Губи з філером• вчера в 14:46
Adam співак помер
Останнім часом була шокована, що він захворів і ось сьогодні така новина😢Гарні пісні. Вічний спокій🕯️
Добротная• вчера в 15:43
Ответ дляКарамелька
Пам´ятаю, як вони розказували в інтерв´ю як застали перші години війни в Гостомелі.
Красива пара була.
Жаль дуже
Красива пара була.
Жаль дуже
Теж бачила це інтерв´ю. При чому я до пісні ’Повільно’ ставилася дуже негативно, здавалося що це просто чергова пісня написана для того щоб наречені ставили під неї свій танок. Але коли я в інтерв´ю послухала історію цієї пісні, що він просто наспівував щоб втішити свою кохану в перші дні війни, що не міг бачити її сум - ця пісня заграла зовсім іншими барвами. І всі його пісні для дружини - це концентрація кохання. Так гарно підібрані слова, такі щирі..
Рожева юбка• вчера в 15:47
Ответ дляМамаша в бигудях
То есть у него изначально был туберкулез, а он его не лечил и инфекция пошла в мозг? Капец, как можно так запустить, он же не бомж, имел возможности лечиться.
Самовпевнено
ЖаннаНеАгузарова• вчера в 15:53
Ответ дляKriskaA
Це коли палочка Коха потрапляє в мозок...У нас родичка в 3 роки померла від нього - але це було в дрімучі 50--ті роки...коли лікування нормального не було....Як це можливо в наш час ??
Та я вже погуглила, жах
Я одразу пригадала своє дитинство, я ще не вміла читати, а хтось розумний подарував мені книжку про віруси і бактерії, я спати боялася ((
Братья Капли• вчера в 15:53
Ответ дляХата на мати
Це її Вакарчук співал?
Ні, просто тембр голосу схожий
Задираю носа• вчера в 16:05
Ответ дляГуби з філером
Сьогодні, мила, день буде прекрасним,
І на морозі розцвітуть сади,
І сонце нам світити буде ясно!
Все буде так, як того схочем ми!..
Приспів:
Танцюй зі мною повільно!..
Хай зачекає світ божевільний...
Танцюй зі мною повільно!..
Бути щасливі ми повинні!..
Сьогодні, мила, день буде, як треба
І в темнім небі зорі спалахнуть,
А потім нам з тобою, якщо треба,
Вони із неба в руки упадуть!..
І на морозі розцвітуть сади,
І сонце нам світити буде ясно!
Все буде так, як того схочем ми!..
Приспів:
Танцюй зі мною повільно!..
Хай зачекає світ божевільний...
Танцюй зі мною повільно!..
Бути щасливі ми повинні!..
Сьогодні, мила, день буде, як треба
І в темнім небі зорі спалахнуть,
А потім нам з тобою, якщо треба,
Вони із неба в руки упадуть!..
Это моя любимая! С нее все и началось. Очень жаль ((😞
Задираю носа• вчера в 16:14
Еще вот это его «не хочется додому ваще…» і «я на другій паспорта з вусами»… это старые и непопулярные композиции, но они просто бомба
Весняний Марафон• вчера в 16:11
Тануцюй зі мною- в мене вже рік на тедефонному дзвінку стоїть. Дуже шкода, що так сталось з ним.
Анонимушка• вчера в 16:45
Ответ дляМамаша в бигудях
Только тубдиспансеры закрыли, а так то лечись - не хочу. Вот Вы когда последний раз проверялись на тубик?
Лорка-хлорка• вчера в 19:51
Ответ дляМамаша в бигудях
Боже, как все просто! Вы случайно не рыбка Дорри?
Колдунья-вещунья• сегодня в 00:47
Ответ дляКукарачка
Поняття не маю хто це і що він співає. Вічна памʼять
Насколько тяжелый случай.
Колдунья-вещунья• сегодня в 00:49
Ответ дляМамаша в бигудях
Как можно ляпать, когда не знаешь что и почему? Он еще в сентябре давал концерт.
Колдунья-вещунья• сегодня в 00:51
Ответ дляВишневий цвіт
Какая многозначимая песня🤪
Явно многозначнее чем ваши пустите комментарии и ваша деятельность.
Колдунья-вещунья• сегодня в 00:52
Ответ дляХата на мати
Це її Вакарчук співал?
Вы тут всех переплюнули
Колдунья-вещунья• сегодня в 01:46
Ответ дляКукарачка
У вас? Співчуваю
А разве не очевидно у кого?
Кукарачка• 2 часа назад
Ответ дляКолдунья-вещунья
А разве не очевидно у кого?
Очевидно. Одужуйте!
Колдунья-вещунья• 2 часа назад
Ответ дляКукарачка
Очевидно. Одужуйте!
Вам і це не допоможе, я ж кажу, тяжкий випадок. Жити в Україні і не знати нічого. Сумно. І соромно за вас
Кукарачка• 2 часа назад
Ответ дляКолдунья-вещунья
На ніч ліки випийте