Молода і нерозважлива• 08 декабря 2025

Зашкварні ціни на одяг українських брендів

Якість посередня, або відверто жахлива, а ціни нереальні. Вчора хотіла собі щось придбати - рука не піднялася викинути кошти за таку якість.
Є непогані речі, але ціни неконкурентні порівняно зі світовими брендами.
a.ostroverh• 08 декабря 2025
Ответ дляВсе возможно
Спасибо. Для такого состава хорошая стоимость
Я в их альпаковом пальто окупацию под Бородянкой пересидела
И в кашемировом худи от light.ua
Оно бедное стиралась 20 минут с кучей вещей ... и хоть бы что ему случилось
Все возможно• 08 декабря 2025
Ответ дляa.ostroverh
И в кашемировом худи от light.ua
С такими вещами и расстаться потом жалко
a.ostroverh• 08 декабря 2025
Ответ дляВсе возможно
Я достаточно спокойно расстаюсь вещами)
Пальто прямо на поездках и в пакете после химчистки отнесла в специальный зелёный контейнер
Вітаміни косметика• 08 декабря 2025
Ответ дляТвоя космішна
Так было всегда , цель наеб…ь , купить дешевые ткани как попало пошить и продать в три дорога .
У мене був малий цех по пошиттю одягу до повномаштабки і заробляють копійки. Закупіть усе завзіть легально! а потім напишите скільки заробите. У нас же ніякого виробництва нема.
Вітаміни косметика• 08 декабря 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Не зможуть наші бренди, та ж Стімма опустити ціну до рівня Zara. Це нереально.
В Голді є непогані брюки, топи, в чоловічому відділі базові футболки. Але все треба йти і дивитися, пальчиками щупати. Голді навіть мають свій домотканний комбінат в Україні, роблять самі тканину.
ось вам і відповідь що роблять самі тканину- томущо завезти заплативши пподатки - то ціна виробу космос
Усатая полосатая• 08 декабря 2025
А кто-нибудь у Гасановой что-то покупал ?
осень харашо• 08 декабря 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Хвали-хвали мене, моя губонька!
Все правильно вона пише, не знаю що саме вас так обурює. Може поясните?
осень харашо• 08 декабря 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Так, може, нехай адекватні ціни ставлять?
Щоб працювали за копійки, як китайці?
осень харашо• 08 декабря 2025
Ответ дляЛуковая
А що скажете за ці українські бренди:
Hukh, Lbtm Studios, Rito, Friends of Fashion, Sayya
Чи хтось з присутніх носив? І як враження?
Та просто питайте який там склад, буде зрозуміло що за якість
Аноним_• 08 декабря 2025
Ответ для12 галюцинаций
Lovely_love
Что-то не вижу таких цен. У них в ленте пальто за 10000…
куркулиха• 08 декабря 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Здайте явки, де чоловічі італійські вовняні светри 2500коштують. Дешевше ніж 4500 не бачила частіше дорожче. За 2500 лише турецьке виробництво
Магазинчик, куди я ходжу, спеціалізується тільки на жіночому одязі, минулого року купила два светри, цьогоріч ще один, носяться всі чудово. Чи дійсно у них те вирбництво в Італії стверджувати не беруся, виключно те, що написано на етикетці, сам магазин вже років 5-ть знаю.
куркулиха• 08 декабря 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
А чому?
Відмінять неподатковуваний ліміт в 150 євро, тепер всі посилки будуть оподатковуватися митом і пдв.
автор Молода і нерозважлива • 08 декабря 2025
Ответ длякуркулиха
Жаль, значить будемо самі їздить частіше на шопінг, ну і баєри є, якісь схеми випадають.
12 галюцинаций• 09 декабря 2025
Ответ дляАноним_
Так їх нема в наявності, всі вже розпродані.
Мама Никитки-2• 09 декабря 2025
Ответ длякуркулиха
Дякую
Я_канеша_извиняюсь• 09 декабря 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Ван бай ван, чер 17 - категорично ні. Отадж, дівдіа, куш - непогані є позиції, але ціни дурні. Марсего - лише для червоних доріжок, вечірок, для життя мало речей, якість на вигляд непогана, ціна погана )))
Ще якийсь 17 в назві забула повну - взагалі відстій, китайщину перепродують зі своїми бірками. Шукала светр молочний і спідницю такого ж кольору і куртку хотіла купити, але вживу вона ніяка, на фото/ відео симпатична.
Дозвольте Я вам підкажу пару укр брендів де светри носяться роками ?
Мочалкин блюз• 09 декабря 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Пишіть, звісно. Чому б не популяризувати гарні речі та ТМ?
автор Молода і нерозважлива • 09 декабря 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
З радістю послухаю!!!
Дюймовочка• 14 декабря 2025
Ответ дляa.ostroverh
И в кашемировом худи от light.ua
Хочу себе теплый свитер, присмотрела в light ua, но потом увидела цену... 8100... даже за хороший состав- это ужасно дорого. Я знаю, где купить настоящий кашемир за 4000, который носится по 5 лет и вид внешний не меняет. Буду опять там заказывать значит.
осень харашо• 14 декабря 2025
Ответ дляДюймовочка
Де?