Трохи злякана• Изменено 09 декабря в 23:48

Ну що дівчата, наважилася практично на перший крок помиритися

І останній крок, щоб розставити крапки над «і». Передісторія. Була домовленість «нічого серйозного». Була пристрасть, симпатія, секс, знову секс і знову секс, побачення і знову дуже крутий секс. Ну і по класиці виникли почуття, у мене і він зізнався, що і у нього також є почуття. Потім довге вияснення, що між нами і оце все… потім він не так привітав мене з днем народження, як я хотіла, наче як порозумілися після того, але знову посварилися, через неясність у стосунках і як результат, я попросила мене заблочити і він заблочив. А тепер день народження вже у нього. Хоч і сваримося, виясняємо статус стосунків і знову сваримося, або не розмовляємо зовсім, але блін, є почуття. Я відчуваю, що у нього теж, це не сплутати ні з чим. Ось у нього скоро др. Я приготувала сюрприз. Це буде мій крок на зустріч. А далі подивлюся на його реакцію та дії. І все. Далі або піде діло, або це буде останній крок з мого боку і я від‘є&уся від нього з цими виясненнями, але і на спілкуванні буде стояти жирна крапка вже без очікувань на розуміння і т.д. Вірю в кращий розвиток подій. Побажайте мені удачі ))
Kimi• вчера в 08:08
Ответ дляТрохи злякана
Я придумала))) погадайте хтось будь-ласка в чаті gpt, якою буде його реакція на сюрприз?)) Я не зможу, бо мій чат знає історію нашу і підбирає «зручні» відповіді )))
Давайте даты рождений (и аремя, город), я спрошу у чата)
МаксХмара• вчера в 08:11
Ответ дляЯ пані прохана...
Стрельцу нужна легкость и свобода. Чем больше вы будите выяснять, ныть, делать шаги и т.д тем дальше он будет от вас бежать . Вы скорп , как я понимаю , эмоции ваше все, именно это его и отталкивает , сейчас вы делаете прям все наоборот
Кого будить?) Словарь
Просто Фіфа• вчера в 08:12
Ответ дляШанельКуКу
Он ничего не хочет. И даже если вы его таки затянете каким-то образом в отношения, вы всегда будете стараться больше. Оно вам надо?
Скажу как Лев: надо нам это. Это как доказательства неотразимости. А потом надоедает и тихо сваливаем. Или не тихо
Вельми шановна• вчера в 08:12
Ответ дляТрохи злякана
Ні. Це буде дещо приємне, для чого номер не потрібний, навіть бачитися не будемо, але сюрприз буде не очікуваний, незвичний і цікавий, приємний
Этот сюрприз нужен Вам, показать какая Вы классная, что готовы ради него из трусов выпрыгнуть. При том что он (по вашим представлениям) в ваш предыдущий ДР не сильно заморачивался.
Вывод - давно надо было сделать, как Вы там написали?
- я від‘є&уся від нього з цими виясненнями, але і на спілкуванні буде стояти жирна крапка вже без очікувань на розуміння...
Вот прям сейчас это сделайте. И приятный сюрприз сделайте себе, а не ему: начните жить без этих эмоциональных качелей. и ожиданий, что он резко изменится и станет другим, таким как Вы хотите. Не станет.
Люди не меняются (с)
Вельми шановна• вчера в 08:13
Ответ дляТрохи злякана
Оце ж така вона, жіноча солідарність. Коли і так хвилюєшся, щоб все добре пройшло
в Вашей ситуации ’добре пройшло’ = Вы викинули это Г из своей жизни и пошли жить радостную и счастливую жизнь без него.
Краля-Галя• вчера в 08:13
Ответ дляТрохи злякана
Не зовсім так. Все не можу описати зараз. Я подивлюся що і як і прийму рішення, або щось таки вийде із цього
Автор - вам все пишут, что это херня. Если у мужчины реально чувства, а не чешется - то он бы вас из под земли достал и застолбил. А это все - херня. Не тратьте время
Краля-Галя• вчера в 08:15
Ответ дляТоскующая
Мій чоловік ніколи не вмів дарити подарунки. Колись мене це бісило . Доречі, також стрілець. Але і я також, обирати подарунки для мене проблема. А от донька обожнює , вона як і ви лев.
Стрельцы - это распиздяю и в каждом порту баба.
Краля-Галя• вчера в 08:16
Ответ дляТрохи злякана
Ой, підтримка аж пре, а самі ж точно такі))))… Через одну подібна теми. Всім добраніч) хочу спати вже
Вы просто в неадеквате, и ребенок есть и опыт, и все равно туда же. Я думала, школьница пишет
Краля-Галя• вчера в 08:20
Ответ дляТрохи злякана
Он вас будет иногда потрахивать в перерывами между другими телками
автор Трохи злякана • вчера в 08:38
Ответ дляДу да ду да ду
Ви п´яна зараз, признайтесь?)
Нє)) твереза і за кермом зранку
автор Трохи злякана • вчера в 08:39
Ответ дляАльфред Шнитке
Это тот, что немец? Который вам написал гудбай и в блок кинул ?
Нє)) я навіть не читала про німця 😂
Ду да ду да ду• вчера в 08:42
Ответ дляТрохи злякана
Нє)) твереза і за кермом зранку
Нуякби ви зранку пили то питань би не виникало до ваших вчинків
автор Трохи злякана • вчера в 08:42
Ответ дляСегодня не целуюсь
Автор, желаю вам, искренне, удачи. Пусть у вас все наладится
Дякую вам ❤️ Якщо це моє є, то воно того варте. Я не з тих хто губи надує і каже шо «він повинен мені». Обоє мають працювати над стосунками. Десь один завинив, десь інший. Отак і миритися, десь один зробить крок, десь інший. І все буде добре, так чи інакше, але добре. Вам теж всього найкращого)
автор Трохи злякана • вчера в 08:44
Ответ дляязззззь!!!
мазохизм, манит карусель.
- Это удивительный быль аттракцион.

Все это Вы зря, чем дольше, больнее будет - долго отходить от таких отношений
Вже боляче. А тепер або все вийде, або вже після такого, ставиться крапка без всяких «а може» і сміливо без сумнівів відпускається. Я якщо оцінить і ми помиримося, то повірте, воно того варте
автор Трохи злякана • вчера в 08:47
Ответ дляДиверсификация
Автор, не унижайтесь, ищите нормального
А в чому він не нормальний? В тому, шо ми посварилися? Я ж не розказую причини, може я людину образила чимось і залагоджую вину… А може він мене образив ще в мій др, а може я видала вам себе у «вигідному світлі»… раз роблю так, то щось всередині мене підштовхує на цей крок
автор Трохи злякана • вчера в 08:50
Ответ дляПросто Фіфа
Ага))) щось в цьому є) Типу дивися яка я класна, і мирюся перша, і сюрпризи роблю. Цінуй мене таку і вчися як треба))) Але насправді хочеться вже стабільності, якщо чесно
Вічний двигун• вчера в 08:52
Ответ дляТрохи злякана
Хай блочить на здоров’я. Але на його умовах мені теж не ок. Я зроблю крок і буду чекати відповіді. Не дивлячись на те, що в мій день народження я не отримала того відношення, яке очікувала і говорила про це вслух. Я зроблю крок. Хай буде йому приємно, хай відчує що я поруч і я стараюся. Але і йому доведеться вкладатися, якщо дійсно він чогось хоче. А ні, то це буде останнє, що я зроблю для цих відносин
Бляяяя
Купіть будь який курс по відносинам на ці гроші‼️
У вас таке в голові🫣помилка на помилці, що аж ніяк не приведе вас до щастя
- секс онлі це не відносини‼️ Це забавка для чоловіків і проблеми для жінки.
-легко дісталися, звідти і ваша цінність і відношення до вас. Вже не зміниться нічим‼️
- ваші старання і сюрпризи це ахуй🫣 чоловіки таке не цінять, вони цінять тих, для кого самі стараються‼️
Викиньте цю ідею і займіться собою, бо сльози будуть рікою
автор Трохи злякана • вчера в 08:52
Ответ дляKimi
25.07.1992 і 12.12.1987
Давайте без часу і міста, хай хоч так відповідь покаже) Дякую 😘
автор Трохи злякана • вчера в 08:54
Ответ дляВельми шановна
Люди не меняются (с)
Пізно) Все організовано і процес запущений)) Завтра ввечері буде результат напередодні свята))
Кусюче сонечко• вчера в 08:54
Ответ дляШанельКуКу
Не примете вы никакое решение. Так и будете бегать вокруг него пока вам не удасться залететь. А потом либо таки женитесь на нем силой... убеждения, либо будете тут писать бесконечные темы про то какие мужики мудаки, им дети не нужны.
Есть и другой вариант: будет пребывать в иллюзиях взаимной , пока М не подцепит новую пассию, а автора отправит в отставку...хотя она, судя по блокировке, и так там)
автор Трохи злякана • вчера в 08:56
Ответ дляДу да ду да ду
Я практично не вживаю алкоголь. Ну або правильно сказати дуже рідко і мало.
Kimi• вчера в 08:56
Ответ дляТрохи злякана
25.07.1992 і 12.12.1987
Так это важно очень. Хотя бы города
Новорічна пальма• вчера в 08:56
Ответ дляТрохи злякана
Автор! Хоть расскажите что за сюрприз?
А по поводу делать первый шаг или нет, пробуйте.
Кусюче сонечко• вчера в 08:57
Ответ дляТрохи злякана
Мені треба не зальот і заміж)) Ви не правильно розумієте. Це вже проходила, дитинка є від першого шлюбу, житло, робота, все ок у мене. Тут дещо цікавіше. Тут почуття і їх розвиток
Когда дама говорит о взаимных почуттях и описывает поведение ’нерешительного’ мужика или мужика, бросающего даму в блок и пр., то становится с первых строк понятно - дамочка влипла, чувства только у нее. Даму ожидает крах иллюзий.
Вельми шановна• вчера в 08:58
Ответ дляТрохи злякана
Мыши плакали, кололись, но продолжали грызть кактус (с)

Надеюсь, Вы уже получили позитивные эмоции от самого приготовления и организации сюрприза. А на будущее - пусть это будет прощальный сюрприз с этим придурком, пусть и любимым.
П.С. У меня в анамнезе тоже был такой. Больше 10 лет уже как бывший. Чему я несказанно рада. Хотя тоже давала второй шанс, и он принес только разочарование. В третий заход я сказала нет, стоп, я достойна лучшего. И сейчас я замужем за этим лучшим
Ду да ду да ду• вчера в 09:01
Ответ дляТрохи злякана
25.07.1992 і 12.12.1987
Автор, ржу. Був в мене один 12.12. Правда старший на багато. Такий впевнений був, що жінка має його крутжити і робиту пропозицію. Зараз йому 53, так ніхто і не зробив. Пише мені періодично. Вже 20 років пройшло
П.с. я теж Лев, тільки серпневий
Ду да ду да ду• вчера в 09:00
Ответ дляПросто Фіфа
Я теж Лев. Справжні леви ні за ким ніколи не бігають))
автор Трохи злякана • вчера в 09:00
Ответ дляВічний двигун
Бляяяя
Логічно так, а в житті в стосунки теж треба вкладатися, особливо, коли отоє праві і не праві одночасно. Я ж не кажу, що мені треба ідеально і тільки так, але мені близька ця людина, я готова разом працювати над стосунками. Це зараз я заблочена, а до цього він теж вкладався і теж не все ідеально було. Але старалися і він, і я
автор Трохи злякана • вчера в 09:02
Ответ дляНоворічна пальма
Автор! Хоть расскажите что за сюрприз?
Давайте так, хай воно все пройде. Я побачу сама що і як, тему закривати не буду і завтра-післязавтра поділюся і розкажу
ПрипоРошенная• вчера в 09:02
План - гімно. Несіть інший.