из_под_тишка• 08 декабря в 23:44

Дівчата стоматологині, хто не спить, хелп.

В середу видалила вісімку, ще один був на видалення наступною чергою. В суботу почав турбувати, вчора вже болів. Сьогодні хотіла всунутись до свого стоиатолога, ніяк він взагалі до середини дня приймав. Наступний прийом аж у середу. Думала завтра піду кудись, а ввечері зуб боліти пепестав і нагнало щоку, распирає. Тут питання, я до ранку доживу чи зараз кудись їхати надо терміново? Чоловік примусив випити аугментин. Вже начиталася, хоч зараз біжи. А там комендантська.
Ну і Харків якщо підкаже куди з таким звернутись, буду вдячна!
автор из_под_тишка • 09 декабря в 13:33
Ответ дляН@Диете
Фух, видихаємо)) добре, що все ок!)) швидкого одужання)
Дякую! Також сподіваюсь все стухне та загоїться швидко.