Глаголиця• 08 декабря 2025

Мені 40+ і я незнаю ким працювати, як зрозуміти

Не важливо де і ким я працювала до цього. Я хочу знайти щось нове. Але взагалі не розумію як це зробити. Хочу заробляти гроші, не копійки. Уявлення не маю в який напрямок дивитися. Може є якісь незнаю тести чи щось таке де можна якось зрозуміти це?
автор Глаголиця • 08 декабря 2025
Ответ дляСиликоночка
Понять и принять, что большинство на работу ходит ради зарплаты, а не из-за благой цели и большого удовольствия.
Я не можу прийняти що робота це мінімум 8 годин в день а той 10-12 на зп 15-25 тис я на таке не хочу.
Мені подобалося працювати на себе, графік, вихідні які і коли хочеш, але на жаль, справа зійшла на нівець через значне зниження попиту ( на додачу війна), да й вічно цим займатися теж не вийде. + Здоров´я.
a.ostroverh• 08 декабря 2025
Ответ дляКапуста Маша
Люблю спать и гулять. Радость приносит теплая ванна и аудиокниги. И что из этого может стать профессией?
Ноги)
Певица такая есть, лили аллен, так вот ноги ее больше денег приносят чем музыка)
А у Вас ноги и в постели, и в ванной, и на прогулке
Смешнюча• 08 декабря 2025
Ответ дляГлаголиця
Ні . Там є робота не за копійки?
А я не про роботу, а пенсію
автор Глаголиця • 08 декабря 2025
Ответ дляСмешнюча
А я не про роботу, а пенсію
Пенсія мені не світить, бо я наврядчи встигну заробити мінімум стажу.
Патика-мотика• 08 декабря 2025
Ответ дляГлаголиця
Якби за нічого не робити не погано платили
Кар´єрний ріст. Люди досягають певного положення і починають отримувати нормальні гроші. Освіта, вчитися, розвиватися - все це про гарного виконавця, а не про гроші
Незнакомлюся• 08 декабря 2025
Ответ дляa.ostroverh
Ноги)
Там звуки ног?🤨 или видео?
Смешнюча• 08 декабря 2025
Ответ дляГлаголиця
Не повірите не беруть, через дикцію
Що у вас з (.)(.)
a.ostroverh• 08 декабря 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Там звуки ног?🤨 или видео?
Без понятия)
Миззери• 08 декабря 2025
Автор , всем нормально я такая же , в вечном поиске 🤣👍
Идууу--уууу блин• 08 декабря 2025
Ответ дляГлаголиця
Не повірите не беруть, через дикцію
-У вас блат на радио?
-Нет, сестла!
автор Глаголиця • 08 декабря 2025
Ответ дляСмешнюча
Що у вас з (.)(.)
Не зрозуміла ?
автор Глаголиця • 08 декабря 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
-У вас блат на радио?
-Нет, сестла!
Нє просто не чітка вимова, в дитинстві був неправильний прикус. Не до кінця виправили. Вплинуло на вимову. На додачу маю туговухість 2-3ст з дитинства, що теж впливає. Тож колцентр мені одразу відмовляють.
Миззери• 08 декабря 2025
Я нще постоянно фонтанирую разными идеями чем занимался , это ужасно если честно
Наверное синдром дефицита внимания или что-то в этом духе
автор Глаголиця • 08 декабря 2025
Ответ дляМиззери
Так ідеї наче є, але оце щодня пахати нє
БоВжеВільна• 08 декабря 2025
Ответ дляЯ погнала
Щоб отримувати хороші гроші часто люди вчаться багато років-готові багато вчитися, розвиватися? Чи вийде в такому віці теж питання, а щоб ще і отримувати задоволення-це монетизувати хоббі. Може у вас хоббі нічого не робити?
мені скоро 49, у відділі всі ± такі самі.
з нового року нас переводять на новий проект, усі учимся як зайчики :)
Помидорина• 08 декабря 2025
недостаток силі воли
Миззери• 08 декабря 2025
Ответ дляГлаголиця
Понимаю для меня ужас вставать по утрам , ехать куда-то , делать то что не хочется часов 8 бэээ
Я погнала• 08 декабря 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Одна справа вчитися на роботі і для підвищення. Інша пробувати зовсім інший напрямок і невідомо чи щось вийде
Идууу--уууу блин• 08 декабря 2025
Ответ дляГлаголиця
А тут вам зараз на блюдечку все розложать, що цікаво, де вільні ніші)
Ну, і де за пару годин роботи пару разів на рік платять, як топу УЗ чи УП
Свідок Перемоги• 08 декабря 2025
Ответ дляКапуста Маша
Напомнило
Интимная• 08 декабря 2025
Тут 90% токсичных теток, соответственно и советы будут такие же
автор Глаголиця • 08 декабря 2025
Ответ дляМиззери
Да
Незнакомлюся• 08 декабря 2025
Ответ дляМиззери
Так у вас же есть дело жизни/хобби? И оплачивается вроде норм
Миззери• 08 декабря 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Ну это не стабильная карьерная лестница скажем так )
И мне все время новое хочется пробовать, а денег много хочу
Незнакомлюся• 08 декабря 2025
Ответ дляМиззери
Хорошо что творчество художника можно много где применить)
Червона ікорка• 08 декабря 2025
І я хочу зрозуміти, чим займатися в житті. Мені 36
Настасья Пицун• 08 декабря 2025
Ответ дляГлаголиця
Ні . Там є робота не за копійки?

Вам точно 40?
До некопійок люди йдуть роками , здобуваючи досвід і додаткові навики
А вам чому мають платити не копійки ?
Света С Приветом• 08 декабря 2025
Ответ дляГлаголиця
Нічого не приносить задоволення. Я колись щось захоплює, і дуже швидко кидаю. Не доводила до кінця. Цілими днями сиджу в телефоні. Готую їсти своїй родині і все. Працювала на когось, і на себе. Успіху не досягла.
Не працювала вчителькою, не дай бог таке
онлі-фанс, успієте між готуванням їди.
Шкварочка• 08 декабря 2025
Ответ дляГлаголиця
Мерчендайзером йдіть.Зараз не вистачає кадрів.Взяли 3-4 кантори і вуаля-хороша зп
автор Глаголиця • 08 декабря 2025
Ответ дляНастасья Пицун

Вам точно 40?
А вам чому мають платити не копійки ?
Це не правильно. Бо навіть не кваліфікована робота має бути оплачуватися достатньо для проживання, а не виживання.