из_под_тишка• вчера в 23:44

Дівчата стоматологині, хто не спить, хелп.

В середу видалила вісімку, ще один був на видалення наступною чергою. В суботу почав турбувати, вчора вже болів. Сьогодні хотіла всунутись до свого стоиатолога, ніяк він взагалі до середини дня приймав. Наступний прийом аж у середу. Думала завтра піду кудись, а ввечері зуб боліти пепестав і нагнало щоку, распирає. Тут питання, я до ранку доживу чи зараз кудись їхати надо терміново? Чоловік примусив випити аугментин. Вже начиталася, хоч зараз біжи. А там комендантська.
Ну і Харків якщо підкаже куди з таким звернутись, буду вдячна!
Зоя Жорівна• вчера в 23:47
Завтра ранком їхати же приймуть
Н@Диете• вчера в 23:47
Температура є?
Большой секретик• вчера в 23:48
Подзвоніть на швидку, є стоматологія екстрена, вони повинні знати. Хоча у вашому випадку краще чекати ранку (вже страшніше не буде) і йти в свою лікарню по екстренному.
А взагалі тут стоматолог чоловік, Алекс, всіх консультує
автор из_под_тишка • вчера в 23:48
Ответ дляЗоя Жорівна
Завтра ранком їхати же приймуть
Ну то зрозуміло. Але такого щастя якось не було, хто зна може зараз терміново надо. Ото й питаю, воно ще наче розповзається ...
Помилуйте мадам• вчера в 23:49
Утром к врачу
До утра доживете, антибиотик не тот выбрали., этот уже не поможет
автор из_под_тишка • вчера в 23:49
Ответ дляН@Диете
Температура є?
Ні, 36.7
Зоя Жорівна• вчера в 23:49
Ответ дляПомилуйте мадам
Утром к врачу
Ніякий не допоможе, поки зуб не полікує
автор из_под_тишка • вчера в 23:49
Ответ дляПомилуйте мадам
Утром к врачу
Та ну я вже розумію, що видалення терміново і чистити. То тип щоб не померла за ніч)))
Зоя Жорівна• вчера в 23:50
Ответ дляиз_под_тишка
Якщо нема температури високої і болю сильного, терпіть до ранку. Антибіотик даремно почали пити
Помилуйте мадам• вчера в 23:50
Ответ дляЗоя Жорівна
Ніякий не допоможе, поки зуб не полікує
Тут согласна, непонятно что там
автор из_под_тишка • вчера в 23:52
Ответ дляЗоя Жорівна
Чому? Можу більш не пити. Один раз ввечері випила.
Біль навпаки минула, тільки розпирання в щоці.
Зоя Жорівна• вчера в 23:52
Ответ дляиз_под_тишка
Бо він не допоможе
автор из_под_тишка • вчера в 23:54
Ответ дляПомилуйте мадам
Тут согласна, непонятно что там
Та той зуб видаляти потрібно, ми вже з лікарем розпланували. Він 5ка і позаду зубного ряду, ще з прикорневим карієсом. Імпланту заважати буде. До нього просто черга не дійшла. Тому завтра нехай його щабирають
автор из_под_тишка • вчера в 23:55
Ответ дляЗоя Жорівна
Бо він не допоможе
Та я не намагаюся його вилікувати, а більш попередити ускладнення якісь)
Н@Диете• вчера в 23:55
Ответ дляиз_под_тишка
Він не допоможе. Краще ібупрофен.
Там може набиратись гній. Тому не треба активно полоскати рот, не гріти .

Відчуття розпирання збільшується? Швидко росте набряк?
автор из_под_тишка • вчера в 23:56
Хаоків, хто порадить куди йти? Мій до середи не приймає взагалі. В голові тільки 4 невідкладна
Кукарикуууууу• вчера в 23:57
Та хз автор в мене пам’ятаю було то вже під ранок тільки сидіти могла ну вирвали тоді норм все , а батьку моєму через щоку діставали , то дивіться на динаміку
Наталія-Ната• вчера в 23:58
Нельзя просто так взять и сказать «стоматологи»😛
автор из_под_тишка • сегодня в 00:01
Ответ дляН@Диете
Він не допоможе. Краще ібупрофен.

Ну з години 20ї було по овалу видно, але більш плоским. Зараз як абрикоса за щокою. Розпирання трохи збільшилося
Н@Диете• сегодня в 00:02
Ответ дляиз_под_тишка
Тоді краще викликати швидку і хай везуть в щелепно лицьову хірургію
автор из_под_тишка • сегодня в 00:03
Ответ дляНаталія-Ната
Нехай буде по вашому))))
Я тільки дізнатися чи спати йти, чи біжати за машиною)
автор из_под_тишка • сегодня в 00:06
Ответ дляН@Диете
Це вже рахується швидкий процес?
Доречі глянула знімок, там вже було щось у середу.
Н@Диете• сегодня в 00:11
Ответ дляиз_под_тишка
Це вже рахується швидкий процес?
Так, гній може піти в мʼякі тканини і ускладнити дихання. Якщо за 4 години нагнало абрикосу, то до ранку ще більше часу … уявляєте що буде?! Треба прочистити канал.
Пʼятий зуб знаходиться близько до гайморовоі пазухи, якщо гній туди попаде … не буду лякати, краще не чекати ранку і їхати зараз
автор из_под_тишка • сегодня в 00:13
Ответ дляН@Диете
Він нижній, не верх
Н@Диете• сегодня в 00:15
Ответ дляиз_под_тишка
Він нижній, не верх
Тоді гній піде під щоку і язик…
автор из_под_тишка • сегодня в 00:19
Ответ дляН@Диете
Тоді гній піде під щоку і язик…
Подивлюсь годину -дві, як буде збільшуватись, визову швидку
А ви лікар? Питання є
Н@Диете• сегодня в 00:37
Ответ дляиз_под_тишка
А ви лікар? Питання є
У подруги сестра померла. Набирався флюс, попала інфекція, абсцес і перекрило дихальні шляхи. Сорі, що на ніч + ви в такому стані.. Тому й раджу не чекати.
В мене була історія з 8-кою - защемило рот, не могла взагалі відкрити. З 5-кою теж - стоматолог не до кінця прочистив канал і поставив коронку. Почав набиратись гній до гайморовоі пазухи. Терміново видаляли .
Побувала в щелепно лицьовій , там такі клієнти - замість щоки «мʼяч» …так розпухло((