Трохи злякана• Изменено 09 декабря 2025

Ну що дівчата, наважилася практично на перший крок помиритися

І останній крок, щоб розставити крапки над «і». Передісторія. Була домовленість «нічого серйозного». Була пристрасть, симпатія, секс, знову секс і знову секс, побачення і знову дуже крутий секс. Ну і по класиці виникли почуття, у мене і він зізнався, що і у нього також є почуття. Потім довге вияснення, що між нами і оце все… потім він не так привітав мене з днем народження, як я хотіла, наче як порозумілися після того, але знову посварилися, через неясність у стосунках і як результат, я попросила мене заблочити і він заблочив. А тепер день народження вже у нього. Хоч і сваримося, виясняємо статус стосунків і знову сваримося, або не розмовляємо зовсім, але блін, є почуття. Я відчуваю, що у нього теж, це не сплутати ні з чим. Ось у нього скоро др. Я приготувала сюрприз. Це буде мій крок на зустріч. А далі подивлюся на його реакцію та дії. І все. Далі або піде діло, або це буде останній крок з мого боку і я від‘є&уся від нього з цими виясненнями, але і на спілкуванні буде стояти жирна крапка вже без очікувань на розуміння і т.д. Вірю в кращий розвиток подій. Побажайте мені удачі ))
автор Трохи злякана • 10 декабря 2025
Короче. Якщо я набиваю шишки, хай будуть шишки, а потім зато перконаюся в цьому і буде легше відпустити. А може і він так само не знає як бути, я тут лише поверхнево описала ситуацію всежтаки, ось і побачимо, що з цього вийде
Фокус-Покус• 10 декабря 2025
Почему женщины так себя не ценят???
Mira-a102• 10 декабря 2025
Ответ дляМій не такий
Вы в темах иногда такая адекватная) просто не стыкуется про ваши рассказы как вы бегаете сама за мужичком…или то вы троллите?
угадайте с первой попытки))
автор Трохи злякана • 10 декабря 2025
Ой, підтримка аж пре, а самі ж точно такі))))… Через одну подібна теми. Всім добраніч) хочу спати вже
Мудробаба• 10 декабря 2025
Оце ваше ’не так привітав мене з ДН’ нагадало мені анекдот.
...До одруження я не знав, що можна неправильно поставити молоко в холодильник. :)))
Мerida• 10 декабря 2025
Не надо человеку портить др
Щедрик• 10 декабря 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Стрельцу нужна легкость и свобода. Чем больше вы будите выяснять, ныть, делать шаги и т.д тем дальше он будет от вас бежать . Вы скорп , как я понимаю , эмоции ваше все, именно это его и отталкивает , сейчас вы делаете прям все наоборот
А раку что надо?
Щедрик• 10 декабря 2025
Ответ дляТрохи злякана
Хай блочить на здоров’я. Але на його умовах мені теж не ок. Я зроблю крок і буду чекати відповіді. Не дивлячись на те, що в мій день народження я не отримала того відношення, яке очікувала і говорила про це вслух. Я зроблю крок. Хай буде йому приємно, хай відчує що я поруч і я стараюся. Але і йому доведеться вкладатися, якщо дійсно він чогось хоче. А ні, то це буде останнє, що я зроблю для цих відносин
Він не хоче
Запароленое одеяло• 10 декабря 2025
Ответ дляMira-a102
Вы ему на фиг не нужны, простите.. Вернее, только на фиг нужны, а вы там замки воздушные строите
100000%
Сито для думок• 10 декабря 2025
Ответ дляТрохи злякана
Ну как бы в день рождения люди предпочитают думать о себе, а не вот это вот ’Хай думає, що Я,Я,Я’. Оставьте хоть один день, чтобы человек думал о себе, а не о ваших вые..х
Козяка-маляка• 10 декабря 2025
Ответ дляТрохи злякана
Знаете, по моему опыту, из херни никогда ничего хорошего не получится
Уси Пуси• 10 декабря 2025
зачем вы мужику выносите мозг?
автор Трохи злякана • 10 декабря 2025
Я придумала))) погадайте хтось будь-ласка в чаті gpt, якою буде його реакція на сюрприз?)) Я не зможу, бо мій чат знає історію нашу і підбирає «зручні» відповіді )))
автор Трохи злякана • 10 декабря 2025
Ответ дляУси Пуси
зачем вы мужику выносите мозг?
Цікаво мені так! Мене він трахає, а я відносини виясняю. Так зрозуміло?
Альфред Шнитке• 10 декабря 2025
Ответ дляТрохи злякана
Ні. Це буде дещо приємне, для чого номер не потрібний, навіть бачитися не будемо, але сюрприз буде не очікуваний, незвичний і цікавий, приємний
Это тот, что немец? Который вам написал гудбай и в блок кинул ?
Сегодня не целуюсь• 10 декабря 2025
Автор, желаю вам, искренне, удачи. Пусть у вас все наладится
Тішуся неперетішуся• 10 декабря 2025
Ответ дляТрохи злякана
Мені треба не зальот і заміж)) Ви не правильно розумієте. Це вже проходила, дитинка є від першого шлюбу, житло, робота, все ок у мене. Тут дещо цікавіше. Тут почуття і їх розвиток
Боже, я думала вы неопытная, не бывавшая замужем итд. А тут такой багаж за плечами и бегать за равнодушным мужиком… полный инфантилизм. Направьте свою энергию на себя и своего ребенка
Диверсификация• 10 декабря 2025
Ответ дляТрохи злякана
Це секрет )))) поки що)))
Как стриптизерша из торта собрались выскочить?
Диверсификация• 10 декабря 2025
Ответ дляТрохи злякана
Робив, приізджав навіть… довго розказувати
Автор, не унижайтесь, ищите нормального
Диверсификация• 10 декабря 2025
Ответ дляТрохи злякана
Главное, больше )))) ставить
Seehund• 10 декабря 2025
Ответ дляТрохи злякана
Это вы так думаете, мужчина может думать по другому.
Коко На Страже• 10 декабря 2025
Ответ дляТрохи злякана
Из торта выпрыгните?
Клин_Кляйн• 10 декабря 2025
Ну, у всех свои развлечения...
Жена аллигатора• 10 декабря 2025
Ответ дляТрохи злякана
Оплатили ему абонемент на вебкам?
Ду да ду да ду• 10 декабря 2025
Ответ дляТрохи злякана
Ви ненормальна
Удачі
Ду да ду да ду• 10 декабря 2025
Ответ дляТрохи злякана
Оце ж така вона, жіноча солідарність. Коли і так хвилюєшся, щоб все добре пройшло
Це того не варте. Послухайте!
Ду да ду да ду• 10 декабря 2025
Ответ дляТрохи злякана
Ви п´яна зараз, признайтесь?)
Вот Она Я• 10 декабря 2025
Яка удача? Які почуття і розвиток? Залиште людину у спокої.
язззззь!!!• 10 декабря 2025
мазохизм, манит карусель.
- Это удивительный быль аттракцион.

Все это Вы зря, чем дольше, больнее будет - долго отходить от таких отношений
Вот Она Я• 10 декабря 2025
Ответ дляТрохи злякана
Це не ви маєте добиватися мужика, а навпаки. Для чого хвилюватися, щоб пройшло так, як вам хочеться, все буде, як має бути, він не запрограмований робот, у нього своє бачення, свої емоції, свої відчуття, почуття. Жіноча солідарність саме і працює, але коли дівчинка виросла і вже сама вирішує з ким трахатися і від кого народжувати, а в голові не бум-бум, то виходить отакий сором, і не лише в житті, а й на форумі.