А вот недавно• 08 декабря 2025
Что сильнее дексалгин или Нимесил?
При сильных менструальных болях
Что вы принимаете?
Поліпривіт всім• 08 декабря 2025
Мне нравится тамипул, но он дорогой. Беру парацетамол и ибупрофен и получаю тамипул подешевле)
А вот недавно
• 08 декабря 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Вместе пьете, сразу?
Поліпривіт всім• 08 декабря 2025
Ответ дляА вот недавно
Вместе пьете, сразу?
Да. Дозировку посмотрите на тамипуле в составе и так же купите.
Роздратована шкіра• 08 декабря 2025
Для мене-дексалгін. Але я не приймаю його при критичних днях. Приймала, коли було дуже складне видалення зуба мудрості. Я від болю лізла на стіни, Німесил взагалі не допомагав, а от дексалгін знімав біль хоч ненадовго.
Але посипало мене страшно від нього) я закидалась ним безбожно, не раджу просто так пити, лише в крайніх випадках
Докладальниця• 08 декабря 2025
дексалгин сильнее обезболит, нимесил сильнее, как противовоспалительное
Бюст Березуцкого• 08 декабря 2025
При менструальних, мені здається, краще випити спазмалітик. По типу ношпи
Глаза_в_3_карата• 04 января в 10:43
Дексалгін-це ж наркотик слабкий. Навіщо його приймати? Хіба що на стіни від болю лізете. Він сильніший за німесіл однозначно. Мені його кололи при операції, були сильні болі, знімав добре, але потім на 2-й день почалася побочка-відчуття,як від токсикозу або отруєння-нудота, рвота, біль в шлунку. Попросила колоти кетанов. Знімав біль не так добре, але принаймні добре переносила.
Хоч можливо це індивідуальна реакція але в мене от такий досвід.