Доброго дня! Дівчатка, хочу застерегти Вас, щоб Ви не потрапили у таку халепу, як потрапила я! На минулому тижні у четвер, я попросила на нашій порадниці допомоги у купівлі шубки Sinsay в іншому місті, для моєї донечки на ДН тому, що у наших магазинах потрібного розміру не було, а онлайн всі ці шубки на той момент були вже розпродані. І тут одна наша форумчанка, дуже активно виявила бажання мені допомогти у купівлі потрібної мені шубки. А я у той момент була така заклопотана, що навіть не зайшла жо неї на сторіночку і не глянула на відгуки (знаю, що сама винна, можете мені про це навіть й не писати). В особистих повідомленнях я з нею спиралась і вона дала мені свій номер Телеграм і подальше спілкування у нас з нею відбувалось вже саме там. В четвер вона типу поїхала до магазину, але була тривога і вона не змогла туди зайти, а у п´ятницю ввечорі я її вже пишу повідомлення, що не потрібна та шубка, щоб вона зайвий раз не їздила до магазину, але вона мені пише, що вже у магазині, хоча у Полтаві (вона саме звідти) на той момент тривала повітряна тривога, але вона написала мені, що вона вчинила там скандал і її пустили до магазину) Зробила фото у магазині потрібної мені шубки і написала номер своєї картки для перерахунку коштів. Я її відразу ж перерахувала кошти у сумі (1200 гривень за шубку+250 гривень за її послуги це було моє особисте бажання). Після того вона мені написала, що сьогодні вже не встигне відправити мені шубку тому, що НП працює до 20:00, а на той час вже була 20-та година вечора. Написала, що віправить у суботу, але так і не відправила і на моє повідомлення не відреагувала ніяким чином, у неділю я її ще раз написала повідомлення і вона мені відповіла, що сьогодні точно відправить, а у суботу не відправила тому, що захворіла. Я її сказала, що прочитала всі відгуки на цьому сайті в продавалці і всі покупці пишуть, що вона шахрайка і що я йду писати заяву до поліції, але вона мені відповіла, що ці мої "погрозки" її зовсім не цікаві і що сьогодні вона мені все ж таки відправить шубку. Звісно ж, що у неділю також ніякого відправлення не було. А ось у понеділок о 6:11 ранку мені приходить повідомлення від НП, що до Вас їде відправлення. Сьогодні на пошті я сплатила майже 100 гривень перед тим, як відкрити комірку поштомату на НП і отримала ж я те довгоочікуване відправлення. Як то кажуть ожидание и реальность, очікувала там побачити шубку Sinsay, а замість того отримала, якийсь секонд-хенд.
Дівчатка, тут моя вина це я саме чудово розумію, але я тут ще з 2012 року і таке вперше особисто зі мною сталось. Звісно ж, що донечка тепер залишилась без свого такого омріяного подарунку на ДН, я втратила гроші, але справа навіть не у цьому всьому, а у тому, що ось такі шахрайки, знаходяться тут посеред нас тому, будьте обережні, будь ласка. Я написала заяви до місцевого відділку поліції та до Кіберполіції, звернулась в абанк (вона мені давала реквізити саме цього банку) про блокування її рахунку так, як вона шахрайка.
Ну а особисто для мене - життєвий урок, що не потрібно ось просто так сліпо, довіряти людям!
Ответ дляБабка-ежика
Та ні, нереально. По камерах подивляться в обох відділеннях. Якщо хтось буде в цілому займатись цим, звісно
Вона відправляла з поштомату у Полтаві, але я отримувала відправлення у поштоматі котрий знаходиться на самому відділенні НП пошти і було проведено відео та фото фіксацію, а також розпакування відправлення все зафіксовано на відео та фото матеріалах.
Бабка-ежика• 09 декабря в 22:03
Ответ дляЖизнь прекрасна
Ну от.. Я б поборолась на вашому місці, якщо є сили. Не в грошах діло ( хоча й це також)ж, але сума невелика, можна махнути рукою). Але ж справа в тому, що людина совісті взагалі не має. І це, загалом, шахрайські дії.
Ответ дляБабка-ежика
Дякую! Я не збираюсь відступати. І діло тут звісно ж зовсім не у грошах. Шахрайка повинна бути покарана згідно Закону і крапка.
Ms. Анонимная• 09 декабря в 22:31
Ответ дляЖизнь прекрасна
А чому мій профіль у Вас викликав такі емоції? Щось я не зовсім зрозуміла, поясніть мені, будь ласка?
Удалено администрацией...
Ответ дляMs. Анонимная
Удалено администрацией...
Я? У Вас є докази, щоб мене так називати, якщо ні, тоді попрошу Вас, бути більш коректнішою у своїх висловлюваннях стосовно мене! Чому Ви під анонімом постійно пишете? Відкрийтесь. Я ж пишу відкрито, а Ви чомусь ні, чесна Ви наша! Подивитись на Ваш профіль. А то мені чомусь здається, що Ви не далеко від цієї шахрайки пішли. Ви, не поліція і виправдовуватись перед анонімом, я не збираюсь.
Ms. Анонимная• 09 декабря в 22:37
Ответ дляЖизнь прекрасна
Вот и отлично. Не оправдывайтесь и спать ложитесь.
Ответ дляMs. Анонимная
Удалено администрацией...
Доречі, у чому ж тут мої гастролі на цьому сайті проявляються?! Моя гостьова каже сама за себе. Витрачати час на безглузді переписування з Вами, я не маю зовсім ніякого наміру!
Ответ дляMs. Анонимная
Я знаю, коли мені потрібно лягати спати і це аж ніяк не Вам вирішувати! За собою, будь ласка, дивіться анонім...
Ответ дляАноним ФЕЯ
помню вашу тему, вот это да, неожиданно конечно, я тоже из Полтавы, ФИО этой чудо женщины есть у вас?
Удалено автором
Ответ дляПродаю витрішки
Дуже шкода автор що так вийшло
Дякую Вас! Знаєте, це далеко не саме страшне, що може статись, але звісно не приємно, коли ти вважаєш нашу порадницю чимось вже майже рідним (я тут з 2012 року) і довіряєш людям на цьому форумі, а виходить, що серед нас є ось такі шахрайки. Але я все ж таки не перестану любити нашу порадничку із-за якоїсь одної ось такої людини. Тут здебільшого майже всі доволі таки, добрі та розумні дівчата, котрі не раз мені давали дійсно дієві поради і не тільки лише своїми порадами мені допомагали. Тому дякую всім! Все добре.
Продаю витрішки• 10 декабря в 00:17
Ответ дляЖизнь прекрасна
Дуже добре що намагаєтеся сприймати усе з позитивом,нехай це буде остання проблема і непорозуміння у вашому з донькою житті
Ответ дляПродаю витрішки
Щиро вдячна Вам за підтримку, а головне за розуміння!
Ответ дляАноним ФЕЯ
Доброго раночку! Так є. Доречі, ця Марина має філологічну освіту, ніби-то освічена людина, а виявилась професійною шахрайкою, ось так у житті буває, нажаль...
Ответ дляМолчунья
Почему администрация поддерживает мошенников ?
Удаляя их данные .
Удалено автором
Ось ще за 2018 рік на Советчице є відгук про її шахрайську діяльність. Так само, як і мені замість шубки Sinsay за 1200 гривень, вислала курточку (потріскана вже від старості із еко-шкіри) ціна якої 50 гривень у секонд-хенді тому, що є характерний запах такий, як у речей на вагу.
Раздражевская• 10 декабря в 13:05
Ответ дляМолчунья
Удаляя их данные .
Так админам автор не жаловалась,
Причем тут они?
Она тут выписывает
Причем тут они?
Она тут выписывает
Ответ дляРаздражевская
Так админам автор не жаловалась,
Причем тут они?
Она тут выписывает
Причем тут они?
Она тут выписывает
Я вчора особисто написала повідомлення адміністрації сайту де все чітку пояснила та надала докази її шахрайських дій.
Ответ дляРаздражевская
Так админам автор не жаловалась,
Причем тут они?
Она тут выписывает
Причем тут они?
Она тут выписывает
Ні, це не адміністрація видалила повідомлення, а я особисто це зробила. Я сьогодні вранці все ж таки вийшла на контакт з жінкою котра на мою особисту думку могла бути пов´язана зі Стригіною Мариною (м. Полтава) і вона мені повідомила, що не знає такої особи, як Стригіна Марина (м. Полтава) тому поки факт родинних зв´язків між цими двома особами не доведений поліцією, я вирішила все ж таки видалити особисті дані другої особи. Всі наявні контакти і ПІБ, можливо пов´язаних зі Стригіною Мариною, особисто мною будуть передані до національної поліції і нехай тоді вже вони, перевіряють родинні зв´язки цих осіб. Дякую Вам за увагу до моєї теми!
Країна мрій• 10 декабря в 16:24
Дуже шкода вас і вашу дитину, але гроші ви уже не повернете. Напишіть в кіберполіцію, і потім в іі банк в підтримку, також прикладіть заяву до кіберполіціі. Хоча б нерви ій трохи помотають.
Ответ дляКраїна мрій
Доброго вечора! Щиро вдячна Вам за підтримку та теплі слова! Заяви до Кіберполіції та національної поліції України вже написані, до банківської установи також було звернення, адміністрація даного сайту повідомлена, відгук свій у її гостьовій я залишила.
Пишу_граммотно!• 10 декабря в 19:07
Ответ дляЖизнь прекрасна
Вам досі не зрозуміло хто це пише? Та сама пані, яка вас обманула
Ответ дляПишу_граммотно!
Доброго дня! Знаєте, можливо це й не особисто саме ця шахрайка пише, але це пише людина котра така ж сама, якщо вона у даній темі про шахрайство - підтримала шахрайку. Дякую Вам за підтримку!
Ответ дляЗаліковий троль
Звздц канєшно. Це ж треба бути такою мразотою. А ФІО тварюки є? Чи тільки номер картки був? Може на посилці якісь її дані були?
Доброго вечора! Ось її дані.
Пишу_граммотно!• вчера в 00:16
Ответ дляЖизнь прекрасна
Я хочу вас підтримати і вірю, що справедливість буде. Я знаю, що ви робили для бездомних і хворих тварин, неодноразово з вами спілкувалися, і мені просто боляче від того, що таких людей як ви, ще й підступно обманюють!
Ответ дляПишу_граммотно!
Доброї ночі, сердечно вдячна Вам за підтримку, для мене підтримка набагато важливіша ніж втрачені кошти! Знаєте, я ніколи у своєму житті нікого не обманювала, ніколи нічого не крали і таке інше. І звикла довіряти людям. Навіть ось ця ситуація навчила мене бути трішки обережнішою, але віра в людей зовсім не зникла і для мене це головне, що навіть й ця ситуація, непохитнула мою віру в людей. Я дуже люблю тваринок тому, що вони ніколи тебе не обдурять і будуть з тобою поруч в різних життєвих ситуація, не дивлячись на твій статус, для них це зовсім не важливо. Деяким людям (таким як ця шахрайка) потрібно ще повчитись деяким основним життєвим принципам у тваринок)
І ще раз, дякую Вам!