Сиреневая цапля• 07 декабря в 23:05

Чогось так важко...

І так шкода себе раптом. Всі навколо живуть розмовами про нові стосунки, хизуються коштовними подарунками, обновками, квітами. А мені якось з цим ніколи не таланило. Хочеться інколи також трохи уваги, підтримки, тепла. Обіймів, нарешті...
Золота орда• 07 декабря в 23:08
Хто усі?? Война идёт, какие там стосунки? Мужики или на фронте или дома сидят
Ищу-брожу• 07 декабря в 23:08
У вас є свобода.
курасаны• 07 декабря в 23:08
Автор. Вы не одна такая. Мне тоже всего этого хочется, только муж у меня под боком есть, а толку нету никакого
Я пані прохана...• 07 декабря в 23:11
Та, успокойтесь. У всех свои проблемы в доме/ в отношениях/в здоровье/на работе. Успокойтесь. Мало кто делится плохим, особенно в личном. Вот и всё.
автор Сиреневая цапля • 07 декабря в 23:15
Ответ дляЗолота орда
Саме з військовими. Здебільшого.
автор Сиреневая цапля • 07 декабря в 23:16
Ответ дляЯ пані прохана...
Я розумію. Усяке буває. Але одній в рази важче.
Кусман Сиру• 07 декабря в 23:22
Ответ дляСиреневая цапля
Саме з військовими. Здебільшого.
Ви миієте про стосунки з військовим?
Ви серйозно?
Кусман Сиру• 07 декабря в 23:24
Автор, усі зранені по своєму.
Вірте, що у вас все попереду.
З чистого листа буде.
Без списаних сторінок, як у багатьох.
А ще не зациклюйтесь на цій темі.
Бо тоді і не виходить. Тільки відпускаєш, воно зразу приходить. Не знаю як це працює
ПироженкА• 07 декабря в 23:31
Ответ дляКусман Сиру
Ви миієте про стосунки з військовим?
Ви серйозно?
А Ви хочете попробувати стосунки, які закінчились років 10 назад, без військового, але з адмін тиском... мене вже тошнить від скдаднощів стосунків з військовими..честно! Відкриваєте реєстр депутатів ПР і їх помічників і виносите їм мозги і держ служб, які прой..ють країну, а не селянам на видуманому боргу під соусом ’ паьріотизм’, в прапоорі замотаному в Європі на соціалці
автор Сиреневая цапля • 07 декабря в 23:27
Ответ дляКусман Сиру
Автор, усі зранені по своєму.
Вірте, що у вас все попереду.
З чистого листа буде.
Без списаних сторінок, як у багатьох.
А ще не зациклюйтесь на цій темі.
Мені 51. Досі не прийшло в моє життя нічого путнього (( Хоча я не зациклювалася, ніколи просто було: навчання, робота... Але інколи як нахлине...
автор Сиреневая цапля • 07 декабря в 23:31
Ответ дляКусман Сиру
Ви миієте про стосунки з військовим?
Ви серйозно?
Ні, звісно. Але вчора чомусь замислилася, чого б не пожити так само легко, як інші - квіти, подарунки.. Відчуття захищеності врешті решт. Мені важко морально одній все життя приймати рішення. Вже тошнить від цього.
Да_Я_ТакаЯ_• вчера в 00:06
У вас є невиліковно хвоірі діти? Чи лежачі батьки? Чи може ви живете на три тисячі гривень?
МатьЧасть• вчера в 00:36
Ответ дляСиреневая цапля
Ви незаміжня і ніколи не були?
автор Сиреневая цапля • вчера в 19:55
Ответ дляМатьЧасть
Ви незаміжня і ніколи не були?
Так
автор Сиреневая цапля • вчера в 20:01
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Дурню написали
Да_Я_ТакаЯ_• вчера в 20:18
Ответ дляСиреневая цапля
Дурню написали
Не страждайте, йдіть працюйте. Ниє вона
автор Сиреневая цапля • вчера в 22:10
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Не страждайте, йдіть працюйте. Ниє вона
Йди лісом