а рф начнет прямо с новых позиций наступать на Днепропетровскую область?
США говорит - а ничего делать не будем - это проблемы Европы.
Европа - мы тоже ничего делать не будем мы вас отдавать донецкую обл не заставляем.
зы Синильный Дональд сегодня прошамкал что пу согласен на его мирный план а зеленский его даже не хочет читать. Ну и цирк.
Результат:
вже голосів:
102 (85.71%)
будем колотиться до второго пр
17 (14.29%)
мир подпишут
Стрекоза любви• 08 декабря 2025
Ответ дляРеверанс
Уявімо.Порошенко витратив на ЗСУ з власних коштів 6.5 мільярдів.Залужному від діаспори перепав спадок в один мільйон доларів.І уявляєте,Залужний той мільйон теж відправляє на ЗСУ.
А Зеленський це тотальне розкрадання допомоги партнерів.Чи хотіли би партнери що би їх долари їхали до путіна на москву?Питання риторичне.Справа не тільки в хотелках путіна,справа що він тандемом з Зеленським працює.
Я нікого не виправдовую, Зелю тим паче, але можу вам теж нагадати про друзів Петра - Злочевського, Авакова з рюкзаками. Корупція - тотальна проблема.
Ответ дляAksinia 111
Максимально упростить задачу он мог бы в февраое 2022. Сесть в самолёт и скащать всем до свиданья .
Хватит нести пургу про разворовывание международной помощи . Миллион аудитов от иностранцев и ни одной претензии. Помощь продолжают выделять . Ваши дешёвые манипуляции просто смешны .
На 1 декабря 2025 самый огромный золото валютный резерв за всю историю независимой Украины .
Він і упростив.Чонгар та інші розмінування.Закриті оборонні заводи,розформовані частини.Єдине,що Зеленський не зробив це плаката не було ГОСТИННО ПРОСИМО.Про аудит краще помовчте.Не дарма,Умеров сорочку на грудях роздер,що би аудиту не було і тулив цей рядок у всіх перемовинах.Про манипуляції будете дома розказувати,50 авто Дженерал Моторс всі абсолютно вкрадені ОП,Кириллом Тимошенком і це тільки пісчинка.На фронт не попало жодне авто.Дуже показово.
Ответ дляAksinia 111
⚡️С января 2026 года выплаты в 65 тысяч рублей перестанут поступать курским переселенцам
Это решение было принято Правительством РФ. Данные денежные средства с начала нового года будет перераспределены на другие меры поддержки для восстановления и развития Курской области.
Нужно дать новый импульс экономике региона, - пояснил Александр Хинштейн’
Плюс налоги поднимают, плюс сокращают таки выплаты, почаще шарьтесь по рашкиным форумам, чтоб знать врага изнутри.
Совок за 4 года до Берлина дошёл, а хуйло четвёртый год на Донбассе топчется . Если у Вас задание, поносить о величии и непобедимости рашки, то я Вас разочарую , совок сдох и рашка уже мчится по этому пути .
Так допчеться що до Дніпра і Харкова рукою подати.Що там з виплатами наших упольованих ТЦКунами краще розкажіть.
Ответ дляСтрекоза любви
Нагадайте гінців від Порошенка до Москви з вкраденими в згорьованих українців грошима.Такої корупції як зараз ще світ не бачив.І що би президент країни на яку напала росія,слав американські гроші в росію такого теж не було.Під час війни.Не вибілюйте гівно.
Aksinia 111• 09 декабря 2025
Ответ дляРеверанс
Ще раз, де ті антикоррупційні органи , які створив Порошенко? Ви все знаєте краще них. Може підете заяви накатаєте? Таке фінансування отримують і не працюють? Навчить їх ))