Доброго дня! Дівчатка, хочу застерегти Вас, щоб Ви не потрапили у таку халепу, як потрапила я! На минулому тижні у четвер, я попросила на нашій порадниці допомоги у купівлі шубки Sinsay в іншому місті, для моєї донечки на ДН тому, що у наших магазинах потрібного розміру не було, а онлайн всі ці шубки на той момент були вже розпродані. І тут одна наша форумчанка, дуже активно виявила бажання мені допомогти у купівлі потрібної мені шубки. А я у той момент була така заклопотана, що навіть не зайшла жо неї на сторіночку і не глянула на відгуки (знаю, що сама винна, можете мені про це навіть й не писати). В особистих повідомленнях я з нею спиралась і вона дала мені свій номер Телеграм і подальше спілкування у нас з нею відбувалось вже саме там. В четвер вона типу поїхала до магазину, але була тривога і вона не змогла туди зайти, а у п´ятницю ввечорі я її вже пишу повідомлення, що не потрібна та шубка, щоб вона зайвий раз не їздила до магазину, але вона мені пише, що вже у магазині, хоча у Полтаві (вона саме звідти) на той момент тривала повітряна тривога, але вона написала мені, що вона вчинила там скандал і її пустили до магазину) Зробила фото у магазині потрібної мені шубки і написала номер своєї картки для перерахунку коштів. Я її відразу ж перерахувала кошти у сумі (1200 гривень за шубку+250 гривень за її послуги це було моє особисте бажання). Після того вона мені написала, що сьогодні вже не встигне відправити мені шубку тому, що НП працює до 20:00, а на той час вже була 20-та година вечора. Написала, що віправить у суботу, але так і не відправила і на моє повідомлення не відреагувала ніяким чином, у неділю я її ще раз написала повідомлення і вона мені відповіла, що сьогодні точно відправить, а у суботу не відправила тому, що захворіла. Я її сказала, що прочитала всі відгуки на цьому сайті в продавалці і всі покупці пишуть, що вона шахрайка і що я йду писати заяву до поліції, але вона мені відповіла, що ці мої "погрозки" її зовсім не цікаві і що сьогодні вона мені все ж таки відправить шубку. Звісно ж, що у неділю також ніякого відправлення не було. А ось у понеділок о 6:11 ранку мені приходить повідомлення від НП, що до Вас їде відправлення. Сьогодні на пошті я сплатила майже 100 гривень перед тим, як відкрити комірку поштомату на НП і отримала ж я те довгоочікуване відправлення. Як то кажуть ожидание и реальность, очікувала там побачити шубку Sinsay, а замість того отримала, якийсь секонд-хенд.
Дівчатка, тут моя вина це я саме чудово розумію, але я тут ще з 2012 року і таке вперше особисто зі мною сталось. Звісно ж, що донечка тепер залишилась без свого такого омріяного подарунку на ДН, я втратила гроші, але справа навіть не у цьому всьому, а у тому, що ось такі шахрайки, знаходяться тут посеред нас тому, будьте обережні, будь ласка. Я написала заяви до місцевого відділку поліції та до Кіберполіції, звернулась в абанк (вона мені давала реквізити саме цього банку) про блокування її рахунку так, як вона шахрайка.
Ну а особисто для мене - життєвий урок, що не потрібно ось просто так сліпо, довіряти людям!
Черный Ловелас• 1 час назад
Ответ дляРедиска Я
и шо воно, не розмовляє?
каже - потужно, незламно, зрада зрада
кнопкодав• 1 час назад
Ответ дляАноним ФЕЯ
вот про нее тема была https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1814960
Я в шоці. 2017 рік, а воно живе, здорове...
ничевока• 1 час назад
Ответ дляВумна вутка
Автор написала, что прислали какой-то секонд хенд. Она видела эту шубу в магазине, не было нужного размера. Так что она может отличить нужную вещь от чего-то ношенного.
Вещь могла просто не соответствовать её ожиданиям. А фото того, что автор получила, упорно не выставляет.
Я-ваш шанс• 1 час назад
Ответ дляничевока
Выше фото🤦🏼♀️
Черный Ловелас• 1 час назад
Ответ дляЖизнь прекрасна
Ось що.
Она походу с себя косуху сняла и вам отправила а в шубке вашей ушла в закат.
Айпишница• 1 час назад
Ответ дляничевока
Ну шубу с курткой сложно перепутать….
Редиска Я• 1 час назад
Ответ дляЧерный Ловелас
каже - потужно, незламно, зрада зрада
ну... то потрібно чіткіше заказувати бажання...
Сама вумна тутички• 1 час назад
Ответ длякнопкодав
Ну, це все, що треба знати про ресурс, як про торгівельний майданчик ’на довірі’.
Я-ваш шанс• 1 час назад
Ответ дляЖизнь прекрасна
Ось що.
Может она перепутала пакеты и кому-то вместо косухи уехала ваша шубка?
Мию вікна у мороз• 1 час назад
Жах
Мені вас по людськи шкода
Тут більшість людей так робить, маю на увазі що просять купити когось
Мені вас по людськи шкода
Кручу хвости• 1 час назад
Ответ дляВумна вутка
Ой... А Вьі видать новенькая здесь. Серое полотенце от синего всем форумом отличали, фигурки на свитере считали, и капюшон нефункциональньій на куртке тоже искали.
Редиска Я• 1 час назад
Ответ дляСама вумна тутички
ну то чого тільки про ресурс... може - про усю країну, разом
кнопкодав• 1 час назад
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ну дали ж посилання на профіль і тему про ії шахрайство ще за 2017 рік, нічого воно не плутало
Редиска Я• 1 час назад
Ответ дляЯ-ваш шанс
Я-ваш шанс• 59 минут назад
Ответ дляРедиска Я
Та да, я такая что тоже верю. Почитала отзывы в гостевой, жесть конечно
Коли я її написала, що вона шахрайка і я вже хоч із запізненням, але прочитала відгуки про неї то вона мені відповіла, що це взагалі не її особистий акаунт, а сестри.
Ответ дляничевока
Вище додала фото того, що я мала від неї отримати і те що отримала.
Заліковий троль• 57 минут назад
Ответ дляКручу хвости
Про сантиметр забыли. От нуля или от единицы мерять, так и не пришли к единому мнению 😅
Айпишница• 56 минут назад
Ответ дляPrervana
Автор, есть ли в Киеве эта шуба? Если она вам еще нужна, напишите пожалуйста. Я вам поеду ее куплю, если вам она ещё актуальна. Денег не надо
Нет, я уже проверила
Аноним ФЕЯ• 56 минут назад
Ответ дляЖизнь прекрасна
а сестру тоже Марина зовут?)
Та_все_ок_будет• 56 минут назад
Ответ дляЖизнь прекрасна
Ось вона у Телеграм написала мені номер своєї картки.
так заблокуйте ій карту, пишіть в банк.
Ответ дляЧерный Ловелас
Та хай носить на здоров´я, але ж її акаунт однозначно потрібно видалити з даного сайту тому, що з 2017 року вона тут обманювати людей. Я тільки з цією думкою і вирішила тут створити тему, щоб інші не потрапили в халепу.
Девальвация• 56 минут назад
Ответ дляСама вумна тутички
І що не так з ресурсом, якщо на ньому є репутаційна шкала та відгуки реальних покупців, завдяки яким можна оцінити ризик угоди с такими продавцями. Як раз цей ресурс найбільше інформативний по угодам, з якими працював той чи інший продавець, для прийняття рішення довіряти цьому продавцю, чи, ліпше, звернутися до іншого.
Так і в цьому випадку відгуки та нульова репутація цього продавця червоним світлом палали, що це шахрайка.
Бабка-ежика• 55 минут назад
В Кіберполіцію заяву. Так, розумію, що ви самі гроші відправили, але по факту, вам прийшло ну зовсім не те, що мало б. Це шахрайство.