Трохи злякана• Изменено 09 декабря в 23:48

Ну що дівчата, наважилася практично на перший крок помиритися

І останній крок, щоб розставити крапки над «і». Передісторія. Була домовленість «нічого серйозного». Була пристрасть, симпатія, секс, знову секс і знову секс, побачення і знову дуже крутий секс. Ну і по класиці виникли почуття, у мене і він зізнався, що і у нього також є почуття. Потім довге вияснення, що між нами і оце все… потім він не так привітав мене з днем народження, як я хотіла, наче як порозумілися після того, але знову посварилися, через неясність у стосунках і як результат, я попросила мене заблочити і він заблочив. А тепер день народження вже у нього. Хоч і сваримося, виясняємо статус стосунків і знову сваримося, або не розмовляємо зовсім, але блін, є почуття. Я відчуваю, що у нього теж, це не сплутати ні з чим. Ось у нього скоро др. Я приготувала сюрприз. Це буде мій крок на зустріч. А далі подивлюся на його реакцію та дії. І все. Далі або піде діло, або це буде останній крок з мого боку і я від‘є&уся від нього з цими виясненнями, але і на спілкуванні буде стояти жирна крапка вже без очікувань на розуміння і т.д. Вірю в кращий розвиток подій. Побажайте мені удачі ))
Сиамская сороконожка• вчера в 09:05
Ответ дляТрохи злякана
25.07.1992 і 12.12.1987
Давайте без часу і міста, хай хоч так відповідь покаже) Дякую 😘
Ладно, пока так ввела даты, вот что пишет

Скрины перепутались местами, но в целом понятно.
Думаю, ваш шаг не будет зря)
Ду да ду да ду• вчера в 09:03
Ответ дляТрохи злякана
Логічно так, а в житті в стосунки теж треба вкладатися, особливо, коли отоє праві і не праві одночасно. Я ж не кажу, що мені треба ідеально і тільки так, але мені близька ця людина, я готова разом працювати над стосунками. Це зараз я заблочена, а до цього він теж вкладався і теж не все ідеально було. Але старалися і він, і я
Так у вас не має стосунків.
Просто закарбуйте на лобі одну річ - чоловік якому ви дійсно треба не кине в блок, не буде вас гойдати на емоційних качелях, він просто буде все робити для того щоб ви були з ним. А не оце все ваше гранню в рицаря і даму серця. Тільки рицарь ви((
автор Трохи злякана • вчера в 09:06
Ответ дляДу да ду да ду
Автор, ржу. Був в мене один 12.12. Правда старший на багато. Такий впевнений був, що жінка має його крутжити і робиту пропозицію. Зараз йому 53, так ніхто і не зробив. Пише мені періодично. Вже 20 років пройшло
П.с. я теж Лев, тільки серпневий
Бачите як)) У мене був такий колишній, ще років у 18, потім кинув мене, постраждала і вийшла заміж та благополучно забула. Років через…багато, писав що не одружений, хоча жінки були і жив довго з однією, типу шкодує, а мені фіолетово якщо чесно. Так пожалівся пару разів і відчепився
автор Трохи злякана • вчера в 09:10
Ответ дляСиамская сороконожка

Думаю, ваш шаг не будет зря)
Дякую 💚 Дівчата, хто вміє підтримати без осуду і щиро, ви найкращі
Ду да ду да ду• вчера в 09:12
Ответ дляТрохи злякана
Чесно кажучи. В мене було 3 стрільця. Дійсно пара лев стрілець це пристрасть, сварки, секс, ігнор....і так по коло. Поки я була молода то мені це підходило, але в жодних з цих стосунків я ща ними не бігала. Вони хотіли миритися, я здавалось і знов все по колу . Коли я познайомилась з очєрєним стрільцем - сказала Пака)))). З віком я хочу емоційної стабільності бо все інше руйнує гормональну систему. Чоловік в мене зараз Рак) він мене тішить коли я на грані)) тому нам ок
Вічний двигун• вчера в 09:12
Ответ дляТрохи злякана
Я від душі хочу вас підтримати і вберегти від розчарувань
Вкладіться у відносини консультацією у психолога чи вивченням психологіі
Ваші кроки зараз ДУЖЕ ДУЖЕ неправильні
Кроки від жінки можуть бути у відповідь на чоловічі‼️ ніяк інакше
Вкладатися можна у відповідь, коли він хоче, цінить, пише вам, шукає зустрічі.
Ви прете як танк проти природи
Сиамская сороконожка• вчера в 09:13
Ответ дляТрохи злякана
Удачи)
Напишите потом что вы придумали, мне интересно) И как он отреагровал
язззззь!!!• вчера в 09:14
Ответ дляТрохи злякана
Вже боляче. А тепер або все вийде, або вже після такого, ставиться крапка без всяких «а може» і сміливо без сумнівів відпускається. Я якщо оцінить і ми помиримося, то повірте, воно того варте
вот это танго - шаг вперед, два назад, нажаль якщо крапки не буде то буде принципом життя з таким чоловіком, бо він зрозуміє що так можна було і буде. нажаль це все дуже боляче, чоловіки вміють використовувати залежність від них підсвідомо , жінки більш моногамні орієнтовані на дітей та сімью це наш мінус - чоловік собі пішов переключився на щось інше їм це простіше через те що психофізіологія інша - а ми оце нюняєм, страждаєм щось додумуєм чого не існує (з першого погляду ми вже розклали роки наперед по кількості дітей, кімнат, онуків і тп ).
Аноним с кешбеком• вчера в 09:14
Ответ дляДу да ду да ду
Теж не люблю стрільців, там гонору стільки, вони вважають себе найкращими, такі завжди веселі у колі друзів, а вдома мовчазний аб´юз, але у мене був ще водолій, то просто триндець....Зараз у мене чоловік рак, Боже, це просто домашній котик
автор Трохи злякана • вчера в 09:22
Ответ дляСиамская сороконожка
Удачи)
Домовилися) Самій цікаво 😂
Леплю из пластилина• вчера в 09:30
Ответ дляТрохи злякана
Нє)) я навіть не читала про німця 😂
Значит ваш «жених» военный , который вас просто ахает и злится когда вы не хотите свою кормилицу к нему в город привезти ?
Ms. Скромность• вчера в 09:30
Автор, вам просто очень хочется опять хорошо потрахаться.
Вам кажется, что эти бесконечные выяснения отношений и статусов вносят в ваш союз дополнительный огонек.
А мужику, скорее всего, уже давно понятно, что вы душная.
Но, хорошо потрахаться он тоже, вроде как, не отказывается.
Встречайтесь, не дожидаясь ДР, проведите хорошо время. Для здоровья, гормонального фона и хорошего цвета лица.
Он не принц, вы не принцесса, он не умчит вас на красном ягуаре в Сен Тропе, не подарит вам кольцо с трехкаратником и не умрет с вами в один день.
Успокойтесь.
Леплю из пластилина• вчера в 09:33
Ответ дляВічний двигун
Бляяяя
Купіть будь який курс по відносинам на ці гроші‼️
У вас таке в голові🫣помилка на помилці, що аж ніяк не приведе вас до щастя
- секс онлі це не відносини‼️ Це забавка для чоловіків і проблеми для жінки.
-легко дісталися, звідти і ваша цінність і відношення до вас. Вже не зміниться нічим‼️
- ваші старання і сюрпризи це ахуй🫣 чоловіки таке не цінять, вони цінять тих, для кого самі стараються‼️
Викиньте цю ідею і займіться собою, бо сльози будуть рікою
Удалено администрацией...
автор Трохи злякана • вчера в 09:40
Ответ дляЛеплю из пластилина
Удалено администрацией...
100%• вчера в 09:46
Автор, я желаю Вам удачи. Я из той категории, что лучше жалеть о том , что сделал, чем о том, что не сделал. Зайду почитаю потом, что и как
Леплю из пластилина• вчера в 09:50
Ответ дляТрохи злякана
Удалено администрацией...
Одна из советчиц, которая комментирует ваши темы. Вы же сами на всеобщее обозрение притащили свои трусы
Опля Картопля• вчера в 09:50
Ой, бля
Цікаво, скільки років цим особам?
Якби не було про сексу, можна подумати, що десь дитячий садок
Люблю пиво• вчера в 09:51
Капець. Якщо на початку домовились ’лише секс’, то якого бена пред´являти якісь претензії і виясняти що між вами. Йому ці відносини нафіг не нудні, лише секс. А те що ви напридумували собі то лише ваша хвора уява. Ще й якісь крапки над якимись і.
Бронетапці• вчера в 10:05
Які почуття? де ви їх взяли???Коли люди постійно сваряться,навіть не почавши жити, це кінець! навіть не треба витрачати час. Ви йому взагалі не цікаві як людина. Секс це не почуття,це задоволення фізіологічних потреб. Витрахав і нахрен ви йому треба...Коли чоловік любить,та він зі штанів вистрибне,щоб кохана раділа. Які сварки???? У вас що, спільний побут,бюджет? За що сваритися? А як так- це НЕ ваша людина. Поки ви витрачаєте час на таких- ваша людина проходить повз вас ,а ви далі гризетеся з якимось одороблом. Дурна ви як срака.
Бажаю вам не удачі, а розуму, бо у вас його геть нема.
З таким розумом вся удача пройде повз вас,бо ви її тупо просерете
автор Трохи злякана • вчера в 10:09
Ответ для100%
І я така)))) Краще добити поки ж ресурс і бажання, ніж склавши руки шкодувати потім
автор Трохи злякана • вчера в 10:11
Ответ дляЛеплю из пластилина
Допобачення
автор Трохи злякана • вчера в 10:13
Ответ дляОпля Картопля
Ой, бля
Цікаво, скільки років цим особам?
«У них були настільки серйозні відносини, що вони навіть не посміхалися»
Так от, це не про нас) Ми всі живі люди і чесні перед собою
Просто Фіфа• вчера в 10:30
Ответ дляТрохи злякана
Ага))) щось в цьому є) Типу дивися яка я класна, і мирюся перша, і сюрпризи роблю. Цінуй мене таку і вчися як треба))) Але насправді хочеться вже стабільності, якщо чесно
Ну вот я тільки до 46 років дійшла до цього і тому я не зв´язуюсь з тими хто мені гойдалки демонструє. Вже все, втомилася. Але ж все рівно лізе ця жага до пригод. Ніяк я її не витравлю)
Просто Фіфа• вчера в 10:35
Ответ дляДу да ду да ду
Я теж Лев. Справжні леви ні за ким ніколи не бігають))
Це не бігання, це охота за здобиччю. Як здобич не цікава то охота закінчується. Як коти. А бігати за кимось, вмовляти.. ні. Погратися - так. Ну я таке люблю)
КокошинЭль• вчера в 10:38
Да пускай человек развлекается, почему нет. Варианты развития ситуации понимает, это уже хорошо. Есть план а, план б
Удачи, автор
автор Трохи злякана • вчера в 10:38
Ответ дляПросто Фіфа
Але на диво, коли він прям мій фізично та емоційно (що важливо), у мене такий спокій на душі. Не пропадає інтерес, а навпаки, стає так тепло з ним, спокійно, так добре, що хочеться обійняти і просто бути поруч
автор Трохи злякана • вчера в 10:40
Ответ дляКокошинЭль
Удачи, автор
Дякую )
ula2006ula• вчера в 10:41
Ответ дляТрохи злякана
Одним сексом в жизни жить не будешь. Где его предложения о совместном проживании для начала или хотя бы на свидание позвать???Оно ему не надо.Снимайте розовые очки...
Просто Фіфа• вчера в 10:49
Ответ дляТрохи злякана
Так, але у вас емоційні качелі і нічим добрим таке не закінчується.нажаль.
Последний вагон• вчера в 10:52
Ответ дляТрохи злякана
Бажаю вам очікуваного) краще зробити і пожалкувати, ніж не зробити і потім мучатись «а якби».
Але мозгоклюйку краще вимкнути, дорослі чоловіки таке не люблять.