Губи з філером• вчера в 14:46

Adam співак помер

Останнім часом була шокована, що він захворів і ось сьогодні така новина😢Гарні пісні. Вічний спокій🕯️
Кузякин• вчера в 15:04
Ответ дляГидроусилитель руля
💔
https://youtu.be/rdZcvBvIzMU?si=3zaXKzelLTVGqT2A
Красивая песня
Жаль, ещё молодой ушел.
Майская киска• вчера в 15:07
Ответ дляМамаша в бигудях
То есть у него изначально был туберкулез, а он его не лечил и инфекция пошла в мозг? Капец, как можно так запустить, он же не бомж, имел возможности лечиться.
ИИ пишет, это осложнение туберкулеза на фоне ослабленного иммунитета, связанного с другими болезнями или приемом иммуносупресивных лекарств. Могла быть его не заразная форма
Добротная• вчера в 15:05
У мене не проходить дня без його пісень :( найдушевніший співак сучасної естради, я не уявлю як буде його Саша без нього :( Шокуюча новина, так хотілося вірити, що він подолає хворобу
Гидроусилитель руля• вчера в 15:06
Ответ дляКузякин
Красивая песня
Жаль, ещё молодой ушел.
Мені ще подобається з ним 💔
Пффф 100%• вчера в 15:08
Ответ дляВишневий цвіт
Удалено администрацией...
Почему наигранное? Мне, например, тоже жаль. Нравились его песни. Молодой здоровый мужчина, талантливый, и внезапная тяжёлая болезнь. Очень жаль(
Кукарачка• вчера в 15:09
Ответ дляЗавжди з рушником
А що ви демонструєте цим дописом?
Цікавість - це логічно.
Завжди з рушником• вчера в 15:10
Ответ дляКукарачка
Цікавість - це логічно.
В мене для вас погані новини.....
Ms. Любмая жена• вчера в 15:12
Ответ дляГуби з філером
Сьогодні, мила, день буде прекрасним,
І на морозі розцвітуть сади,
І сонце нам світити буде ясно!
Все буде так, як того схочем ми!..

Приспів:
Танцюй зі мною повільно!..
Хай зачекає світ божевільний...
Танцюй зі мною повільно!..
Бути щасливі ми повинні!..

Сьогодні, мила, день буде, як треба
І в темнім небі зорі спалахнуть,
А потім нам з тобою, якщо треба,
Вони із неба в руки упадуть!..
Первый раз слышу. Но то такое…
Умер человек, так что пусть покоится с миром
Я така бойова• вчера в 15:13
Кто мне объяснит, что такое туберкулещный менингит и как им можно заболеть?
автор Губи з філером • вчера в 15:13
Ответ дляДобротная
Так, я коли 2 роки назад почула Танцюй повільно, підписалась на нього, він так чуттєво завжди говорив про дружину, про дочку та сина. Показував ремонт у будинку, вони такі всі дружні і творчі( і ось такий кінець. 😢
Катастрофа• вчера в 15:14
Ответ дляВишневий цвіт
Удалено администрацией...
Дебільне вилізло
KriskaA• вчера в 15:15
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Не знаю хто це,
Але що таке туберкульозний менінгіт? Я не знала що таке буває, жах просто скільки хвороб
Це коли палочка Коха потрапляє в мозок...У нас родичка в 3 роки померла від нього - але це було в дрімучі 50--ті роки...коли лікування нормального не було....Як це можливо в наш час ??
Ms. При теле• вчера в 15:16
Дуже шкода.Була на його концерті.Танцюй зі мною,то хіт
KriskaA• вчера в 15:16
Ответ дляГуби з філером
Дужє раптово захворів туберкульозним менінгітом, концерти скасували
Жах....ну це треба було звідкись отримати велику дозу цієї зарази...від кого ?? Хоча палочка Коха і живе у нас в легенях, але поки вона під контролем імунки....Коротше - морок...p.s. не знаю хто це, але людину шкода...
Майская киска• вчера в 15:17
Ответ дляЯ така бойова
Туберкулезный менингит, как правило, не является первичным заболеванием, а развивается как осложнение уже имеющегося туберкулеза в другом органе. Основной путь заражения воздушно-капельный. Реже, но возможно заражение через употребление в пищу инфицированных продуктов, например, сырого молока от больного туберкулезом животного.
LediBlac• вчера в 15:17
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Не знаю хто це,
У моей коллеги на последней стадии рака- опухоль мозга, развился миненгит . Так что я уже никаким сочетаниям не удивляюсь.
KriskaA• вчера в 15:18
Ответ дляМайская киска
Тобто таки був ТБ ?? Жерсть....
KriskaA• вчера в 15:20
Ответ дляЯ така бойова
З історії моєї сім´є: дитина жила в одній квартирі з туберкульозною хворою (відкрита форма) - і пила з одних чашок....Дитина померла від туб менінгіту..
Гл. Амурная• вчера в 15:24
Ответ дляГуби з філером
Послухайте, дужє недооцінений співак,як на мене. Він ще і автор пісень
Да, хорошие песни. Царство ему Небесное.
Гл. Амурная• вчера в 15:26
Ответ дляМамаша в бигудях
кому то мозги и от рождения не даны, как у вас
Майская киска• вчера в 15:27
Ответ дляKriskaA
Тобто таки був ТБ ?? Жерсть....
Бывают случаи, когда бактерия спит годами или болезнь проявляется невнятно, как легкое орз, аллергия. Реально болеть и не знать
Ленне-Рейма• вчера в 15:27
Ответ дляГуби з філером
Ого, а что это за болезнь?
Карамелька• вчера в 15:29
Ответ дляГуби з філером
Сьогодні, мила, день буде прекрасним,
І на морозі розцвітуть сади,
І сонце нам світити буде ясно!
Все буде так, як того схочем ми!..

Приспів:
Танцюй зі мною повільно!..
Хай зачекає світ божевільний...
Танцюй зі мною повільно!..
Бути щасливі ми повинні!..

Сьогодні, мила, день буде, як треба
І в темнім небі зорі спалахнуть,
А потім нам з тобою, якщо треба,
Вони із неба в руки упадуть!..
Дуже красивий спадок лишив цю пісню нам!
Карамелька• вчера в 15:30
Ответ дляВишневий цвіт
Какая многозначимая песня🤪
Серед шлаку якраз з сенсом пісні
Мрію про пончик• вчера в 15:30
Ответ дляМамаша в бигудях
моей маме 2 года ставили бронхит и всякое другое! пока уже тоже в туб диспансер не попала и было поздно (( вот такие у нас врачи
А я женатая• вчера в 15:33
Ответ дляМайская киска
Спида у него не было?
Гл. Амурная• вчера в 15:33
Ответ дляМайская киска
именно так. не всегда человек знает, что болен. именно поэтому и делали раньше манту, и для детей с увеличенным сильно были диспансеры
Пожмаковна• вчера в 15:34
Ответ дляГуби з філером
Сьогодні, мила, день буде прекрасним,
І на морозі розцвітуть сади,
І сонце нам світити буде ясно!
Все буде так, як того схочем ми!..

Приспів:
Танцюй зі мною повільно!..
Хай зачекає світ божевільний...
Танцюй зі мною повільно!..
Бути щасливі ми повинні!..

Сьогодні, мила, день буде, як треба
І в темнім небі зорі спалахнуть,
А потім нам з тобою, якщо треба,
Вони із неба в руки упадуть!..
Песню слышала, но кто ее пел понятия не имела. Для меня современная эстрада темный лес.
Но по человечески парня жалко
Майская киска• вчера в 15:39
Ответ дляА я женатая
Спида у него не было?
Мало кто о таком расскажет. И им тоже реально заразиться, ведя нормальный образ жизни, и не знать, например, у стоматолога или тату мастера
Карамелька• вчера в 15:39
Ответ дляДобротная
Пам´ятаю, як вони розказували в інтерв´ю як застали перші години війни в Гостомелі.
Красива пара була.
Жаль дуже