025
Ответ дляКундалина
Далеко на все она моет.
У меня тоже пмм уже 15 лет, но и её загружаю , и руками ещё гору мою
Та просто все, що не миє пмм викинула, і живу щасливо.
Трусиковед• 07 декабря 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Що просте готуєте? Наприклад? Щоб 30 хв в день і тричі всю сім´ю нагодувати
Нічого. Це нереально. Навіть лаваші з начинкою на грилі виберуть 15-20 хвилин, а це таке, перекус
Трусиковед• 07 декабря 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Це реальність життя х дітьми. Якщо народити без шлюбу - буде те ж саме. Якщо у шлюбі не народжувати... Та й таке.
Винник• 07 декабря 2025
Ответ дляТрусиковед
В мене торцева дошка, яка мені дуже зручна.
Скляні, то точно не моє
Виковзне, впаде на плитку, потім скалки ...
В я босоніж зазвичай по квартирі ходжу
Король дивана• 07 декабря 2025
Ответ дляНічого вдягти
а в процессе еще заходит муж и такой: о боже какой тут капец происходит!- и уходит
и так годами.
я уже дошла до заготовки ссаных тряпок с советчицы.
ну не бывает так, чтоб как в гостинице и потом- хлоп! на столе борщ
Пургену мне• 07 декабря 2025
Ответ дляКундалина
Далеко на все она моет.
Глупости. Можно мыть все, кроме мясорубки. Выкиньте свою гору, и купите то, что можно мыть. У меня тоже 15 лет машины, даже чашку руками никто не моет. Какие горы.
Король дивана• 07 декабря 2025
Ответ дляБокс-орун
Я сырники быстро делаю 🤷‍♀️
порция 5 шт на сковородку?