Ромашкинная• вчера в 13:35

Неміряна жадібність. Кума спитала,шо дарувати на НР похреснику

Дитині 15 років,хотів новий айфон.Я запропонувала купити класний браслет з гравіюванням. Кума сказала,що дасть 2 тисячі і щоб ми розпорядилися,як хочемо. Мене ця сума неприємно вразила. Вони небідні люди,завжди дарували техніку,недешеві подарунки і тут така смішна сума. Я делікатно спитала,чого так в цьому році,шо син чекає і звик отримувати гарні подарунки. Кума почала істерику,що мій син невдячний,вчиться жахливо,прогулює і вживає алкоголь. Ну,є таке. Звичайні підліткові проблеми з навчанням.Алкоголь один раз випив пива в її сина на дн місяць назад. І кума наготувала жирного смаженого,піцу замовила. Мій наївся,і йому стало зле,вирвав не добіг до туалету. Ну це підліток,всяке буває. Вона по молодості чудила сама. Був скандал,бо сина знудило в лежанку собачки,лежанку довелося викинути. Ніби все втряслося,ми навіть жартували потім на цю тему. А тепер ось таке видала,що мій відбився від рук,я його розбалувала і на нормальний подарунок він не заслужив. Не розумію,як так можна віднестися до підлітка,він чекає,рощстроїться,якщо не буде подарунка .
Області пітьми• вчера в 13:46
Ответ дляРомашкинная
Хлопець звик отримувати гарні подарунки,він дорослий,ну що можна купити за дві тисячі зараз? Це не гроші. В Макдональдс двічі сходити
Яке ж убоге. Куй,а не дві тисячі в такому разі
ЯкаКраля• вчера в 13:46
Я не вірю, що є такі чарівні, звик ваш пупсік до класних подарунків, нехай йому їх люблячі батьки дарують, хрещена подарує, скільки може.
Нетутешня• вчера в 13:46
Троляка
Просто Фіфа• вчера в 13:46
Купите ему нож, пусть идет к крестной и сам добивается того к чему он привык. Не растите хлюпика.
Сорока-ворона• вчера в 13:47
Ответ дляРомашкинная
Удалено администрацией...
Блин, с вами неинтересно совсем.
Даже срач как следует развести не можете, все ответы плоские, однотипные
Где вливание подробностей, где интрига, где про подарки от остальных членов семьи, где про скандал с девушкой сына?!!
Не тот троль пошёл нынче, ох не тот...
Папобус• вчера в 13:47
Ответ дляРомашкинная
Як ви смієте таке писати,ви не знаєте нічого про нас!
Так и смею, потому что вы нахалка махровая, еще и смелости и отмороженности же хватило у кумы спрашивать, а чего так?! Как она вас еще не послала лесом, удивительно!!
Блондинка в Законе• вчера в 13:47
Ответ дляРомашкинная
Добавьте свои .)) Вырастили эгоиста
автор Ромашкинная • вчера в 13:47
Ответ дляШмоточницаца
Відміняйте і купіть дитині айфон. Навіщо йому ті Карпати?
Я теж хотіла відпочити,розслабитися,там гарний ресторан в комплексі,мені потрібна пауза
Може ще третю?• вчера в 13:47
Ответ дляПросто Фіфа
А перед этим надо выпить сыну с мамкой
Бэха семерка• вчера в 13:48
А че кума в натуре богатая?сколько мутит?
автор Ромашкинная • вчера в 13:48
Ответ дляОбласті пітьми
Жах. Ви з куєм в руках це пишете мабуть
энциклопУдия• вчера в 13:48
Я щось не доганяю. В чому сенс таких тем і за що платять гроші?
Шмоточницаца• вчера в 13:48
Ответ дляРомашкинная
Собі на день народження подаруєте Карпати. А синочка хоче айфон, а не сидіти в ресторанах безвилазно.
Чупокабра• вчера в 13:49
Омг! Сьогодні на форумі якийсь чемпіонат з дебільних трольних тем?
Бамбарбия! Кергуду.• вчера в 13:49
переживе
Ядвига Юсьлегко• вчера в 13:50
Ответ дляРомашкинная
звик - то даруйте, це ваша дитина
Чаклунка-ведунка• вчера в 13:51
Ответ дляГитта Ягг
Сегодня что, День Тупого тролля?
Понедельник, тролям /’журналистам’ раздали задания и сюжеты, - для поддержания активности на форуме
Ядвига Юсьлегко• вчера в 13:51
Ответ дляРомашкинная
Жах. Ви з куєм в руках це пишете мабуть
ви сину куми що дарувати плануєте?
Області пітьми• вчера в 13:51
Ответ дляРомашкинная
Жах. Ви з куєм в руках це пишете мабуть
Ти хвора чи просто тупа?
Жінка з перцем• вчера в 13:52
Ответ дляСорока-ворона
Блин, с вами неинтересно совсем.
Не тот троль пошёл нынче, ох не тот...
Не подсказывайте, а снова посыплются темы тролля 🧌 копрофила
Гуру троллинга• вчера в 13:53
Дуже товсто. Товстенно.
Жінка з перцем• вчера в 13:53
Ответ дляРомашкинная
Ну так оформите оплату частями и купите тот айфон своему деточке
Чупокабра• вчера в 13:53
Ответ для3@йk@
Адміни, ну серйозно, невже ви так не поважаєте власну аудиторію, що ось такі недолугі автори працюють?
Згодна!
Адміністратори, модератори закривають очі на те, що на форумі або пачками пасуться психічно хворі люди, або найняті тролі клепають ось такі недолугі теми. Хочуть відвідуваності, а отримають провал і відтік читачів. Це вже якось занадто. Чи розрахунок на таких же дебільних учасників.
Шановні адміністратори, прошу поваги до своїх читачів.
Чупокабра• вчера в 13:55
Ответ дляАнонім-ка
Тупые темы надо игнорить, вчера человек правильно предлагал.
Можливо, скаржитися на такі теми. Або ігнор.
Але дивлюся, що ще й серйозно цю маячню коментують, поради дають...
Сегодня я не я• вчера в 13:55
Тупі теми створюють тупі люди.
Патика-мотика• вчера в 13:56
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Тролища
У меня есть такие знакомые, как автор.
Отмечают все дни рождения и ждут дорогих подарков. После праздника обсуждают и обсырают кто сколько подарил, кто жлоб и тд.
Меня это так раздражает, не отмечайте, если вы это делаете из-за подарков. У людей денег нет, сколько могут, столько и приносят.
руки_Крюги• вчера в 13:58
Ответ дляРомашкинная
Ну так від себе особисто і подаруйте, якщо звик. Сподіваюсь і ви маєте похресників з такими от забаганками . І ще , не пхайте носа в чужий гаманець та запасіться губозакаточними, вони вашій сімейці вкрай потрібні.
Пургену мне• вчера в 13:58
Цікаво, а ви дітям куми що дарували?
Звожу з розуму• вчера в 13:59
Жирно
ГороховаЯ• вчера в 14:00
Ответ дляРомашкинная
Крестная вообще НЕ ОБЯЗАНА поздравлять материально, кто придумал такое? Крестные - это про духовное воспитание