ЖонДуан• 09 декабря 2025
Невже материнство це так погано?
Всім привіт!
Невже материнство це так погано?
У мене немає дітей, але задумуюсь про них. По віку вже далеко за 30.
Подруги усі теж в 80% бездітні. А у тих у кого є малеча - кажуть, що це жахливо і одне пекло.
В Threads часто підлітають пости про материнство - в коментах - все те саме, що це пекло, це тюрма, свобода лишилася на родильному столі, краще вже не буде, А тільки гірше.
Чи справді, то так усе погано? У мене немає рожевих окулярів - розумію, що неспання, менше часу на себе, і т.д.
Але це ж ніби доросле життя, і це має бути норм взяття відповідальності за когось? Чи як то?
Хочу почути, що не все так погано)))
Невже материнство це так погано?
Хочу почути, що не все так погано)))
Зараз на дієті• 09 декабря 2025
Ответ дляПушкининиана
Так не все по залёту даже первого рожают. ,Не говоря уже о втором и третьем. Женщины спокойно аборт делают , если ребёнка не хотят.
спокойно?:)))) так не все же!
Зараз на дієті• 09 декабря 2025
Ответ дляЦвірінь
Пропаганда
Наконец-то женщины стали открыто говорить что это не всегда счастье
ну в 90%. жалкие 10% - да, может и можно назвать счастьем
Сиреневенькая• 09 декабря 2025
Ответ дляЖонДуан
Та чоловік адекватний наявний. Просто цікаво як у інших людей.
всмысле адекватный ? ну вот напишите - что он делает по дому? моет посуду? готовит еду ? сам себе стирает ?
Цвірінь• 09 декабря 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
Важко, коли нема нормального фінансового забезпечення і моральної та фізичної підтримки. Але навіть в таких умовах жінки виживають, ще й інколи стають щасливими.))
Ключевое- иногда
Цвірінь• 09 декабря 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Зараз всілякими способами намагаються скоротити чисельність населення
От зараз пішла нова хвиля - Нащо тобі ще хтось? Живи все життя для себе!
Трольте далі, піпл хаває, критичного мислення в більшості немає
И отлично
Жизнь одна. Человек может прожить как хочет
А не как раньше-замуш и 5 детей
Ранковий базар• 09 декабря 2025
Ответ дляЖонДуан
Мама каже, що це все фігня, що треба легше на світ дивитися.
Та просто сестра двоюрідна вже 2 роки як мама - жаліється, що це пекло і все фігово. Заходиш в інтернет, і там інші мамки - з тими самими фразами)
Без денег-пекло,с-нормально
Пишущаяся• 09 декабря 2025
Ответ дляАльдебаран
Насколько легче нужно смотреть на мир? 😅 дети хотят есть, одеваться, иногда болеют, им нужны школы, кружки, развлечения, игрушки.
Так и вам самой нужно то же самое.
Только ваши игрушки и развлечения ещё дороже
Кукусик• 09 декабря 2025
Ответ дляЖонДуан
Та тут згодна, що краще народжувати до 30. Але зараз майже у 35 зовсім інший мозок і погляд на життя
Что вы имеете ввиду?
Цвірінь• 09 декабря 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Вам 30+
Вам дійсно потрібні думки інших людей?
Хто хоче дитину - народжує, в не створює теми.
Одна моя знайома народила в 37 єдину доньку. Зараз вона каже - це найкращий проект мого життя. Я з нею згодна. Діти - це прекрасно, це наша майбутнє.
А тепер слідкуйте, скільки фіолетових мордяк мені зараз втулять 😁
Вам дійсно потрібні думки інших людей?
У друга родилась дочка с дцп
Тяжёлым.
Как думаете, что он говорит?
Тяжёлым.
Как думаете, что он говорит?
Пушкининиана• 09 декабря 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Херово дуже егоїстам. Ті, хто звик обхажувати тільки себе любімую. Хто не готовий жити заради когось, кого дратують будь-які напряги. Після 1 дитини в мене прямо депресія була. Так, я трохи егоїстка. Все не так, не можеш жити як звикла раніше і т.п. Першу в 31 народила. На другу єлє наважилась, в 38. І це небо і земля. Все набагато простіше, все знаєш, всі лайфхаки, як спростити собі життя)) і починаєш кайфувати від материнства. Особливо, що старша допомагає з меншою, любить гратися, це дуже виручає. Звісно, в кожній сім´ї по різному. Ви не знаєте, як буде у вас. Але моя вам порада - не дивіться оцих відосіків і не читайте тих мамочок - особливо тих, що в жаху від материнства. Бо будете накручувати себе і мимоволі так ставитися до дітей, як і вони. В кожного свій шлях. Ви просто повинні зрозуміти, чи ви готові морально жити заради когось ще, а не лише для себе, все зміниться у Вас. І особливо перші роки - муситимете підлаштовуватися під дитину. І да, те як ви відноситеся до чужих дітей - не означає, що до своїх буде те саме. Чужі діти мене дратують, своїх люблю
Да не всем эгоистам хреново. Я тоже эгоистка и всегда забочусь в первую очередь о себе. Но ребёнок меня не особо напрягает. К чужим детям равнодушна, а своего люблю. И муж по полной вовлечён в воспитание ). Тут наверное много зависит от настроя
Пушкининиана• 09 декабря 2025
Ответ дляЗараз на дієті
У вас есть дети и вы несчастливы от того что их родили ?
Я тертий жук• 09 декабря 2025
Автор, ну бывает сложно. Да, все меняется и какое-то время свои хотелки придется убавить в угоду ребенку, по крайней первые годы, потому что он сам себя ни покормит, ни оденет, в больницу не сводит, на улицу не выведет прогулять, спать не уложит и т.д. Даже если вам не хочется, вы не в настроении, болеете - придется вставать и делать.
Но любовь к своему ребенку перекрывает все эти неудобства) некоторые говорят, что любви у них не появляется - тогда не знаю, как эти женщины себя чувствуют. Но у большинства эта бесконечная любовь есть и ничего в жизни мне в конечном тоне не приносило столько радости, сколько ребенок :)
Ответ дляпарИла я парИла
серйозно, критичного мислення немає у тих, хто не народжує?)))) їх скільки у відсотках - менше 1. по-моєму, купа піплу плодиться, бо так треба. почитайте тут навіть історії, люди таке про батьків розповідають, що волосся дибом стає.
Ответ дляЖонДуан
Чому саме тролінг?
Я навпаки хочу почути щось хороше, в не один негатив)
автор, моя подрруга родила в 44 і на 7 небі від щастя. але там нормально грошей у них - вони обоє сидять з дитиною (не працюють поки) в Європі і дуже стомлюються, тому ще няню найняли.
я вирішила давно, що я такого не потягну, тому і чайлдфрі.
у кожного свій світогляд та набір ресурсів
Зараз на дієті• 09 декабря 2025
Ответ дляПушкининиана
а у вас?
Дідова баба• 09 декабря 2025
Оте про що ви пишете - неспання, несвобода, то така фігня. Здорова дитина то щастя, нескучне життя повне турбот і дитячої ласки. А от дитина з особливостями розвитку чи хворобою, що не лікується, а лише коректується, - то хрест. І таких дітей зараз родиться дуже багато. Ви до цього готові?
Готові любити будь якою свою дитину?
Може ще третю?• 09 декабря 2025
Ответ дляЗараз на дієті
залет, не? не слышали?
второй? третий? не, не слышала
Коко На Страже• 09 декабря 2025
Обожнюю дітей і хотіла б їх п´ятеро.
Але зрозуміла це ще років у 20.
Млинець Мій• 09 декабря 2025
Ответ дляЖонДуан
Та чомусь люди рідко хорошим діляться)
Щоб не зурочили😂
Млинець Мій• 09 декабря 2025
Ответ дляЖонДуан
Чужий досвід вам нічого не дасть)
Діти теж різні.
Свисток ля-минор• 09 декабря 2025
Не розумієте, вибачте. Материнство це по різному. Але діти це дорого і важко, це правда.
Свисток ля-минор• 09 декабря 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Ну давайте, наведіть хоч один аргумент, чому з точки зору логіки треба народжувати дітей? Не вийде, вибачте, логічних аргументів не існує. Це лежить в інший площині. І якраз люди з ’критичним мисленням’ все прекрасно розуміють, що ніякої критики з точки зору логіки ідея материнства/батьківства не витримує.
Галя із Дарниці• 09 декабря 2025
Бо зараз багато інфантильних молодих людей, тому сприймають материнство як пекло. Або плодяться, але діти ростуть як бур´яни.
Доросла відповідальна людина знає для чого народжує і отримає від цього задоволення.
Свисток ля-минор• 09 декабря 2025
Ответ дляАльдебаран
Я где-то написала о каре небесной? Легче смотреть на мир в разрезе «даст зайку, даст и лужайку»? Или легче смотреть на мир и в случае чего не грузиться тем, что ребенок съел пельмени на ужин, а не заботливо приготовленные мамой паровые котлетки? Это немного разные вещи, не находите?
Це до того часу, доки до гастроентеролога не дійшли) яка легкість? А тому, що дитина сама почала ніс шмаркати? Легше дивитись на +39, сидячи біля ліжка 4/4 (добре, як є з ким). Чи нехай собі, проснеться - ТОВ добре, ні то ще народимо? Про яку ’легкість’ можна говорити маючи дітей?
Показушница• 09 декабря 2025
Очень много инфантильных безответсвенных мужчин подростков. И сразу рассмотреть это часто сложно. Потому что до детей и после ведут они себя по-разному. Если бы большаяя часть мужчин былаопорой, поддержкой во всех смыслах, то это не было бы адом для женщины. А в итоге, что она получает: весь быт на ней, бессонные ночи с ребенком годами, потерянный стаж и карьера, упреки за 3 сраные копейки от кормильца убогого и от этого еще больший стресс.
Свисток ля-минор• 09 декабря 2025
Ответ дляKseniyaFomina
Все дуже просто: якщо ви хочете людину схожу на вас, якій ви покажете всі прекрасні моменти життя , обіймати її, любити і оберігати - то народжуйте! І ніяке коло і ніякі чоловіки, друзі, коти, гроші.. не замінять вам цю людину!
Хи. Старша схожа на свекруху))) малий на чоловіка))) схожість вам ніхто не гарантує
Зараз на дієті• 09 декабря 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
вы четко описали совковое поколение а не современное. те именно плодились - общественное давление, отсутствие контрацептивов и да - дети росли как бурьян.
Показушница• 09 декабря 2025
Ответ дляАльдебаран
В этом ваша мама абсолютно права. Но для рождения ребенка неплохо иметь адекватного мужа. И на берегу, так сказать, договориться обо всем, потому что как минимум на время декрета вы будете в некоторой степени зависеть от него. Да и вообще по жизни лучше распределить обязанности, чтоб потом не падать в обморок: он лежит на диване или в компе с утра до ночи, а на ней дети, дом, работа, собака и прочее прочее
Ну я договорилась на берегу. Был он адекватный до. Он был инициатором семьи. В итоге я получаю треш примерно, как у многих. Не всегда все можно разглядеть до. Часто они маскируются хорошо, одевают маски, притворяются, пока ты не забеременеешь и тогда он знает точно, что ты никуда не денешся, что ты сейчас максимально уязвима и зависима.