Советчица Года• 08 декабря в 11:09
Посоветуйте станцию чтобы работала микроволновая печь? Спасибо
Свезло так свезло• 08 декабря в 11:47
Ответ дляПеремелица
Як вам вдається за 2 год? 3-4год повна зарядка
В инструкции вообще 1,8 написано но я если честно не засекаю но очень быстро заряжается
andrey_spec• 08 декабря в 12:20
Мікрохвильовка - це 700-800 ватт без гриля, треба дивитись конкретну модель. Мабуть станція на 1 квт потягне, і це якщо нічого до неї в той час не підключати. Надійніше звичайно шукати в районі 1,5 квт, але це й пропорційне збільшення ціни. Я дивився для цікавості, існують маленькі електросковороди для яєць на 350 вт, слабшого нічого для розігріву не знайшов.
Ща как дам• 08 декабря в 13:23
Ответ дляПеремелица
зараз багато станцій, які вміють за 2 години зарядитись, головне щоб витримувала будинкова проводка :)
FOSSiBOT F7200 (місткість 5,2 квт, потужність 7,2 квт) заряджається за 2 год 15 хв, тягне до 3 квт при зарядці
у мене Jackery Explorer 2000 Pro і FOSSiBOT F2400 - якраз за дві години обидві і заряджаються. просто при покупці треба специфікації читати чи є там швидка зарядка
Советчица Года
• 08 декабря в 15:01
Ответ дляПрилипало
Ну смейтесь )) не знаю что там у вас показывает. Вот сейчас включила чайник. За сегодня 3й раз. 1 раз утром работала микроволновка 30 секунд и кофемолка. )) света нет с 4х утра ) чайник такой как на фото чоо за чайник у вас я не знаю ) и станция тоже
Какая модель еко фло?