Сірничок• вчера в 09:57
Які продукти можна купити на Нац кешбек?
Назбиралося вже близько 2,5 тисяч грн. Планую піти в Сільпо. Порилася в інеті- йогурти Галичина можна, але на цінниках про це не написано.Виходить, треба самому шукати?
Вкаблучках• вчера в 10:11
Вчора питала в Сільпо на касі, у них не можна ні за що розплачуватись цією карткою поки
Сірничок
• вчера в 10:37
Ответ дляВкаблучках
це брехня,сільпо бреше,бо я скачала в екселі перелік ТМ ,які доступні в Сільпо до нацкешбеку. В новусі свій перелік. Просто Сільпо не хоче про це казати. Наказали на касі відмовляти.але як підняти хай і учинити скандал- то буде все ок
Сірничок
• вчера в 11:35
Ответ дляВкаблучках
сьогодні на касі в Сільпо розплатилась Нацкешбеком за йогурти Галичина і ковбаски Кабаноси з птиці. Мовчки приклала тел і все. а якщо питати-то відмовляють. Бо в них такий наказ. отож все можна,а Сільпо порушує ЗУ,
Organic• вчера в 17:04
Ответ дляСірничок
Подскажите, а как вы узнали, что за эти продукты пройдёт оплата?
На ценниках была пометка найкешбек?
Сірничок
• вчера в 17:04
Ответ дляOrganic
На ценниках была пометка найкешбек?
нет пометок. в гугле
Organic• вчера в 17:06
Ответ дляСірничок
нет пометок. в гугле
А как?
Захотелось вам кабаноси и вы гуглите, какие именно участвуют в программе?
Я просто не пойму механизма этого всего..
Тоже 2 тысячи висят, а применить некуда