Привіт з ботойбіччя• 08 декабря 2025
Торт БКК «Три молока» чи Торт Tarta Toffeе Milk?
Який смачніший? Порадьте будь ласка
Хочеться, щоб крем не був дуже маслянистим, більше легким як Золотий ключик.
який обираєте ви і чому )?
Виниловая пластинка• 08 декабря 2025
Три молока їла, нормальний їстівний торт, так як я взагалі не люблю масляні жирні креми, то я б його відчула в цьому торті, як на мале там легкий крем. Другий з вашого списку не коштувала
Кофе в лобби• 08 декабря 2025
Торт БКК «Три молока» можу рекомендувати. тільки він маленький сам по собі. Дуже смачний!
Другий торт не куштувала
Киця-бриця• 08 декабря 2025
Ответ дляКофе в лобби
Другий торт не куштувала
Есть же маленький и большой
Ищу-брожу• 08 декабря 2025
Три молока БКК очень вкусный торт. У них много хороших. Но как вам по вкусу-сложно сказать. Второй производитель мне не внушает доверия.