Засомневаю• 07 декабря в 11:35
Дівчата підкажіть по трц в Києві, де є атракціони
Хочу сина на др звозити в Києв, бачила в тв шоу , що є такі трц , в яких прям парк атракціонів є, типу американські гірки і т.д , не просто батути і лабіринти с гірками. Підкажіть назву і чи працюють вони в тривогу ? Дякую
Засомневаю
• 07 декабря в 11:37
Ответ дляБершкомангоЗар
Все едут в Республику.
Типа ж самый большой ТРЦ в Европе ))
А атракціони там є ?
БершкомангоЗар• 07 декабря в 11:40
Ответ дляЗасомневаю
А атракціони там є ?
А потом можно проехать на ВДНХ.
БершкомангоЗар• 07 декабря в 11:41
посмотрите еще, что в Арт-Молле.
все можно гуглить и смотреть, что есть там.
забиваете Киев ТРЦ атракционы и находите.
Головний кошак• 07 декабря в 11:46
Ми, зазвичай, їдем в Лавіну. Ще діти просять звозити їх в Епіленд на Полярній, друзі їм розповідали, що там дуже круто.
Засомневаю
• 07 декабря в 12:07
Ответ дляГоловний кошак
Дякую і ще питання
Там платити окремо за кожен атракціон , або єдина плата за квиток вхідний і можна на будь які атракціони ?
Головний кошак• 07 декабря в 12:12
Ответ дляЗасомневаю
Дякую і ще питання
В Лавіні купуєте багаторазову пластикову карточку за 20 чи 30 грн, поповнюєте її, і пікаєте кожен атракціон.
А в Епіленді здається є плата за вхід, деякі локації безкоштовні, в деякі-ще+ оплата.
На їх сайтах є детальна інформація.
Головний кошак• 07 декабря в 12:13
Ответ дляЗасомневаю
А в тривоги трц працюють ?
Ні, в тривогу все закривається.
Дуже дуже вумна• 07 декабря в 12:22
Республіка парк, Лавіна мол, Епіцентри на Оболоні та на Одеській трасі.
Всі мають сайти і інстаграм з атракціонами та цінами. Чому би там не взяти для себе всю інформацію?