Аноним Советчик• 08 декабря в 13:57
Лазерная коррекция зрения при близорукости. Зайдите кто делал
Сколько примерно по времени занимает эта процедура от первичного обращения и до конца наблюдения? Нужен ли сопровождающий после самой операции? Ну, и конечно же ваши отзывы. У меня примерно -2.5. хожу без линз и очков, мечтаю об процедуре
Единая страна!• 08 декабря в 14:03
Як ви живете з таким мінусом без лінз.. ну це ж якість життя настільки знижена.. Процедура нескладна, один день огляд. Інший день корекція, наступний день - огляд. Супроводжуючий треба. На роботу вийшла я через 3 дні, краще пізніше.
Bransoletka• 08 декабря в 14:03
Я робила в Британському офтальмологічному центрі, в Києві. 5 років тому. Зайняло день. Спочатку обстеження, потім консультація у лікаря, потім операція. Супроводжуючий треба - бо срочатку сильна світлобоязнь.
Я_з_Франека• 08 декабря в 14:16
Моя подруга ррбила в Британському два роки тому. Спочатку консультація приблизно годину. Потім призначили дату. Підготовка, сама корекція десь хвилин 15, пів години в палаті. Обов´язково сонцезахисні окуляри. Брала сестру з собою. Приїхала, лягля спати, щоб очі відпочили. День дискомфорту.( але це у всіх по різному). Через тиждень їздила на планову перевірку.
Пишу вірші, дорого• 08 декабря в 15:43
Сама операция полчаса максимум, муж делал , после операции уехал домой на такси , на следующий день был на работе.
Мааарковная• 09 декабря в 20:38
Ответ дляПишу вірші, дорого
На скільки вистачить ефекту?
Пишу вірші, дорого• 09 декабря в 21:47
Ответ дляМааарковная
На скільки вистачить ефекту?
Ну, мужу сейчас 45, зрение отличное