Айболитная• 07 декабря в 23:52
Як ви підтримуєте порядок вдома під час депресії?
Бо в мене квартира перетворюється на склад, і це ще більше тисне.
Роза в вазі• 07 декабря в 23:53
Чоловік допомагав в цей період. Велику частину побуту забрав на себе.
ПультОт_БМВ• 07 декабря в 23:55
Основне можу робити, базовий порядок підтримую. Але в мене тривожно-депресивний розлад.
Плекаю думи• 07 декабря в 23:57
глибоко - ніяк, лише поверхні періодично, санвузом кожного дня як рутина.
дозволяю собі не витрачати ресурс на це,
але слідкую за поверхнями - безлад посилює депресію
Ваша прЭлесть• 07 декабря в 23:57
Никак, я его не вижу в это время, все устраивает, хочется просто лежать чтобы никто не трогал.
Даха-сваха• 07 декабря в 23:58
Намагаюсь прибирати поступово. Наприклад в суботу або неділю обовʼязково проходжусь з пилососом (а кожен день підтримує чистоту -робот пилосос) .Після цього мию підлогу. Ось вчора не було бажання мити підлогу, помию завтра вже.
Ванну с туалетом вимию на тижні, кухню теж завтра -після завтра. Ну і постійно щось перебираю , викидаю , віддаю на гуманітарку не потрібні речі і тд.
Якщо є багато сил, то можу за день все прибрати на вихідних) Але останнім часом так не прибираю (
Липка-прилипка• вчера в 00:04
А все просто, у нас є кицька котра ненавидить як щось лежить не сховане і обпісює такі речі. Тоді прання повний кошик, але в кімнаті чисто. Те що я не можу примусити робити дитину, примушує робити наша кицька
Педиатор_я• вчера в 00:04
депрессия уже много лет,еще и с неврозом на учете стою,вегето-сосудистая дистония,безсонница с начала войны,с депрессией 2 раза лежала в больнице по месяцу.убираю в квартире только я.мою пол,пылесошу,вытираю пыль каждый день или через день.но я не работаю.знаю,что кроме меня ни кто не поубирает,заставляю себя.люблю,когда чисто в квартире.
Ms. Любмая жена• вчера в 00:13
Заметаю каждый день,пол протираю раз в неделю и стирка,готовка.Все.Не могу настроиться уже неделю выдраить кухню и ванную.Не стоит((
ВільнаНазавжди• вчера в 00:12
Ответ дляРоза в вазі
А Вы хитрая
Липка-прилипка• вчера в 00:18
Ответ дляГоловнаЯ
Удалено администрацией...
Навіщо підписуєтесь в темі якщо не знаєте що таке депресія? От вам це явище незнайоме то так лего бути розумною. Якщо не стикались з депресією, тим більше у людини котра важлива, то нема чого бути самою розумно