Бокс-орун• 08 декабря в 08:49
Посоветуйте павербанк для ноутбука
Моя улюблена страшко• 08 декабря в 08:58
Ответ дляМамкиня доця
Електростанцію кіловатник купіть і живіть щасливо.
Последнее время 4 квартиры сгорели, опасно это всё.
Мамкиня доця• 08 декабря в 09:05
Ответ дляМоя улюблена страшко
Пошукайте інформацію скільки телефонів і ноутів вибухнули і викиньте свій ноут!
Якщо без шуток. Вибухнули самопальні пристрої інвертор плюс автомобільний солевий акумулятор. При зарядці цієї саморобної конструкції виробляється вибуховий газ. В літіево фермумних електростанціях інша хімічна реакція. Вони не виробляють вибухонебезпечних газів. Вони не гріються. Вони мають електронні контролери що відключають станцію в разі проблем.
Галя із Дарниці• 08 декабря в 09:09
Ответ дляМоя улюблена страшко
Згоріти може що завгодно. Павербанки теж вибухають. І техніка може горіти. Просто треба з усією технікою бути обережним і уважним
Галя із Дарниці• 08 декабря в 09:11
Мамкиня доця• 08 декабря в 09:13
Просто загугліть чому не можна автомобільний акумулятор в школу. Вам видасть всю інформацію про те що вибухає.
andrey_spec• 08 декабря в 09:30
Мінімум на 20к, і щоб видавав мінімум 65 вт 2А на один вихід. По відгукам на розетці, комфі тощо, в яких написано, що ноутбук заряджає. З нормальних китайських брендів, нормальні бренди це не обов´язково сяомі та басеус, це й хоко, ессенджер та інші.
ФрекенБок• 08 декабря в 09:30
Ответ дляГаля із Дарниці
У мене такий, але моєму ноуту він на одну повну зарядку «з нуля».
Але краще буде екофло )
Крім Еко нічого?
А інші бренди, ви розглядали?
Галя із Дарниці• 08 декабря в 09:33
Ответ дляФрекенБок
Крім Еко нічого?
А інші бренди, ви розглядали?
Читала про інші, але чоловіку з роботи вислали екофло що б була можливість працювати, то ж ним і користуємось )
Я мала на увазі що зарядні станції всеодно краще, ніж повербанки.
ФрекенБок• 08 декабря в 09:35
Ответ дляГаля із Дарниці
Звичайно, кращі)