бифидобактерияЖоржик• Изменено сегодня в 11:47

От і я почула від реальної людини що ті, хто за кордоном хочуть продовження війн

До цього читала таке тільки на форумі тут. Тепер прочитала таке від знайомої у фб, але цій я не дивуюся, вона завжди страждала коли свою жопку не виходило в тепло прилаштувати, а у інших виходило. Ну і плюс людина з магічними мисленням, її влаштовує тільки зручна їй картина реальності. Дивлячись на коментарі розумію що таки цю тезу просувають в інфопросторі кацапи
Але завуальовано почула приблизно те саме від абсолютно нормальної і адекватної людини. Там було більше про те, що ми страждаємо тут, в ти там не страждаєш і це несправедливо
Чи чуєте ви щось подібне від своїх знайомих?
Я була впевнена, що це російське іпсо яке впливає на дуже специфічну аудиторію
Зашла на 5минут• сегодня в 13:01
Ответ дляБорисфенка
Та ясно, союзникам на Україну насрати.
Тому годі дивуватися, що біженці будують платформи для довгострокового проживання по всьому світу.
Ви чого сіли на шию таких поганих союзників і кусаєте їх за руку?
Криниця щастя• сегодня в 13:02
А вам то что, хотят они или не хотят ?
Это на что-то влияет ? Они что-то решают ?
Свою жизнь живите
Борисфенка• сегодня в 13:03
Ответ дляЗашла на 5минут
Щоб ворушилися. Польща на черзі.
Кондуктор маршрутки• сегодня в 13:03
Ответ дляБорисфенка
Це ж ви згадали, а не я. Вони здійсненні, але не з такими союзничками.
А с какими? У нас есть выбор?
Зашла на 5минут• сегодня в 13:04
Ответ дляБорисфенка
Щоб ворушилися. Польща на черзі.
Що нам та Польща?
Борисфенка• сегодня в 13:04
Ответ дляКондуктор маршрутки
А с какими? У нас есть выбор?
Та вибір є, але невтішний - араби, китайці тощо.
Ms. Сама прямота• сегодня в 13:04
Моя колега сидить з двома дітьми у німців на соціалі. Також у німців сидить подружка багатодітна з трьома дітьми і матір´ю. Додому жодна не хоче. Закінчення теж не хочуть, бо тоді соціальна лафа скінчиться і прийдеться або арбайтить у німців або повертатись додому..
Борисфенка• сегодня в 13:05
Ответ дляЗашла на 5минут
Що нам та Польща?
Та дійсно, не жалко, хай знову під москалів лягають також.
Кондуктор маршрутки• сегодня в 13:06
Ответ дляБорисфенка
Китайцы ? Они давно на нас положили, еще за моторсич не отдали им долг.)
А арабы, это те что палестину не смогли отбить, только охали и ахали?
Надежда наш компас• сегодня в 13:05
Ответ дляразмахер
А вам хтось прорпонує мир?
Тема не об этом. И своим мнением по этому поводу я делиться здесь не собираюсь.
Автор спросила, я ответила.
Байрактарна• сегодня в 13:06
Ответ дляШкала Радощів
Езжайте к ним, не страдайте.
С чего бы это мне нужно было к ним ехать? Ну вот скажите пожалуйста? То, что они озвучивают свои мысли, о которых подумать стыдно, не говоря о том, чтобы произнести вслух, говорит о том, что они не очень хорошие люди. Но искренние, да.
Борисфенка• сегодня в 13:06
Ответ дляКондуктор маршрутки
Та ясно, що нафіг вони нам треба. Але...
Колгоспниця• сегодня в 13:07
Ответ дляразмахер
А вам хтось прорпонує мир?
Москалота мирний договір на своїх умовах, який може тривати і 40років. Це НЕ мир, а капітуляція, зачистки, грабіж, мобілізаця з подальшим захопленням европейських територій.
Штати- швидку заморозку конфлікта з урахуванням деяких інтересів ЕС і Великобританії.
Европа- помірна підтримка україни, щоб їм не воювати і не приймати складних рішень.
Буде, звісно, по- іншому, але точно війни закінчуються іншими шляхами, а не ’ мирним договором’. Чому тут сидять такі дивні жінки, хто зна? Мабуть, без лайки не стримаються і 5хв. Краще займіться своїм здоров´ям. Дивись, і в голові проясніє ( не факт)..
К
котопёс• сегодня в 13:07
Ответ дляКров з молоком
конечно хотят , я тут от наших часто слышу ( кородони 91, это едиственное, что их интересует в Испании за бокальчиком)
Да что ж такое! Только советчицы слышат везде о кордонах, а я за все время ни разу не встречала никого, кто про них вообще помнит.
Может я не там хожу? Может замаскироваться как-то? Кокошник там надеть, калинку-малинку спеть, боярышника заказать, чтобы со мной разоткровенниччались?
Кондуктор маршрутки• сегодня в 13:08
Ответ дляБорисфенка
Нет никаких но. Нет союзников, Нет ресурсов, нет ничего, что могло бы нас привести к победе, это демогогия не больше. Маниловщина, как выше написали.
Трахтибидох• сегодня в 13:08
2 мои знакомые в разных странах,Италия,австрия,вернулись и сдали здесь свои квартиры,там живут на льготах,одной квартиру дали а второй небольшой дом,как думаете они хотят возвращаться? Нет. А в Украине даже переселенцам не дают жилье. Обе выехали чуть ли не в первый день. Соседка в Польше,уже диплом подтвердила и оформила документы у нее оказалось папа с польскими корнями был. Квартиру выставила на продажу. Это из близкого общения,а так много историй знаю от мамы,из села даже,те,кто войны и не видел толком,жили в хатах без газа, отлично устроились. И возвращаться не будут и естественно не заинтересованы в окончании.
Видящие_помогите• сегодня в 13:09
Ответ дляОце потужно
У будь яких умовах - це відкласти на завтра те, що відбувається сьогодні. Тільки дати ворогу час примножити свої сили
Знов ця шарманки рожева
Борисфенка• сегодня в 13:10
Ответ дляКондуктор маршрутки
Про Будапештський меморандум нині вже згадувати якось соромно, так?
Мораль така - робити і кидати атомну бомбу, все інше безтолкові балачки і окупація.
Борисфенка• сегодня в 13:11
Ответ дляТрахтибидох
Якщо вони не будуть повертатися, то їм все одно, йде війна чи закінчилася.
Логічно?
Зашла на 5минут• сегодня в 13:11
Ответ дляБорисфенка
Та хоть под монголо татарское иго.
Борисфенка• сегодня в 13:12
Ответ дляЗашла на 5минут
Та хоть под монголо татарское иго.
Так це ж воно і є, за 1000 років нічого не змінилося.
Кондуктор маршрутки• сегодня в 13:12
Ответ дляБорисфенка
Опять демогогия, кто вам ее даст сделать? Заканчивайте вы это словоблудие, смешно.
Зашла на 5минут• сегодня в 13:15
Ответ дляБорисфенка
Можно ещё и про Богдана Хмельницкого вспомнить.Вспоминать так вспоминать.
Борисфенка• сегодня в 13:17
Ответ дляКондуктор маршрутки
А знищити Україну дадуть? Отож.
Колгоспниця• сегодня в 13:19
Ответ дляНа границе
Интересно так вас читать))
Я за границей, у нас всех продлена защита, т.е пребывание до марта 27, даже если война закончиться сегодня , все равно до марта 27 нас никто не выгонит, так работает их система и все кто за границей это знают. После 27 года тех кто работает оставят иначе будет коллапс экономики и они это плнимают.
Кроме того мы не сможем до 27 сидеть на пособиях даже если война будет 10 лет ещё, поэтому после 27 кто не работает выйдут работать, может и раньше.
Тема смешная от ботов или я не знаю кому это надо, особенно смешно читать как те кто за границей переживают, что их выгонят, хотя возможно это касается пенсионеров их да, могут выгнать после 27го
Смішно будувати далекоглядні плани.
Не люблю натовп• сегодня в 13:19
Ответ дляОце потужно
Це крінж. Але я щиро вірю, що такі довбануті у меншині. Навіть будучі закордоном нормальні люди вимолюють безпеку, мир і перемогу. Хто хоче лишитись - адаптується і без війни зможе лишитись у іншій країні
Люди вимолюють безпеку і мир собі в Європі і вони не проти, щоб війна скінчилась, але так. щоб їм до України не довелося повертатись.
Колгоспниця• сегодня в 13:21
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Я хочу обратно в ту Україну яка була до війни, в ту яка зараз і яка буде після війни не хочу. Ви такі дивні речі пишите
А в дитячий садок ви знову піти не хочете?
Колгоспниця• сегодня в 13:23
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Яких інших і в якому місці патріотична?
О, підходим ближче до вибуху консервації. Вітаю, ви майже на фінішній прямій!
На границе• сегодня в 13:24
Ответ дляКолгоспниця
Смішно будувати далекоглядні плани.
Так ніхто і не будує, хоча у людей вже є безсрочні контракти.
Але стверджувати що всі бояться що вигонять і хочуть війни смішно, всім вже листи поприходили до 3.27 всі сидять тут спокійно, потім робота, але теж не факт, але чи з війною чи без тут треба буде працювати скоро
Колгоспниця• сегодня в 13:26
Ответ дляЗашла на 5минут
А дальше?Те же люди останутся в той же государственной системе и будут продолжать святое дело воровства и коррупции.
Звісно залишаться. А хіба є , хто проти? Поки тільки на словах деякі.
Краще в Норвегії до скону кишки рибі вирізати, ніж в своїй країні лад наводити.