ЖонДуан• сегодня в 10:45
Невже материнство це так погано?
Всім привіт!
Невже материнство це так погано?
У мене немає дітей, але задумуюсь про них. По віку вже далеко за 30.
Подруги усі теж в 80% бездітні. А у тих у кого є малеча - кажуть, що це жахливо і одне пекло.
В Threads часто підлітають пости про материнство - в коментах - все те саме, що це пекло, це тюрма, свобода лишилася на родильному столі, краще вже не буде, А тільки гірше.
Чи справді, то так усе погано? У мене немає рожевих окулярів - розумію, що неспання, менше часу на себе, і т.д.
Але це ж ніби доросле життя, і це має бути норм взяття відповідальності за когось? Чи як то?
Хочу почути, що не все так погано)))
Невже материнство це так погано?
Хочу почути, що не все так погано)))
Бентливуман• сегодня в 10:49
Що ваша мама каже?
Тредс.... цікаво, якщо вам далеко за 30 і ви сприймаєте життя через призму коментів в інтернеті, то не народжуйте, а то викинути прийдеться дитину.
З вишневого садка• сегодня в 10:48
Ні, це взагалі не жахливо, це приємно. Мені подобається
але я всіх дітей люблю, не тільки своїх)
Кондуктор троллейбуса• сегодня в 10:49
Не всі готові до перекроювання свого життя. Якщо ви будете намагатися в попереднє життя (до дітей) вбудувати дітей, то тоді й настає розчарування. Якщо приймите нову реальність, що допоки дитина маленька і вам потрібно задовольняти її потреби – буде легше
Альдебаран• сегодня в 10:49
Все не так плохо, но нелегко однозначно. Если вам за 30 и вы такие вопросы задаете, то скорее всего уже не стоит)
...аяприкольная• сегодня в 10:49
Я тут недавно прочитала страшну історію: моя сестра пішла від чоловіка з 5 річною дитиною, але в неї була молода мама, сестра, брат і бабця з дідусем ще досить в свідомому віці, тому якось вони дали собі раду»
Це напевно автор тих самих історій в тредс
ЖонДуан
• сегодня в 10:50
Ответ дляБентливуман
Що ваша мама каже?
Мама каже, що це все фігня, що треба легше на світ дивитися.
Та просто сестра двоюрідна вже 2 роки як мама - жаліється, що це пекло і все фігово. Заходиш в інтернет, і там інші мамки - з тими самими фразами)
Альдебаран• сегодня в 10:50
Ответ для...аяприкольная
У многих почему-то принято родить одного ребенка в молодой семье и трем поколениям вращаться вокруг него)
Шиворот Навыворот• сегодня в 10:51
Ну просто люди зараз не хочуть відмовлятись від свого комфорту. А материнство -то багато всілякого дискомфорту. Також болісно це сприймають ті, хто погано переносить зруйновані плани. Бо як є діти, важко щось планувати.
Директор Пляжу• сегодня в 10:51
Люди разные, для кого-то дети это счастье, для кого-то тюрьма, как Вы написали, главное понять это до рождения ребёнка.
У меня двое детей, сейчас им 26 и 16 лет, я рада, что они есть у меня, для меня они счастье.
Альдебаран• сегодня в 10:52
Ответ дляЖонДуан
Насколько легче нужно смотреть на мир? 😅 дети хотят есть, одеваться, иногда болеют, им нужны школы, кружки, развлечения, игрушки.
...аяприкольная• сегодня в 10:52
Ответ дляАльдебаран
При чому з двох сторін, наче, тобі всі винні, а потім зе та дитина всім винна, обсуждати кожен пук і узгоджувати зі всіма родичами
Альдебаран• сегодня в 10:52
Ответ для...аяприкольная
💯
Альдебаран• сегодня в 10:54
Ответ дляПриму в дар
Авторко, ви ж так само для тредс пишете. Таку ж дурню.
Она оттуда копирует)
ЖонДуан
• сегодня в 10:54
Ответ дляПриму в дар
Не зрозуміла, з чого ви це взяли?
Приму в дар• сегодня в 10:55
Ответ дляЖонДуан
Не зрозуміла, з чого ви це взяли?
Та от і з цього теж
Млинець Мій• сегодня в 10:56
Ответ дляЖонДуан
Чому у мене рекомендації інші?)))
Й немає, що все жахливо.
Або я бачу й хороше, а ви сприймаєте й зчитуєте лише, що жахливо.
Запорука материнства в кайф - хороший чоловік
Й немає, що все жахливо.
ЖонДуан
• сегодня в 10:56
Ответ дляАльдебаран
Та не в цьому плані, то зрозуміло, що дітям багато треба. Що не треба з усього робити трагедію)
Кукусик• сегодня в 10:56
Материнство-добровольное рабство,это факт. Хорошо,что я родила в 24, отстрелялась по молодости и сейчас уже более менее свободна. Рожать в 35+ лично для себя не рассматривала бы,даже при наличии очень серьезной финансовой подушки, ибо дело не в деньгах
Борщичок• 2 часа назад
А что в этой жизни однозначно хорошо? Кто-то в качалку ходит 5 раз в неделю, а кому-то не нравится. Решение женщины рожать или не рожать, со всеми недостатками и выгодами своего решения.
ЖонДуан
• 2 часа назад
Ответ дляМлинець Мій
Чому у мене рекомендації інші?)))
Й немає, що все жахливо.
Та чомусь люди рідко хорошим діляться)
Чумацький Шлях• 2 часа назад
Важко, коли нема нормального фінансового забезпечення і моральної та фізичної підтримки. Але навіть в таких умовах жінки виживають, ще й інколи стають щасливими.))
Альдебаран• 2 часа назад
Ответ дляЖонДуан
В этом ваша мама абсолютно права. Но для рождения ребенка неплохо иметь адекватного мужа. И на берегу, так сказать, договориться обо всем, потому что как минимум на время декрета вы будете в некоторой степени зависеть от него. Да и вообще по жизни лучше распределить обязанности, чтоб потом не падать в обморок: он лежит на диване или в компе с утра до ночи, а на ней дети, дом, работа, собака и прочее прочее
ЖонДуан
• 2 часа назад
Ответ дляКукусик
Та тут згодна, що краще народжувати до 30. Але зараз майже у 35 зовсім інший мозок і погляд на життя
парИла я парИла• 2 часа назад
Зараз всілякими способами намагаються скоротити чисельність населення
От зараз пішла нова хвиля - Нащо тобі ще хтось? Живи все життя для себе!
Трольте далі, піпл хаває, критичного мислення в більшості немає
ЖонДуан
• 2 часа назад
Ответ дляАльдебаран
Та чоловік адекватний наявний. Просто цікаво як у інших людей.