Алгонавт• вчера в 09:43
Умоляю, перестаньте колоть губы!
Обижулька• вчера в 09:56
Ответ дляСанта Барбара
она будет жрать булки,отращивать спасательный круг,бабеть и превращатся в шарпея с морщинами
Удалено администрацией...
Додекаэдр• вчера в 09:57
Ответ дляlilul990
Яка нормальна людина яка приймає себе і свою зовнішність, є в гармонії з собою і своїм внутрішнім я піде істязать себе уколами в найболючіші місця на обличчі чи іглою для татуювання?
А якій нормальній людині є діло до інших?
Санта Барбара• вчера в 09:58
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
морщины плюс 10 лет сразу прибавляют,изучите методики,на уровня эпидермиса особого омоложения эти методики не дают
Полтавська галушка• вчера в 09:58
Ответ дляАлгонавт
Это же невозможно!
Взять, например, Инстаграм и страницы разных специалистов. Ну не могу я нормально воспринимать психолога, которая с наколотыми губами.
Повно психологів із нормальними губами, обирайте їх.
Фляшка на трьох• вчера в 09:59
Ответ дляОбижулька
Удалено администрацией...
А если никак и все будет хорошо?
Додекаэдр• вчера в 10:00
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
Стигматизм погана штука. Лікуватися треба не їм )
Алгонавт
• вчера в 10:00
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
Ну, вона все ж теж щось коле, мабуть, ботокс як мінімум. Але одна справа трохи поліпшити, стати молодше, бо ти акторка, і зовсім інша - коли молода жінка коле - не з метою підтягнути шкіру, а просто збільшити.
Алгонавт
• вчера в 10:01
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
А якщо у вас п´ятна на обличчі, кола під очима, волосся в носі, вуса і шкіра сохне, п´ятки лущаться... чи потрібно кремами користуватися, тримером, лазером чи все ж таки приймати себе і свою зовнішність і бути в гармонії з собою і своїм внутрішнім я?
Некоректне порівняння.
Санта Барбара• вчера в 10:01
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
никуда они не денутся-глубокие морщины
ЖаннаНеАгузарова• вчера в 10:01
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
Якщо ви не має такого вигляду, ви для когось теж можете бути ’не красунею’.
Хоча ви переконані у зворотньому, правда?
Ответ дляДодекаэдр
Це не стигматизм. Татуювання у більшості випадків це або вид селфхарму або психологічний захист від агресивного оточуючого світу. Вам любий психолог скаже шо по татуюваннях, їх кількості, сюжетах і т.д. в тому числі визначають псих діагноз
Триндю-бриндю• вчера в 10:03
Ответ дляАль де Барановна
Вам какая то разница
Ці кікімори з губищами по вулицям ходять, страшно, бррр
ЖаннаНеАгузарова• вчера в 10:03
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
А ви профі, дивлюся.
Лише поріг у процедурах у всіх різний.
Фляшка на трьох• вчера в 10:05
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
А ви профі, дивлюся.
Лише поріг у процедурах у всіх різний.
Та ну, какой там она профи. То, что все индивидуально, она даже не предполагает
Дайте вподобайок• вчера в 10:05
Ответ дляЯ не Тролль
Тю, вони ж не вам колять їх.
А може як раз і автору
може в цьому і суть теми. Десь її утримують і вчаться на ній колоти губи
як свинки, на яких татухи роблять учні.
ЖаннаНеАгузарова• вчера в 10:06
Ответ дляlilul990
На собі випробувала, брала консультацію у хорошого спеціаліста ще 2 роки тому назад
І у психолога?
Триндю-бриндю• вчера в 10:06
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Вам не все ли равно кто с какими губами ходит и что делает с собой?
Удалено администрацией...
Единорог_помог• вчера в 10:06
Ответ дляАлгонавт
Это же невозможно!
Полностью согласна с вами
Вот например, страница адвоката с инсты
Дайте вподобайок• вчера в 10:06
Ответ дляАлгонавт
Это же невозможно!
У вас психологічні проблеми. Вам треба їх пропрацювати.
ЖаннаНеАгузарова• вчера в 10:08
Ответ дляТриндю-бриндю
Це правда, я психолог
Дивно, що вам, як психологу, страшно до бррр
Сіґеле-міґеле• вчера в 10:08
Ответ дляАлгонавт
А вы откуда знаете?
Есть разница, когда минет делает девушка с наколотыми губами и без