Твоя космішна• Изменено 08 декабря в 13:39
Ознаки простих кіст молочних залоз
Доброго дня, дівчатка!
Робила узі молочних залоз і написав лікар так: ознаки простих кіст обох залоз Birads-II.
Нічого не сказала толком, бо робила по направленню безкоштовно, сказала тільки до гінеколога йдіть.
2 роки тому я обстежувалася, такого не писали.
41 рік.
Наче в інтернеті почилала, страшного нічого немає.
Не підкаже, варто хвилюватися чи ні.
Звісно піду до лікаря, але зараз переживаю(
Мамографію можливо треба робити, дякую.
41 рік.
Не підкаже, варто хвилюватися чи ні.
Мамографію можливо треба робити, дякую.
Chaterbox• 08 декабря в 13:53
у меня всю жизнь єти кисті на узи находят
уже 54 пока жива
никогда более подробно не обследовалась
сестра папі умерла от рака груди в 64
уже 54 пока жива
никогда более подробно не обследовалась
сестра папі умерла от рака груди в 64
Ангел-предохранитель• 08 декабря в 14:00
Маммографію зробити і піти до мамолога. Контролювати щороку. І зробити узі гінекологічне. Як правило , дуже часто є міоми і поліпи в матці. Бо кісти це горм.збій і він на гінекології теж відображається. Через рік після кіст в мене на узі знайшли перший поліп. Дуже рвдко буває, що в грудях проблеми, а в матці все люкс.
Твоя космішна
• 08 декабря в 14:03
Ответ дляАнгел-предохранитель
В мене є поліпи в матці, гормони в порядку, ніяк вони мене не турбують багато років..
Ангел-предохранитель• 08 декабря в 14:07
Ответ дляТвоя космішна
Поліпи це і є горм.збій)) я на тому тижні видалила 3 поліп. З поліпами не ходять.
Є поліпи = є кісти і навпаки. Зверніться до гарного лікаря і вам пояснять. Коли все добре з гормонами - кісти і поліпи не з´являються.
Твоя космішна
• 08 декабря в 14:12
Ответ дляАнгел-предохранитель
дякую!
Ангел-предохранитель• 08 декабря в 14:33
Ответ дляТвоя космішна
дякую!
Якщо більше 1 поліпа - назначають горм.табл або внутрішньоматкову спіраль після видалення. Бо поліпоз це недобре. На старості можна мати рак. З поліпами ходити небезпечно. Вони розростаються.спіраллю регулють гормони через які стався збій
Твоя космішна
• 08 декабря в 14:37
Ответ дляАнгел-предохранитель
в мене поліпа 2 шт вже більше 10 років, вони ніяк мене не турбують, проблем не створюють, ніколи спіралі, нічого не вживала.Але лікар узд мій постійник каже не спішити видаляти, а звісно гінекологи радять видалити. Хоча запалень навіть немає по гінекології. Їх 2 шт до 1 см, звісно я вагаюся, завжди в роздумах. Бо після видалення у багатьох проблем більшає тільки. Треба знайти саму головну причину всього цього, а ніхто конкретно не каже. Щитовидку контролюю також, бо є вузликів трішки. Але всі гормони в порядку кажуть лікарі.
Ангел-предохранитель• 08 декабря в 15:18
Ответ дляТвоя космішна
в мене знайшли по 1 см і я зразу видалила. Поліпи не турбують, але можуть перерости в рак. Плюс можуть в період менопаузи давати довгу мазню. Рано чи пізно доведеться видаляти. Вони не розсмоктуються самі. Запалень в мене теж нема ніяких. знайшли на узі і протягом місяця видалила. Декілька лікарів сказало поставити спіраль, щоб не росло більше. далі буде тільки погіршуватись.Тим більше у вас є вузли, отже,з гормонами у вас далеко не все добре. В мене нема вузлів, але 3 лікарі сказали ,що з поліпами не ходять. Нічого доброго вони не роблять. Ходила до звичайних гінекологів,які не видаляють.
Р.с. поліпи в прямій кишці після колоноскопіі видаляють,бо це загроза раку.
Твоя космішна
• 08 декабря в 15:23
Ответ дляАнгел-предохранитель
Переростає в рак дуже маленький відсоток, але звісно ви праві. В мене лікар один з найкращих в Києві, каже, що я маю схильність всюди до поліпів, то ми ж тебе всю не поріжемо. Тому весь цей час і спостерігаємо. Я давно слідкую за харчуванням, на спорті, роблю чекапи регулярно, тому тримаю все на контролі звісно. Але дякую вам за такі поради. Якщо наважуся видалити, вже і клініку-лікаря маю на підхваті. Просто знайомі жінки видалили, і не по разу, тепер мають дуже серйозні пролеми( знов наростають, постійна мазня. Тому я і відтягую цей момент, поки нічого не турбує Слава Богу.