Мамкиня доця• 10 декабря в 01:47
Я сьогодні стільки плакала… щойно випила гідезепам
І нічо він не дає… тримала під язиком
Дівчата… пожалійте просто…наскільки цей проклятий 2025 рік був важкий для мене і проблемний і відчуваю що і 2026 буде таким же
Як же мені боляче і важко на душі……..Боже……
Попа как у Кардашьян• 10 декабря в 13:59
Ответ дляМрію про космос
Думаю головне розділити ваші проблеми на частини і почати робити по черзі, по одній
Я би по-перше вирішила з дитиною. Можна перейти її в іншу школу?
або для початку хоча б піти до вчителя, завуча чи директора поговорити?
що вони там розвели у себе в дитячому колективі? чому мамі доводиться самій розбиратися?
Я такая наивная• 10 декабря в 14:56
Ответ дляОно само купилось
это только скорая внутривенно сибазон и тп
Жёстко Вы. В стационаре так возбуждённых психически больных седируют.