В танке• 28 октября в 17:20

Як добре, коли все добре

Була на мамографії, все чудово, жодних зауважень. Сказали приходити аж через 2 роки тепер і навіть УЗД робити не треба.
Як приємно коли все в нормі, я так задовбалась хворіти, нарешті хоч тут гарні новини.

Дівчатка, вам нагадування перевіритися і най все у вас теж буде добре.
Заліковий троль• 28 октября в 17:22
Супер. Здоровья вам.
Упругая попка• 28 октября в 17:22
У вас немає подруг? Рідних? Навіщо нам знати про ваші груди? І всі дорослі люди, всі в курсі про лікарів, хвороби та обстеження
Тишком нишком• 28 октября в 17:25
Ну и отлично автор) вы молодец что прошли профосмотр
ЯНаПэПэ• 28 октября в 17:30
Я туда не хожу и мене все добре поэтому.
Ліплю вареники• 28 октября в 17:30
Ответ дляУпругая попка
Тут 80% тем- це інформація, яка нікому не потрібна ніби))

А ви токсична
Вподобайден• 28 октября в 17:38
Ответ дляУпругая попка
Удалено администрацией...