Молода і нерозважлива• 08 декабря в 09:32

Зашкварні ціни на одяг українських брендів

Якість посередня, або відверто жахлива, а ціни нереальні. Вчора хотіла собі щось придбати - рука не піднялася викинути кошти за таку якість.
Є непогані речі, але ціни неконкурентні порівняно зі світовими брендами.
Мочалкин блюз• 08 декабря в 10:03
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Хотите имя? Season. Пальто 75% шерсти. После двух выходов возле карманов образовались такие катышки, будто бы я его носила не снимая даже на сон пару лет. Я думала, что мне не повезло, ну бывает. Потом почитала отзывы и пришла к выводу, что такое качество у них - это система. Больше ничего отечественного не беру. Только продукты. Тут вне конкуренции (некоторые позиции).
И из-за этого одного случая Вы сделали вывод обо всех украинских марках одежды?
куркулиха• 08 декабря в 10:03
Ответ для12 галюцинаций
Я купила у нашого українського виробника з останнього зимове пальто на утеплювачі, склад вовна, альпака, кашемір за 2050грн. Спідницю з щільної тканини за 2500
А дайте псилання на пальто, та точно нульик не загубився в ціні за той склад ? Навіть шарфик типу кашемір 1000 грн.
Анонім Перший• 08 декабря в 10:03
Ответ дляМолода і нерозважлива
Стімма непогана, є дві речі від них, але по повній ціні задорого, голді щось нічого не бачила цікавого.
Голді - то взагалі не про якість
автор Молода і нерозважлива • 08 декабря в 10:03
Ответ для12 галюцинаций
Модель класична, просто довге пряме пальто під пасок. Ще й дуже тепле.
Що за бренд? Дякую
12 галюцинаций• 08 декабря в 10:04
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Не нравится и плохое качество - это разные понятия.
Я писала не тільки про якість, але і про актуальність
Хлопаю ресницами• 08 декабря в 10:04
Ответ дляМолода і нерозважлива
Пуховик (штучний) під 7 тис, вага така, що до вечора спина скаже бай-бай. Брюки 3 тис+/-, футболка 900-1500, спідниця тепла під 3 тис., светри напівшерсть 4800, є взагалі синтетика костюм під 5 тис. І так далі.
Я взяла минулого року шерсть 100, за 3500, з кольором не вгадала, але якість відмінна.
Латексне альтер ЕГО• 08 декабря в 10:04
Ответ дляМочалкин блюз
Не обо всех конечно. Но зайдя на Крещатике в магазин ’Все свои’ я поняла, что тратить свои кровнозаработанные я буду в другом месте.
автор Молода і нерозважлива • 08 декабря в 10:05
Ответ для12 галюцинаций
На Унікло? Мені там геть нічого не подобається. Єдине що купую то оці їх спортивних на хуторі і собі і дітям
А я, коли буваю в магазині, все б ступила, особливо зимові колекції люблю
Хлопаю ресницами• 08 декабря в 10:06
Ответ для12 галюцинаций
Пальто за ціною спідниці?
куркулиха• 08 декабря в 10:06
Ответ дляМочалкин блюз
Чергова тема з метою обісрати все українське. І як завжди без конкретних назв і прикладів.
Та чого ж обісрати, я хочу купувати українське, але не за 11 000 лосини, була б вдячна, якщби накидали посилань на речі за адекватні ціни. Але якщо обирати светер за 5000-7000 український, то нажаль оберу італійський за 2500 шерсть, які перевірені часом або бенеттон, хоч у них теж ціни давно не радують.
12 галюцинаций• 08 декабря в 10:06
Ответ длякуркулиха
Їх швидко розкупили, вже навіть в проданих не а мого пальто. Є одне трохи інше
Але по ньому можете зорієнтуватися по вартості. Моє трішки дорожче було.
https://lovelylove.com.ua/palta/?utm_source=ig&utm...
12 галюцинаций• 08 декабря в 10:06
Ответ дляМолода і нерозважлива
Що за бренд? Дякую
Латексне альтер ЕГО• 08 декабря в 10:07
Ответ для12 галюцинаций
Я не знаю, что в вашем понимании актуальность, честно. Я приверженец классики. Только за цветовыми трендами слежу. А нравится или нет - понятие субъективное. И не всегда плохое)
автор Молода і нерозважлива • 08 декабря в 10:07
Ответ дляСиниця у спідниці
Я в голді дуже класні штани собі купила, хоча зазвичай затарююсь в cos. А тут дешево і сердито
А покажіть які, будь ласка.
Ответ для12 галюцинаций
Lovely_love
Дякую, гляну
Мочалкин блюз• 08 декабря в 10:08
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Я тоже там была один раз. Вообще глаз не останавливается ни на чем. Ради интереса посмотрела цены на пару вещей. Ну нифига себе!!! Думаю, этот маркет работает больше как выставка для рекламы и популяризации малоизвестных и новых ТМ.
Я давно покупаю одежду украинских производителей на их же сайтах. Производители проверенные, качество очень хорошее.
автор Молода і нерозважлива • 08 декабря в 10:08
Ответ дляПлатье Длинное бальное
На базар сходите
Навіщо?
Твоя космішна• 08 декабря в 10:08
Ответ дляМочалкин блюз
Я много брала так как удобно пошел и купил а не ждать если заказывать , но что не брала шлак полнейший просто тотальное разочарование и наеб…
12 галюцинаций• 08 декабря в 10:08
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ну одяг, який хоч мінімально відповідає сучасним трендам. Не футболки зі спортивними штанами, а те що можна одягнути в офіс, на захід, на свято. Я не дуже полюбляю класику, але й класика все одно відповідати має сучасним тенденціям
Мочалкин блюз• 08 декабря в 10:09
Ответ длякуркулиха
Де Ви таке знаходите?! Лосини по 11 тис - це щось фантастичне!
автор Молода і нерозважлива • 08 декабря в 10:09
Ответ длякуркулиха
Вчора шапочка біні напівшерсть 2 тис
Трільчиха• 08 декабря в 10:09
Ответ для12 галюцинаций
Оце вами перераховане, то хіба недорого?
Ага, особливо Cos. Це вже не мас маркет.
Латексне альтер ЕГО• 08 декабря в 10:09
Ответ дляМочалкин блюз
Вот и я побывала на выставке достижений нашей легкой промышленности) Тоже глаз дергался от цен
куркулиха• 08 декабря в 10:10
Ответ дляМочалкин блюз
То не я, а автор посту №7 здивувала такою ціною.
Латексне альтер ЕГО• 08 декабря в 10:10
Ответ для12 галюцинаций
Тогда понятно. Uniqlo це не про свято) Тут согласна.
Твоя космішна• 08 декабря в 10:11
Ответ дляТрільчиха
На распродаже бюджетно выходят и носятся платья отлично в отличие от нашего кустарного производства за бешенные деньги
Мочалкин блюз• 08 декабря в 10:11
Ответ для12 галюцинаций
А можете показати бірку із складом тканини? Бо на сайті - нуль інформації, окрім ’пальто тепле’))
Хлопаю ресницами• 08 декабря в 10:11
Ответ для12 галюцинаций
Вибачте!
Це лише я не бачу склад тканини їх виробів?
автор Молода і нерозважлива • 08 декабря в 10:11
Ответ дляМочалкин блюз
Поділіться виробниками, дякую
Синиця у спідниці• 08 декабря в 10:13
Ответ дляМолода і нерозважлива
Я з радістю купую наші речі, ношу роками, але в оцих інстаграмних магазинах жахлива якість, є непогана, але ціни кусючі.
Навіть тут на порадниці є теми, де люди діляться укр.брендами з гарною якістю не за всі гроші світу. Обирати ж можна. І бажано в інсті купляти лише те, що вживу вже бачив, бо інакше з брендом ьудь-якої крпїни буде така рулетка. Думаєте, в інших країнах нема маленьких виробників, які роблять сумнівні речі з оверпрайсом? 😏