Молода і нерозважлива• 08 декабря 2025

Зашкварні ціни на одяг українських брендів

Якість посередня, або відверто жахлива, а ціни нереальні. Вчора хотіла собі щось придбати - рука не піднялася викинути кошти за таку якість.
Є непогані речі, але ціни неконкурентні порівняно зі світовими брендами.
Мотористка• 08 декабря 2025
Ответ для12 галюцинаций
Вибачте, але геп якість не дуже, олд ще гірше, плюс воно таке все трешове і неактуальне, колекцію нову не відрізниш від колекції 10 річної давнини. Про сіесей взагалі промовчу,як той треш взагалі можна купувати навіть на сезон
Я ищу хлопок- я довольна.
автор Молода і нерозважлива • 08 декабря 2025
Ответ для12 галюцинаций
Оце вами перераховане, то хіба недорого?
Коли сейли можна гарно взяти, а наші і нормальних сейлів не роблять. Була лянна сукня 4,5 тис, в кінці вересня розпродаж - 4200, та зробіть 2- 2,5 тис, заберуть з руками і ногами її
12 галюцинаций• 08 декабря 2025
Ответ дляМотористка
Я ищу хлопок- я довольна.
Хіба що як одяг для дому, чи для прогулянок з собакою, вибачте.
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Uniqlo, Next есть из чего выбрать. Хотя бы тот же Massimo Dutti на распродаже. Подешевле Mango. Тут точно уж дешевле некуда.
О ще манго забула
Мочалкин блюз• 08 декабря 2025
Чергова тема з метою обісрати все українське. І як завжди без конкретних назв і прикладів.
Ответ для12 галюцинаций
Унікло? А там є гарні актуальні моделі? Манго хіба що преміум лінійка, але ж ціна...
Там все гарне
12 галюцинаций• 08 декабря 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Не знаю, мені масімо і на селі дорого
Латексне альтер ЕГО• 08 декабря 2025
Ответ для12 галюцинаций
Я купила у нашого українського виробника з останнього зимове пальто на утеплювачі, склад вовна, альпака, кашемір за 2050грн. Спідницю з щільної тканини за 2500
Шерсть, альпака, кашемир за 2050 гривен актуальная модель? Вам повезло)
12 галюцинаций• 08 декабря 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Модель класична, просто довге пряме пальто під пасок. Ще й дуже тепле.
Ответ дляPrervana
Это в определенных кругах как дресскод. Типа ’я поддерживаю отечественного производителя’
Та я теж з радістю б підтримувала, якби ціна/якість відповідали, не переплачувала б баєру, за доставку.
Мотористка• 08 декабря 2025
Ответ для12 галюцинаций
Ну,понимаете,я с кукушкой пока не прощалась,чтоб 1500 грн за футболку отдавать( при любом достатке. ) Это дичь для меня. ..Синтетику не ношу.
Даже ,ориентируясь на зарплаты Куйова
Синиця у спідниці• 08 декабря 2025
Ответ дляСладко-соленая
Учора сподобалися лосини одні, думаю, зайду гляну ціну. Ціна 11 з копійками тисяч… За лосини(!)
Я купила чудові rikky hype за 1300 чи щось таке. Ну не всі українські бренди однакові ж. Як і не усі францкзькі, італійські, шведські...
12 галюцинаций• 08 декабря 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Там все гарне
На Унікло? Мені там геть нічого не подобається. Єдине що купую то оці їх спортивних на хуторі і собі і дітям
Синиця у спідниці• 08 декабря 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Купую одяг у Вовк, абсолютно адекватні ціни.
При цьому гарна якість пошиття і нормальні розміри
Якість пошиття якраз у них ніколи гарною не була. Жодної прямої строчки
Лорка-хлорка• 08 декабря 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Стімма непогана, є дві речі від них, але по повній ціні задорого, голді щось нічого не бачила цікавого.
Не зможуть наші бренди, та ж Стімма опустити ціну до рівня Zara. Це нереально.
В Голді є непогані брюки, топи, в чоловічому відділі базові футболки. Але все треба йти і дивитися, пальчиками щупати. Голді навіть мають свій домотканний комбінат в Україні, роблять самі тканину.
Ответ дляТвоя космішна
Дешевле выходит чем то что у нас продают . Футболки Uniqlo на распродаже выходят копейки а носятся к примеру 2-3 сезона точно , а тряпки которые у нас продают на выброс после сезона . Купила спортивный костюм в one by one это просто трешак половая тряпка для дома .
Ой, вчора зайшла в їх магазини, це жесть якість, невже там хтось щось бере, рипуча синтетика, бррр. А така розрекламоване, скільки магазинів
12 галюцинаций• 08 декабря 2025
Ответ дляМотористка
Даже ,ориентируясь на зарплаты Куйова
Я Унікло купила за 600грн, але геп і олд якість не дуже
Платье Длинное бальное• 08 декабря 2025
Странная постановка вопроса.
Кого тогда весь барабан обшивал 30 лет независимости?
куркулиха• 08 декабря 2025
Ответ дляСладко-соленая
Ну це реально перебор за таку річ, навіть якби були зайві, то вважаю недоцільним витрачати 11 000 за те, що можна купити умовно в 10 ть раз дешевше.
Ответ для12 галюцинаций
Де такі ціни? Що за виробник?
Позаземний розум• 08 декабря 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ну, пусть сами производители свое и носят.
Если нет ума понять, что маленькие объёмы производства- именно потому что это счастье втридорога никому не надо.
Вы много чего не носите, но это не означает, что не носит никто.
Я вообще не понимаю, с чего эта истерика.
Вам дорого, не нравится качество, не подходит дизайн - не покупайте.
Если украинские бренды растут, работают десятилетиями, значит у них есть своя аудитория.

Или вам будет лучше, если все они вымрут и вокруг останется одна сплошная Зара?
Латексне альтер ЕГО• 08 декабря 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Хотите имя? Season. Пальто 75% шерсти. После двух выходов возле карманов образовались такие катышки, будто бы я его носила не снимая даже на сон пару лет. Я думала, что мне не повезло, ну бывает. Потом почитала отзывы и пришла к выводу, что такое качество у них - это система. Больше ничего отечественного не беру. Только продукты. Тут вне конкуренции (некоторые позиции).
Хлопаю ресницами• 08 декабря 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Розміри і ціни може і нормальні, а от якість, переважно не дуже.
Те, що якісне, вони через рік знімають.
Синиця у спідниці• 08 декабря 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Я в голді дуже класні штани собі купила, хоча зазвичай затарююсь в cos. А тут дешево і сердито
12 галюцинаций• 08 декабря 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Де такі ціни? Що за виробник?
Lovely_love
Щебетуха• 08 декабря 2025
Чоловічий спортивний костюм
Укр виробник-7500грн
Джордан на чорну пʼятницю-6000грн
Не важко зрозуміти,який чоловік купив
Prervana• 08 декабря 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Ну я когда вижу толпы во Вси Свои, в том числе на кассу, я задаюсь вопросом: эти люди как-то по особенному носят вещи? Может они их не стирают, а химчистят только? Или стирают руками?Потому что я что ни возьму - или швы перекрутятся, или воротник растянется...
Латексне альтер ЕГО• 08 декабря 2025
Ответ для12 галюцинаций
Не нравится и плохое качество - это разные понятия.
Ответ дляМочалкин блюз
Я з радістю купую наші речі, ношу роками, але в оцих інстаграмних магазинах жахлива якість, є непогана, але ціни кусючі.
Платье Длинное бальное• 08 декабря 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
На базар сходите