ЖонДуан• сегодня в 10:45
Невже материнство це так погано?
Всім привіт!
Невже материнство це так погано?
У мене немає дітей, але задумуюсь про них. По віку вже далеко за 30.
Подруги усі теж в 80% бездітні. А у тих у кого є малеча - кажуть, що це жахливо і одне пекло.
В Threads часто підлітають пости про материнство - в коментах - все те саме, що це пекло, це тюрма, свобода лишилася на родильному столі, краще вже не буде, А тільки гірше.
Чи справді, то так усе погано? У мене немає рожевих окулярів - розумію, що неспання, менше часу на себе, і т.д.
Але це ж ніби доросле життя, і це має бути норм взяття відповідальності за когось? Чи як то?
Хочу почути, що не все так погано)))
Невже материнство це так погано?
Хочу почути, що не все так погано)))
Зараз все скажу• сегодня в 12:35
Мне больше всего понравились Ваши слова: Але це ж ніби доросле життя, і це має бути норм взяття відповідальності за когось?
Вот это 100%! Те, кто пишет, что им некогда сходить на ногтики - махровые эгоистичные пустышки. И Ваша двоюродная сестра туда же, в ту же компанию. Если у тебя появляется ребенок, то хочешь ты или не хочешь, жизнь будет крутиться вокруг него. И это нормально. Собака или другое млекопитающее, родив потомство, не бегает за бабочками, а лежит, даже голодная, но кормит и охраняет потомство. А человеческие мамашки плачут, что ограничили свободу передвижения, как будто это главнее ребенка. Эгоистки и полные дуры.
Кукусик• сегодня в 12:40
Ответ дляЗараз все скажу
Сравнивающие себя с собаками женщины,тоже недалёкого ума люди так-то))
парИла я парИла• сегодня в 12:44
Ответ дляСвисток ля-минор
Ну давайте, наведіть хоч один аргумент, чому з точки зору логіки треба народжувати дітей? Не вийде, вибачте, логічних аргументів не існує. Це лежить в інший площині. І якраз люди з ’критичним мисленням’ все прекрасно розуміють, що ніякої критики з точки зору логіки ідея материнства/батьківства не витримує.
🙂
Я вже давно нічого нікому не доводжу і не наводжу.
Людям властиво помилятись. Нехай що хочуть думають, мені байдуже
парИла я парИла• сегодня в 12:45
Ответ дляMarmu
серйозно, критичного мислення немає у тих, хто не народжує?)))) їх скільки у відсотках - менше 1. по-моєму, купа піплу плодиться, бо так треба. почитайте тут навіть історії, люди таке про батьків розповідають, що волосся дибом стає.
От і у вас його нема, бо навіть прочитати написане не можете. Робите якісь свої висновки і перекручуєте. Я не збираюсь вас ні в чому переконувати
Зараз все скажу• сегодня в 12:56
Ответ дляКукусик
Кто далекого ума, тот понял, так-то))
Пульт от линолеума• сегодня в 12:57
Ответ дляАльдебаран
В этом ваша мама абсолютно права. Но для рождения ребенка неплохо иметь адекватного мужа. И на берегу, так сказать, договориться обо всем, потому что как минимум на время декрета вы будете в некоторой степени зависеть от него. Да и вообще по жизни лучше распределить обязанности, чтоб потом не падать в обморок: он лежит на диване или в компе с утра до ночи, а на ней дети, дом, работа, собака и прочее прочее
И как это поможет пережить подростковые тараканы?
ЖонДуан
• сегодня в 13:21
Ответ дляСиреневенькая
всмысле адекватный ? ну вот напишите - что он делает по дому? моет посуду? готовит еду ? сам себе стирает ?
Моет посуду, помогает готовить, делает мне кофе 2 раза в день, пропилесосить квартиру на нем, слаживает вещи с сушки, снимает показатели по счётчикам и платит коммунальные, ремонтирует дома все, улучшает наш быт, вдвоем смотрим на котом. Когда я приехала с отдыха наготовил еды на целую неделю к моему приезду. Может полить вазоны, помыть мою обувь.
Короче, все что я его попрошу всегда поможет и не откажет.
Сиреневенькая• сегодня в 13:22
Ответ дляЖонДуан
ну то таке....
а квартира на кого оформлена ?
ЖонДуан
• сегодня в 13:24
Ответ дляСиреневенькая
ну то таке....
а квартира на кого оформлена ?
Общая, куплена в браке. У меня есть квартира добрачная.
Сиреневенькая• сегодня в 13:24
Ответ дляЖонДуан
ну тогда одного точно можна рожать
Пишу_граммотно!• сегодня в 13:32
Ответ дляАльдебаран
У многих почему-то принято родить одного ребенка в молодой семье и трем поколениям вращаться вокруг него)
Зато такое материнство в радость - молодая пара может чуток расслабиться, сходить в гости куда-то вдвоем, поехать. Чем плохо?
Пишу_граммотно!• сегодня в 13:35
Ответ дляАльдебаран
Насколько легче нужно смотреть на мир? 😅 дети хотят есть, одеваться, иногда болеют, им нужны школы, кружки, развлечения, игрушки.
Мама автора так пишет потому что в ее время никто так основательно не занимался детьми. На кружки ходили сами дети, никто не занимался ранними развивашками и подобным. Каникулы - на лето отправили в бабушке в село и отлично) с таким подходом ии3х детей можно иметь не напрягаясь
Пошаманю• сегодня в 13:47
Ответ дляКукусик
Материнство-добровольное рабство,это факт. Хорошо,что я родила в 24, отстрелялась по молодости и сейчас уже более менее свободна. Рожать в 35+ лично для себя не рассматривала бы,даже при наличии очень серьезной финансовой подушки, ибо дело не в деньгах
Ну то ви вимотані з 24 років, то звичайно після 35 вже не народжували і не проходили б це знову.
А люди, які до 35 років жили лише для себе, з радістю доглядають дітей після 35, і вже не хочеться тих гульок, клубів і рвати пʼяту точку за карʼєру. Хочеться домашнього режиму і гуляти парками з книжками і візочком
Мэри Попкинс• сегодня в 13:48
Ответ дляЖонДуан
Мама каже, що це все фігня, що треба легше на світ дивитися.
Та просто сестра двоюрідна вже 2 роки як мама - жаліється, що це пекло і все фігово. Заходиш в інтернет, і там інші мамки - з тими самими фразами)
Я вийшла заміж в 30, і майже всі заміжні подруги розказували як там фігово і що мені то не треба, а в мене завжди була думка, якщо так погано, чому не розводяться тоді?
Меньше слухайте, дивлячись як сприймати, можна насолоджуватись материнством, в можна сприймати як тягар. Єдине, що можу сказати, якщо в матеріальному плані все гуд, то це набагато легше.
Горня капучіно• сегодня в 14:04
Чесно, я не хотіла дитину. Просто давило суспільство і чоловік. І так, 11 рік я в тюрмі!
Не кую, не мелю• сегодня в 14:05
Ответ дляЖонДуан
Вы явно еще не доросли, раз подобные вещи спрашиваете на форуме. Материнство так же как и брак у каждого по-своему. Ежедневная работа над отношениями, и радость, и болезни, и сложности, и достижения. И все поставляется только в комплекте. Просто одни видят и запоминают одно плохое, а другие видят много хорошего.
Как будет у вас - никто не знает. Вспомните, какие у вас впечатления остаются от поездок. Если вы помните кто вам на ногу наступил или посмотрел не так, то и к ребенку будете придираться.
У меня трое. Ужасов не расскажу. Для меня дети - это естественно может именно поэтому мне материнство приносит радость
Не кую, не мелю• сегодня в 14:08
Ответ дляЖонДуан
Та чомусь люди рідко хорошим діляться)
Эволюционное приобретение. Раньше чтобы выжить надо было вовремя заметить опасность и рассказать о ней. А теперь риска для жизни минимум, но умение замечать и обсасывать гадости никуда не делось. Учитесь замечать хорошее, учитесь делиться хорошим, комплименты говорить и жизнь к вам тоже будет благосклонна. Что человек излучает, то ему и возвращается
Не кую, не мелю• сегодня в 14:09
Ответ дляЖонДуан
Муж к ребенку готов)))))
парИла я парИла• сегодня в 14:15
Ответ дляMarmu
та звичайно, не збираєтеся, для того ж аргументи потрібні, а ви тільки гаслами умієте розмовляти.
Ви серйозно вважаєте, що я вам повинна наводити аргументи? Не бачу в цьому потреби.
Я приймаю те, що в людей може бути інакша думка, ніж у мене. Я це приймаю, ви - ні. Чому? Шукайте аргументи самостійно, якщо вам це потрібно
Латвийские_Номера• сегодня в 14:16
Якщо є допомога, то все нормально. Якщо немає допомоги, то дуже важко. Я тут читаю, як дівчата відправляють дітей бабусям на вихідні і заздрю. Хоча б на кілька годин.
Молчалка• сегодня в 14:25
Ну Ви маєте прийняти той факт, що материнство змінить життя. На краще чи на гірше, це вже залежить від багатьох факторів. Але однозначно, так як було вже не буде., хто б що не казав.
Это офигенно. Ты как присутствуешь при зарождении Вселенной. Каждый день происходит что-то удивительное, пусть и совершенно крошечное по масштабу.
Не знаю, у меня никакого негатива, кроме недосыпа, но и с этим постепенно становится проще.
Но обязательно нужен хороший муж, настоящий напарник , и самое банальное деньги.
МояХатаЗкраю• сегодня в 14:44
я можу сказати, що якщо з вами разом люблячий чоловік, у вас гармонія у родині, то материнство це щастя. Важко, коли ти сама і побут, і робота, і дитина.
Кукусик• сегодня в 14:53
Ответ дляПошаманю
Да, согласна, у каждого свой путь и решения,которые подходят только нам самим. И советы все дают соответственно своим убеждениям и опыту,это нормально и логично
СКИБИДЫШь• сегодня в 15:01
та це не погано, це просто ІНШЕ життя, ніж життя без дітей. І ніколи воно не буде таким самим, всі ці історіі ’ми живено старим життям, просто з дитиною’ - це все чухня. Ні не живете ви старим життям, бо в старому житті ви не встаєте в 2 ночі когось годувати чи прибирати ригачки чи міряти температуру. В старому житті ви їдете відпочивати коли хочете, а не коли канікули. І куди хочете, а не туди, де є картопля фрі і нагетси і аквапарк. В старому житті вам раптово подзвонила подружка в 19 в п’ятницю і запросила в кіно, а в новому житті у вас є пасажир, якого нема з ким залишити, якщо не спланувати зазадалегідь. В старому житті ви купляєте під новий рік нову сукню, а не лего-залізницю. Це просто ІНШЕ життя, не хороше і не погане
Сонячний день• сегодня в 15:09
в мене два хлопця , дуже тяжкі діти , треба мати залізні нерви, тому народжувати треба до 30 поки ще є запас нервової системи
Вільний митець• сегодня в 15:22
Ответ дляЖонДуан
Я хотіла, почитати, щось приємне. Тому що моє коло спілкування говорить, що це погано і що немає нічого хорошого
В матиринстві є дві сторони- важка і приємна. Матиринстві важке і фізично і психологічно, але ж ті емоції що дарує дитина, вони незамінні, це ваша людина, це велика любов, якщо ще і пощастить з гарною дитиною з нормальним характером і нейротиповою, то це подарунок долі
Не цілуюсь з бодуна• сегодня в 15:23
Ответ дляЖонДуан
мені 43, було важко в першу вагітність, але ніколи не вважала материнство пеклом, як і майже всі мої подруги.
Мені здається молоде покоління взагалі не пристосовано толерувати напругу і дискомфорт, тому їм це все пекло. Якась тотальна інфантилізація.
А якщо ти ще сам емоційно незріла дитина, то навіщо тобі свої діти?)