А вот недавно• вчера в 18:59
Что сильнее дексалгин или Нимесил?
При сильных менструальных болях
Что вы принимаете?
Поліпривіт всім• вчера в 19:00
Мне нравится тамипул, но он дорогой. Беру парацетамол и ибупрофен и получаю тамипул подешевле)
А вот недавно
• вчера в 19:02
Ответ дляПоліпривіт всім
Вместе пьете, сразу?
Поліпривіт всім• вчера в 19:03
Ответ дляА вот недавно
Вместе пьете, сразу?
Да. Дозировку посмотрите на тамипуле в составе и так же купите.
Роздратована шкіра• вчера в 19:10
Для мене-дексалгін. Але я не приймаю його при критичних днях. Приймала, коли було дуже складне видалення зуба мудрості. Я від болю лізла на стіни, Німесил взагалі не допомагав, а от дексалгін знімав біль хоч ненадовго.
Але посипало мене страшно від нього) я закидалась ним безбожно, не раджу просто так пити, лише в крайніх випадках
Докладальниця• вчера в 19:16
дексалгин сильнее обезболит, нимесил сильнее, как противовоспалительное
Бюст Березуцкого• вчера в 19:19
При менструальних, мені здається, краще випити спазмалітик. По типу ношпи