Молода і нерозважлива• 08 декабря 2025
Зашкварні ціни на одяг українських брендів
Якість посередня, або відверто жахлива, а ціни нереальні. Вчора хотіла собі щось придбати - рука не піднялася викинути кошти за таку якість.
Є непогані речі, але ціни неконкурентні порівняно зі світовими брендами.
Молода і нерозважлива
• 08 декабря 2025
Ответ дляa.ostroverh
Про цены на крыло от самолёта я в курсе по рабочим ментам
Вещи значительно дешевле)
Ну і на вас як мінімум на 1 тис.у.о., якщо якісні речі, а не ван бай ван. Не всі такі багаті, або не у всіх в пріоритеті речі.
Апофиозная• 08 декабря 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Не берите фуфайки. Берите меринос и кашемир)
Меня они не устраивают ни на ощупь ни на вид.
Латексне альтер ЕГО• 08 декабря 2025
Ответ дляАпофиозная
Так не берите. Не Uniqlo единым) Берите у Massimo, не прогадаете.
Молода і нерозважлива
• 08 декабря 2025
Ответ для12 галюцинаций
От саме це також не подобається, ще й великими літерами
Воно ж не скрізь.
Партизанка• 08 декабря 2025
Ответ для12 галюцинаций
Я купила у нашого українського виробника з останнього зимове пальто на утеплювачі, склад вовна, альпака, кашемір за 2050грн. Спідницю з щільної тканини за 2500
Пальто з вовна/альпака кашемір за 2 тис??
a.ostroverh• 08 декабря 2025
Ответ дляНеновая почта
Похвалите свои сапоги. Что за марка и цена?
Конкретно сейчас на мне ковбойки от
Anna Braim, два года, замша в идеальном состоянии и очень удобная колодка
Много обуви kachorovska, нравится у них kitten heel, удобно на каждый день
Без каблука брала ботинки у девочки из Харькова
Партизанка• 08 декабря 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Юнікло, соs, азе сторіс, Марк енд спонсор, та навіть в резервед, НМ, ойшо, массімо можна щось знайти, юнайтед колорс
В косі не можна купити недорого. Светр кашемір більше 10 тис, з гарним складом 7+
12 галюцинаций• 08 декабря 2025
Ответ дляПартизанка
Так, на розпродажі. Повна ціна була 5000
Не худа ні разу• 08 декабря 2025
Украинский бренд мужской и женской одежды ’АРБЕР’, магазин есть в каждом ТЦ. Очень неплохие вещи, покупаю когда скидки, выходит относительно недорого.
Молода і нерозважлива
• 08 декабря 2025
Згадала, що можу похвалити українське - спортивний костюм promin - теплющий, якість вогонь, ковтунів немає, ціна 2 тис.з маленьким хвостиком. Я прямо здивована
Партизанка• 08 декабря 2025
Ответ для12 галюцинаций
За 5 не може бути такого складу. Не може.
Попразендовна• 08 декабря 2025
Ответ дляa.ostroverh
У меня много вещей украинских брендов
Довольна всеми, с некоторыми я годами уже
Но да, хорошее качество и будет стоить
Даже сейчас на мне пальто, сапоги, нижнее белье и свитер - все украинское
Но да, хорошее качество и будет стоить
Ну от дивіться. Українські труси за 3 шт упаковка 1500 грн. Я замовила на Маркспенсер 2 упауовки по 3 шт і з доставкою мені вийшло 900 з копійками. Я там знаю якість, носяться довго, посадка для мене класна, якісний котон. Нащо мені невідомі труси за 500 грн штука?
Апофиозная• 08 декабря 2025
Было у меня пальто демисезонное Украина, оно с шерстью очень тёплое красивое было. Цвет пыльная роза Какая то киевская фабрика. Ещё зимнее Шерсть на утеплителе долго в нём ходила. Никогда в нём не было ни холодно Ни жарко. потом у дочки куртка была зимняя очень тёплая неубиваемая она в ней на горке каталась и хоть бы что.
Молода і нерозважлива
• 08 декабря 2025
Ответ дляПартизанка
На знижках все можна. Так там же якість, вигляд.
Мрії у вирії• 08 декабря 2025
Ответ дляТвоя космішна
Так было всегда , цель наеб…ь , купить дешевые ткани как попало пошить и продать в три дорога .
Они на алике берут, лепят свои этикетки и продают по цене Гуччи
12 галюцинаций• 08 декабря 2025
Ответ дляПартизанка
Бо інші накрутили ціни і вам сказали, що це виправдана вартість?)
кнопкодав• 08 декабря 2025
Ответ дляВитворунка
А что вы носите, акрил, полиэстер?
Бавовну, тінсулейт, пух, і так, багато штучних матеріалів, які за своїми властивостями часто значно перевершують природні. У нас на шерстяні вироби майже немає сезону. Суха осінь-весна? Так надто високі температури - жарко. Зима? Мокро. Під верхній одяг? З машини в офіс - жарко. По магазинам ходити? Чи який у них сенс. Мені дійсно нікуди це носити.
Мрії у вирії• 08 декабря 2025
Ответ дляМотористка
Гап,олдневи...женские футболки ловлю по 5-7 Долл.
Украинские производители -450 грн и на сезон летний не хватает.
Даже Синсей,который не обнажил только ленивый - 169 грн поло ..на сезон хватает.
В сэконде по 16-24 грн за штуку, 100% хлопок, носятся вечно
Молода і нерозважлива
• 08 декабря 2025
Ответ дляНе худа ні разу
В них реальні знижки, так. Лянні сукні в сезон коштували 5 тис.+/-, я запримітили дві, наміряла, в кінці серпня купила дві за тих же 5 тис. Одну ще й до сина в перший клас вигуляла на перше вересня, і був теплий вересень, носила їх ще весь місяць і на наступне літо просто знахідка були і є
Молода і нерозважлива
• 08 декабря 2025
Ответ дляПартизанка
Я за 6 взяла просто 100% шерсть, без знижок.
Смайлик• 08 декабря 2025
Ответ для12 галюцинаций
На яких сайтах ви можете купити недорогі,якісні і актуальні речі?
У мене майже весь одяг m&s і next
a.ostroverh• 08 декабря 2025
Ответ дляПопразендовна
Жасмин сейчас по скидке 150 за штуку
Бысты Ажур на чёрную пятницу были в моем размере по 1300, носятся и выглядят шикарно
Каждому свое
Я о том, что не все украинские бренды шьют херню
Каждому свое
ТаПрямТам• 08 декабря 2025
Ответ для12 галюцинаций
Оце вами перераховане, то хіба недорого?
Это дешевле, чем наши производители. Особенно по скидкам
Попразендовна• 08 декабря 2025
Ответ дляa.ostroverh
Жасмин сейчас по скидке 150 за штуку
Каждому свое
Не спорю, але ціни в них відірвані від реальності. Не всі мають такий дохід, щоб уупувати українське, якась маячня повна.
Більше всього вразила вартість іграшок на ялинку. Не пам´ятаю бренд, але там ще скандал з ними був. Бо 4 колоски випустили для свчт, люди обурилися, що совісті не мають тк паплюжити болючі спогади про голодомор. Так от, ті 4 колоски мали ціну 4тис грн. Для кого ця ціна? Люди живуть в паралльній реальності
Ответ дляМрії у вирії
Хах, у мужа есть футболки Афликшен. Две или три ему отдал друг, который резко ’вырос’. Я заказывала с Ибея еще, и одну поймала на секонде. Этим футболкам, самым старым, лет по 15. Мы уже ржем, когда ж они сдохнут-то.
Молода і нерозважлива
• 08 декабря 2025
Ответ дляa.ostroverh
Жасмин сейчас по скидке 150 за штуку
Каждому свое
Ажур, жасмін- старі бренди, це інше. Я купальники ажур ще 20 років тому брала, якість вогонь. Недавно викинула після багатьох років, морів, хоча нічого не вилиняло, але в мене розміри змінилися. Це інша річ, а є бренди, які вчора склепали, чиясь доця, коханка, дружина вирішила, що буду великими дизайнеркам і кльопають жахливий китай, бррр.
Попразендовна• 08 декабря 2025
Ответ дляa.ostroverh
Жасмин сейчас по скидке 150 за штуку
Каждому свое
За ажур згодна, але не все. Бюсти гарні, але треба міряти, бо як виявилось одна модель в різних кольорах має різну посадку і розмір. Добре, що не замовила онлайн. А ось безшовні труси мені не сподобались, перекручуються, збиваються. Щось таке.
a.ostroverh• 08 декабря 2025
Ответ дляПопразендовна
Бевза
Колоски у них давно, в формате украшений
С игрушками да, зашквар вышел, согласна
ТаПрямТам• 08 декабря 2025
Ответ для12 галюцинаций
Їх швидко розкупили, вже навіть в проданих не а мого пальто. Є одне трохи інше
Але по ньому можете зорієнтуватися по вартості. Моє трішки дорожче було.
А де знайти склад? У мене не відображається
a.ostroverh• 08 декабря 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Я такие даже смотреть не хочу если честно
Базовые вещи я беру не на один сезон, поэтому ищу хорошие лекала, ткани и тд
Пальто например у меня альпака/шерсть/кашемир и вискоза подкладка
Я после нескольких сезонов и химчистки отдаю их в идеальном состоянии
Недавно сестра была в гостях, и уехала в моем теплом пальто зимнем) я себе новое жду