Глаголиця• 08 декабря в 17:12

Мені 40+ і я незнаю ким працювати, як зрозуміти

Не важливо де і ким я працювала до цього. Я хочу знайти щось нове. Але взагалі не розумію як це зробити. Хочу заробляти гроші, не копійки. Уявлення не маю в який напрямок дивитися. Може є якісь незнаю тести чи щось таке де можна якось зрозуміти це?
Смешнюча• 08 декабря в 17:12
В ПФ питали?
Капуста Маша• 08 декабря в 17:13
Тесты профориентации
Ні грама• 08 декабря в 17:13
Ви точно працювали не вчителькою, вірно? А що любите? Що вам приносить задоволення, радість?
Незнакомлюся• 08 декабря в 17:15
Блогером працюйте
автор Глаголиця • 08 декабря в 17:17
Ответ дляНі грама
Нічого не приносить задоволення. Я колись щось захоплює, і дуже швидко кидаю. Не доводила до кінця. Цілими днями сиджу в телефоні. Готую їсти своїй родині і все. Працювала на когось, і на себе. Успіху не досягла.
Не працювала вчителькою, не дай бог таке
Капуста Маша• 08 декабря в 17:18
Ответ дляНі грама
Люблю спать и гулять. Радость приносит теплая ванна и аудиокниги. И что из этого может стать профессией?
автор Глаголиця • 08 декабря в 17:18
Ответ дляСмешнюча
В ПФ питали?
Ні . Там є робота не за копійки?
Самохвалова• 08 декабря в 17:18
Дирехтором
Ні грама• 08 декабря в 17:18
Ответ дляГлаголиця
А готувати любите? Можливо, щось з приготуванням вас зацікавить?
НашлаПерепискуМужа• 08 декабря в 17:18
Будь-ким, народним депутатом, прокурором, онлі-фанс - а можна і все одночасно. Тоді грошей буде ще більше.
автор Глаголиця • 08 декабря в 17:18
Ответ дляКапуста Маша
Тесты профориентации
Якійсь один проходила, все що дало це працювати з людьми все.
Капуста Маша• 08 декабря в 17:18
Ответ дляГлаголиця
Ні . Там є робота не за копійки?
Нет, там нет такой работы. Но есть бесплатное тестирование
ПотеряласЯ Я...• 08 декабря в 17:18
В 40 рочків яка у вас освіта?
автор Глаголиця • 08 декабря в 17:19
Ответ дляНі грама
Ні. Готую прості страви. І багато чого не їм, то те не готую.
Я погнала• 08 декабря в 17:19
Щоб отримувати хороші гроші часто люди вчаться багато років-готові багато вчитися, розвиватися? Чи вийде в такому віці теж питання, а щоб ще і отримувати задоволення-це монетизувати хоббі. Може у вас хоббі нічого не робити?
автор Глаголиця • 08 декабря в 17:19
Ответ дляПотеряласЯ Я...
В 40 рочків яка у вас освіта?
ВО технічна.
Капуста Маша• 08 декабря в 17:20
Ответ дляГлаголиця
Теперь открывайте рубрикатор профессий и изучайте все, что связано с работой с людьми. Может что-то и выстрелит
ПотеряласЯ Я...• 08 декабря в 17:19
Ответ дляГлаголиця
ВО технічна.
В коллцентр идите !
Ні грама• 08 декабря в 17:20
Ответ дляКапуста Маша
Як мінімум, знімати відосики прогулок, постити щодня і, можливо, колись і буде дохід. Також можна робити огляди на книги. Ділитися вашими враженнями. Це як мінімум. Так би мовити для душі. І серед якийсь час може і дохід буде.
автор Глаголиця • 08 декабря в 17:20
Ответ дляЯ погнала
Якби за нічого не робити не погано платили
Пишна молодиця• 08 декабря в 17:20
Я так розумію,в вас нема ніяких талантів?Нічого не цікавить і ніде довго не затримуєтеся.
Я погнала• 08 декабря в 17:21
Ответ дляГлаголиця
Щоб вчитися і розвиватися, вас повинен хтось утримувати. Суміщати буде важко і дуже довго
Пишна молодиця• 08 декабря в 17:21
Ответ дляГлаголиця
Так просто гроші не платять
автор Глаголиця • 08 декабря в 17:22
Ответ дляПотеряласЯ Я...
В коллцентр идите !
Не повірите не беруть, через дикцію
Силиконочка• 08 декабря в 17:22
Понять и принять, что большинство на работу ходит ради зарплаты, а не из-за благой цели и большого удовольствия.
Незнакомлюся• 08 декабря в 17:23
Ответ дляГлаголиця
ВО технічна.
В АйТи пробуйте
Мексиканочка• 08 декабря в 17:23
Ответ дляЯ погнала
Когда есть желание заработать, то можно совмещать. Я работала и совмещала не одни курсы, тупо зарплата уходила на курсы и сьем
Кукусикиииииии• 08 декабря в 17:24
Какие профессиональные качества имеются ? Опыт работы в какой сфере ?
Я погнала• 08 декабря в 17:24
Ответ дляМексиканочка
Не всі у 40+ це можуть. Я після роботи вичавлений лимон
ТрамвайGirl• 08 декабря в 17:24
Ответ дляГлаголиця
Сестра!