Триндичіха Байрактар• 07 декабря 2025

До лав ЗСУ повернувся Кузьмук

До лав ЗСУ повернувся ексміністр оборони та колишній депутат від забороненої Партії регіонів Олександр Кузьмук

Про його повернення стало відомо 6 грудня, у День ЗСУ, з допису на Facebook-сторінці Сил територіальної оборони. У статусі радника командувача Сил ТрО він вручив нагороди бійцям тероборони.

Його «камбек» викликав сильний резонанс у суспільстві, через що сторінку вимушено закрили для коментарів. Згодом Кузьмука звільнили з посади позаштатного радника командувача Сил ТрО.

Виявилося, що він обіймав цю роль ще з 2022 року.
floricia5121• 07 декабря 2025
Отак от(
coch100• 07 декабря 2025
Уволен же уже