Привіт з ботойбіччя• 08 декабря в 15:07
Торт БКК «Три молока» чи Торт Tarta Toffeе Milk?
Який смачніший? Порадьте будь ласка
Хочеться, щоб крем не був дуже маслянистим, більше легким як Золотий ключик.
який обираєте ви і чому )?
Виниловая пластинка• 08 декабря в 15:10
Три молока їла, нормальний їстівний торт, так як я взагалі не люблю масляні жирні креми, то я б його відчула в цьому торті, як на мале там легкий крем. Другий з вашого списку не коштувала
Кофе в лобби• 08 декабря в 15:16
Торт БКК «Три молока» можу рекомендувати. тільки він маленький сам по собі. Дуже смачний!
Другий торт не куштувала
Киця-бриця• 08 декабря в 15:19
Ответ дляКофе в лобби
Другий торт не куштувала
Есть же маленький и большой
Ищу-брожу• 08 декабря в 17:28
Три молока БКК очень вкусный торт. У них много хороших. Но как вам по вкусу-сложно сказать. Второй производитель мне не внушает доверия.