тяжкаялюдина• 08 декабря в 06:00
А может хватит спать? Чего вы дрыхните? На работу что ли никому?
Харчовий тріль• 08 декабря в 06:09
Шо вы орете? У меня выходной, а не спиться вообще - такое гадство. Пойду поем, может, усну...
Счастье_же_вот_оно• 08 декабря в 06:30
Девочки - трудяжки, хорошего вам дня.
Восхищаюсь девочками которые работают в Украине ещё и ходят туда после обстрелов .
Тріль!• 08 декабря в 07:24
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Девочки - трудяжки, хорошего вам дня.
Гроші самі себе не зароблять
Неваляшкина• 08 декабря в 07:45
На работу не треба, бо працюю дистанційно. А ось з дитиною до лікаря збираюсь. Встала рано, щоб встигнути капучино попити у ліжку, поки є світло. Бо останні дні світло лише після обіду(((
Сонячний день• 08 декабря в 07:48
Ответ дляЗаліковий троль
З 5.30 до 9.00 не буде світла. 16 поверх, не піду.
Чудово, якщо можете собі дозволити.
Моя колега живе на 21, і в неї є собака...
Ангелок з ріжками• 08 декабря в 07:49
Погуляла с собакой, пока лифт работает. Сейчас дочь в школу вытолкаю и еще посплю.
Заліковий троль• 08 декабря в 07:54
Ответ дляСонячний день
Чудово, якщо можете собі дозволити.
Ні, я лінтяюка, шоб ото ще собаку заводити і вигулювати.
Правда, одного разу десь з тиждень жила в мене собака з роботи після операції. Пару раз приходилося і вночі її вигулювати. Але то було дуже давно, і я жила на 5 поверсі і була ще молода.
Экспертиза• 08 декабря в 08:31
Працюю онлайн. Сьогодні з обіду зміна.
Відправила дитину в школу і думаю спати далі чи щось робити. Світла немає, темно, все лінь.
Вишневий цвіт• 08 декабря в 09:07
Имею право. Выходнрй. Еще и эти шахеды блядские всю ночь летали